Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Honda trx350 4x4

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Honda trx350 4x4

    Здравейте!! От скоро съм претижател на атв хонда трх 350 4х4 04 година.Много добре си върви.Имам само един проблем.Много се усещат неравностите,дупките,каманите много друса все едно карам колело без никакви амортисьори!Можели да се направи нещо по въпроса?Нещо да се смени по окачването или да сложа фланци?

  • #2
    От: Honda trx350 4x4

    Има ли възможност да се регулират амортисьорите, да не са много натегнати. Друг вариант е да е стояло доста и още да е сковано, "клеясало" ако не си го разкарал достатъчно.
    "Най-опасната фраза в езика е: "Ние винаги сме го правили по този начин."

    Коментар


    • #3
      От: Honda trx350 4x4

      Нещо да се смени по окачването или да сложа фланци?
      Виж си амортисьорите...стоковите НЕ са регулеруеми - /сменяй с нови/...фланците няма да помогнат във возията...

      Натиснете снимката за да я уголемите

Име:$_57.jpg
Прегледи:1
Размер:162.8 КБ
ID:5710194

      Коментар


      • #4
        От: Honda trx350 4x4

        Аз имам въпрос , гумите на колко са ти напомпани?

        Коментар


        • #5
          От: Honda trx350 4x4

          Гумите не са напомпени много ако имаш това напредвид около 0,5 определям ги с натиск на крака и са мекички.За амортисьорите не съм ги гледал дали могат да се натегнат или разхлабят!Не трябва ли задния да е разхлабен,като натисна задницата надоло атв клеква и амортисьора съска и предните са така те са същите като на снимката на колегата... но ако трябва ще ги сменя какви да търся?Карал съм го около 4-5 пъти за 2 месеца.Предния собственик каза че напоследък него е карал нямал е време но неми се вярва да са клиясали!!! Откаде да намеря нови амортисьори? Нещо друго да направя по въпроса ?

          Коментар


          • #6
            От: Honda trx350 4x4

            Както каза колегата над мен погледни си гумите Направи си ги на 0,6 Psi и би трябвало да има разлика.

            Коментар


            • #7
              От: Honda trx350 4x4

              Гумите неса напомпени много!!!! Предния път когато карах бях ги испуснал почти на нула и пак същото!!!

              Коментар


              • #8
                От: Honda trx350 4x4

                Откаде да намеря нови амортисьори? Нещо друго да направя по въпроса ?
                Освен да си направиш нови
                В еБай Бай

                Коментар


                • #9
                  От: Honda trx350 4x4

                  ЗдрАВЕЙТЕ.амортисьори който съскат при натиск не са блокирали пружините са твърди за теглото ти вземи колани с трищотка и прибери окачването когато не караш атв то за 10 дни

                  Коментар


                  • #10
                    От: Honda trx350 4x4

                    Няма ли да е по добре да сменя направо пружината ?

                    Коментар


                    • #11
                      От: Honda trx350 4x4

                      По - добре е но от къде да ги вземеш , а новие стават пари. Трябва да са по - тънки .

                      Коментар

                      Активност за темата

                      Свий

                      В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                      Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                      Зареждам...
                      X