Обява

Свий
Няма добавени обяви.

НИСАН ТЕРАНО 2 тресене при студен двигател

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    От: НИСАН ТЕРАНО 2 тресене при студен двигател

    -"При движение проблема не е във возилото а в задкормилното устройство. "- и жена ми даде същия отговор първоначално. Иначе кюнците са добре. Тампона на двигатела (десния),който майстора каза,че е скъсан не съм го сменял. Ще го правя заедно с предните амортисьори. Днес след каране по баирите ушите ми заглъхнаха и мотора се успа Сега сериозно,карам го много градско и с предавки назад-напред, няма как да прескоча тези обороти! Благодаря ти все пак,но ми се иска да го сравня с друго терано или пък ти да го чуеш.

    Коментар


    • #17
      От: НИСАН ТЕРАНО 2 тресене при студен двигател

      Не ти казвам да прескачаш оборотите, а да не матискаш прекалено при тия обороти, особено от 3та предавка нагоре. Просто при тия обороти като натиснеш повече всеки такт на запалване се усеща.

      Смени тампона и после го мисли. И нещо повече - това че кюнците външно изглеждат наред не значи че наистина са наред, барабар с всичките си снадки и тампони.
      Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

      Коментар


      • #18
        От: НИСАН ТЕРАНО 2 тресене при студен двигател

        Ами щом и на място бучи, накарай някой да се качи и да го форсира на място, отвори капака и слушай откъде идва. Вероятно е нещо свързано със скъсания тампон и кюнците.
        Maverik/Terrano 2 2.7 TDI, 1997
        X-trail 2.2 Di 2003
        Maverik/Terrano 2 2.7 TD, 1994

        Коментар


        • #19
          От: НИСАН ТЕРАНО 2 тресене при студен двигател

          Колега ,благодаря ти за съветите! Правихме точно това,даже и на канал за кюнците. Единия дава газ до тия обороти а другия отдолу слуша и гледа. Но както казва Спарки ще сменя разните тампони и тогава пак ще коментирам.

          Коментар

          Активност за темата

          Свий

          В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

          Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

          Зареждам...
          X