Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Опел Фронтера дизел 2.2

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Опел Фронтера дизел 2.2

    Здравейте, колеги!
    От скоро съм горд притежател на тази машинка, къса база, 2003 г. Тъй като ми е първа от такъв клас, не мога да разбера поведението й дали е нормално или ще ходим на лекар: При потегляне се получава едно заглъхване, почти доугасване, и само бърза реакция с педалите помага това да не се случи. Другото е, че при 3-та, 4-та и 5-та скорост, ако след постоянна скорост отпуснеш леко педала на газта, джипката започва да придърпва, и само при подаване на газ се връща нормалния ход. Ако някой е имал подобни неволи, моля ви да споделите, за да мога да се ориентирам и да направя съответните ремонти (при необходимост). Поздрави и безаварийно!

  • #2
    От: Опел Фронтера дизел 2.2

    Честито! Като гледам е близнак на мойта, не е нормално това поведение - аз също имах проблеми с вървежа в началото, но след смяна на горивния филтър всичко си дойде на мястото! Ако си от София направо отивай при Лозан Isuzo да те лекува!
    Honda XL600LM, 1987
    Honda HR-V, 1.6, 3 drs, 4WD, 1999
    Opel Frontera B Sport, Y22DTH, 2003

    Коментар


    • #3
      От: Опел Фронтера дизел 2.2

      Благодаря за насоката, но съм от Варна. Поне ще знам от къде да почна ...

      Коментар


      • #4
        От: Опел Фронтера дизел 2.2

        Колега и аз съм от Варна има същата машина ако видиш зор звънкай ще помагам с каквото мога-0896522423

        Коментар


        • #5
          От: Опел Фронтера дизел 2.2

          Благодаря, вече предприех първите стъпки, но ако забатача, ще се възползвам от предложението

          Коментар


          • #6
            От: Опел Фронтера дизел 2.2

            Да повдигна малко темата и да попитам дали колегата откри решение на проблема? И при мен го има това много трудно потегляне, особено по баир. И точно ако не реагираш мигновенно с корекция на педалите колата гасне.
            Поздрави.

            Коментар

            Активност за темата

            Свий

            В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

            Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

            Зареждам...
            X