Тази година за 10-ти път ще се проведе Лазарово 4х4 Екстрийм. Надявам се да почетем подобаващо любилея.
Тази година имаме всичко друго освен финанси, имаме ентусиазъм и желание, както в началото и обещавам да е най-доброто досега. Подготовката започва от този уикенд. Всичко друго е ясно.
Вижте началото: малко извадки от темата от 2008 година: http://www.offroad-bulgaria.com/showthread.php?t=29850
Сега мисля, че няма някой от тези среди, който да не е наясно по какво е състезанието
Награди ще се осигурят от PowerWinch, Сортови Семена, RFC Balkans, Косер, Траялен Шампионат 2016. Надявам се да се включат и други.
Можете да си планирате още от сега участие като състезатели, публика, помощници. Ще имам нужда от всякаква помощ за провеждането на състезанито.
Записването може да започне още от сега.
Таксите са:
50 лв - платени до 9 май
60 лв - платени от 10 до 19 май
70 лв - при плащане на място
плащането може да стане по Еконт: гр. София, офис Лагера, 0877 50 32 66 Стоян Францов
Класираните на 4-то място на Сливен в трите класа участват без такса.
Подходящи места за настаняване
1. Палатковият лагер ще бъде близо дo къщичката (както и миналата година). GPS координатите са:
N 43 24.880
E 24 05.925
На google maps:
Decimal Deg. Latitude: 43.414667
Decimal Deg. Longitude: 24.09875
2. хотел VillagePark, гр. Кнежа, ул. "Димитър Бутански" № 32, тел. за резервации: 09132 98 20 и 0894 414 415.
3. хотел "Лъки", гр. Бяла Слатина
хотелът се намира в центъра на града до пощата, ул. "Хан Крум" № 56, тел. за резервации: 0885 368 520 и 0887 200 700.
4. мотел Сарая Макади, гр. Бяла Слатина, ул. Захари Стоянов №3Г, тел. за резервации: 091583090, 0888 011632
5. хотел Тачев (http://hoteltachev.com/) - гр. Червен Бряг, ул. Цар Асен 30, намира се на 20 км. от Лазарово, тел. за резервации: 0659 929 03 и 0878 895 748
ул. "Цар Асен I" № 30
6. хотел Дипломат Плаза (http://www.diplomatplaza.com), гр. Луковит, ул. „Д. Талев” № 2, тел. за резервации: 0697 5 50 86 и 0885 20 52 52
Програма
Петък - 20.05.2016
17:00 - 20:00 - записване и технически преглед на бивака
Събота - 21.05.2016
09:30 - 10:00 - откриване на състезанието
10:00 - 14:00 - отваряне на траялни зони за сутрешна сесия
14:00 - 14:30 - почивка
14:30 - 18:30 - теглене на жребий за следобедна сесия и отваряне на трялни зони
около 21:00 - обявяване на класирането за ден 1 - в интернет и в бивака
Неделя - 22.05.2016
09:30 - 10:00 теглене на жребий
10:00 - 14:00 отваряне на траялни зони
14:30 - обявяване на класирането за ден 2
15:00 - награждаване на победителите
Записани участници
клас Стандартен
101. Цветан Иванов / Стоян Францов; Лада Нива; АСК Лазарово 4х4 Екстрийм
102. Георги Радев / Милен Дечев; Сузуки Витара; Бакшиш Тийм Ст.Загора
103. Стефан Арзатов / Васил Димов; Тойота; Варна
104. Георги Донев / Деян Давидов; Нисан Патрол; Сортови Тикви - Разград
105. Милен Златев / Георги Тихов; Сузуки Самурай - АСК Ямбол 4x4 Екстрийм
106. Янко Попов / Емил Тодоров; Паджеро; Суходол
107. Тома Келевски / Стефан Мутафов; Сузуки Самурай; гр.Смолян- Tom Auto Assistans Team
108. Стефан Христов / Теодор Илиев; Нисан Патрул; гара Елин Пелин
109. Румен Андреев / Явор Борисов; Нисан Патрул; гара Елин Пелин
110. Евгени Андреев /Георги Георгиев; Исузу Трупър; Гавраилово
111. Камен Каменов / Ивайло Дамянов; Сузуки Витара; АСК Зверино 4х4 Екстрийм
112. Иван Попов / Ангел Попов; Сузуки Витара /без тракторки /; Самоков 4Х4
113. Александър Ненов / ...; Паджеро; София
114. Стефан Стефановски / Крум Алексиев; Сузуки Самурай; София
клас Модифициран
201. Калин Митров / Владимир Велков; Jeep Cherok; Своге
