Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Garmin със чувствителен екран?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Garmin със чувствителен екран?

    Играх си със 10-тина различни GPSa: Garmin, Magellan, TomTom, стари и нови модели и на всичките екраните са супер не-чувствителни (сравнени със смартфон) , даже някой от старите трябва да ги ръчкаш със нокет че да реагират ....

    От друга страна имам 10-тина годишен Магелан RoadMate 1200 US и чувствителноста на екрана е като на съвременен (хубав при това) смартфон.

    Въпросът е има ли Гармин ГПС със хубав чувствителен екран?

  • #2
    От: Garmin със чувствителен екран?

    Има Гармини с капацитивен дисплей, на първо търсене ми излиза Nuvi 2589LMT.
    Седя и си мисля... по едно време усещам, че само седя...

    Коментар


    • #3
      От: Garmin със чувствителен екран?

      Много зависи с какви модели си си играл.
      Както казва silverfox, Nuvi 2xxx са с хубави и дисплей, капацитивни и добра разделителна.
      Аз лично имам NuviCam и смея да твърдя, че в сравнение с Huawei-a е по-добре като екран и тъч.
      В сравнение със премиум Samsung, не мога да кажа че го превъзхожда, но е доволно определено.
      Но като цяло мога да заявя, че екрана определено го бива.


      ПП: като цяло новите имат много добра поддръжка на гласово управление.
      Само дето като е шумно е почти невъзможно.
      Опитах се да му подавам през хендсфри, но когато е свързан със телефон да има интернет и трафик , не приема друга връзка от блутуут устройство.
      това го отчитам като недостатък поне за мен.

      Поздрави

      Коментар


      • #4
        От: Garmin със чувствителен екран?

        Какво означава чувстителен не ми е много ясно. Примерно телефона ми не отчита досег с мокри пръсти. Но Гармин зумо работи дори и при допир с кални и дебели ръкавици и "правилно усеща" какво трябва да направи.
        Човешко е да се греши... Но това че грешиш, още не означава, че си станал ЧОВЕК!

        "Когато някой не може да направи нещо, поради недостатък на сили, той вини за това случая."

        Коментар


        • #5
          От: Garmin със чувствителен екран?

          Опитай Garmin 3597
          LZ1AIV

          Коментар


          • #6
            От: Garmin със чувствителен екран?

            Първоначално публикуван от s_s1 Преглед на мнение
            Какво означава чувстителен не ми е много ясно. Примерно телефона ми не отчита досег с мокри пръсти. Но Гармин зумо работи дори и при допир с кални и дебели ръкавици и "правилно усеща" какво трябва да направи.
            На телефоните екраните реагират на допир, докато старият модел тъч (който слагат на повечето евтини GPSи) реагира на натиск.

            Коментар

            Активност за темата

            Свий

            В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

            Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

            Зареждам...
            X