202. Николай Колев / ...; Сузуки Франко; Шумен
203. Красимир Данаилов / ...; Сузуки Самурай; АСК Зверино 4х4 Екстрийм
204. Иван Иванов / Ивайло Василев; Сузуки Самурай; Самоков 4х4
205. Росен Томов /Райко Райчев; Сузуки Самурай; Proto Extreme Team Асеновград
206. Иван Калпачки / Иван Калпачки; Сузуки Джимни; Говедарци
207. Красимир Йорданов / Николай Колев;Сузуки Самурай; Ямбол
208. Светослав Христов / Антоний Янев; Бертоне; София
209. Кристин Заимов / КостадинГергьовски; Газ Racing Team; с.Смилян
210. Данаил Костадинов / Генади Георгиев; Сузуки Самурай; Плевен
211. Георги Канджаков / Николай Йорданов; Сузуки Витара; Етрополе
клас Прототип
301. Костадин Георгиев / Кирил Цветанов; Газ 69 - Звярът; София
302. Илиян Илиев / Светлозар Петров; Паяк; Разград
303. Калин Митов / Красимир Илиевски; Vamp Витара; Враца
304. Светлин Димитров / Владислав Миков; OFFROAD TALASYM TEAM; Видин
305. Емилиян Петров / Росен Дончев; Vamp Proto; Вълчи Дол
Тази година имаме всичко друго освен финанси, имаме ентусиазъм и желание, както в началото и обещавам да е най-доброто досега. Подготовката започва от този уикенд. Всичко друго е ясно.
Вижте началото: малко извадки от темата от 2008 година: http://www.offroad-bulgaria.com/showthread.php?t=29850
Първоначално публикуван от ПЛАМЕН ТЕНЕВ
Преглед на мнение
Първоначално публикуван от Тони Груев(GAD/dag)
Преглед на мнение
Първоначално публикуван от Явор-Vromos.com
Преглед на мнение
Награди ще се осигурят от PowerWinch, Сортови Семена, RFC Balkans, Косер, Траялен Шампионат 2016. Надявам се да се включат и други.
Можете да си планирате още от сега участие като състезатели, публика, помощници. Ще имам нужда от всякаква помощ за провеждането на състезанито.
Записването може да започне още от сега.
Таксите са:
50 лв - платени до 9 май
60 лв - платени от 10 до 19 май
70 лв - при плащане на място
плащането може да стане по Еконт: гр. София, офис Лагера, 0877 50 32 66 Стоян Францов
Класираните на 4-то място на Сливен в трите класа участват без такса.
Подходящи места за настаняване
1. Палатковият лагер ще бъде близо дo къщичката (както и миналата година). GPS координатите са:
N 43 24.880
E 24 05.925
На google maps:
Decimal Deg. Latitude: 43.414667
Decimal Deg. Longitude: 24.09875
2. хотел VillagePark, гр. Кнежа, ул. "Димитър Бутански" № 32, тел. за резервации: 09132 98 20 и 0894 414 415.
3. хотел "Лъки", гр. Бяла Слатина
хотелът се намира в центъра на града до пощата, ул. "Хан Крум" № 56, тел. за резервации: 0885 368 520 и 0887 200 700.
4. мотел Сарая Макади, гр. Бяла Слатина, ул. Захари Стоянов №3Г, тел. за резервации: 091583090, 0888 011632
5. хотел Тачев (http://hoteltachev.com/) - гр. Червен Бряг, ул. Цар Асен 30, намира се на 20 км. от Лазарово, тел. за резервации: 0659 929 03 и 0878 895 748
ул. "Цар Асен I" № 30
6. хотел Дипломат Плаза (http://www.diplomatplaza.com), гр. Луковит, ул. „Д. Талев” № 2, тел. за резервации: 0697 5 50 86 и 0885 20 52 52
Програма
Петък - 20.05.2016
17:00 - 20:00 - записване и технически преглед на бивака
Събота - 21.05.2016
09:30 - 10:00 - откриване на състезанието
10:00 - 14:00 - отваряне на траялни зони за сутрешна сесия
14:00 - 14:30 - почивка
14:30 - 18:30 - теглене на жребий за следобедна сесия и отваряне на трялни зони
около 21:00 - обявяване на класирането за ден 1 - в интернет и в бивака
Неделя - 22.05.2016
09:30 - 10:00 теглене на жребий
10:00 - 14:00 отваряне на траялни зони
14:30 - обявяване на класирането за ден 2
15:00 - награждаване на победителите
Записани участници
клас Стандартен
101. Цветан Иванов / Стоян Францов; Лада Нива; АСК Лазарово 4х4 Екстрийм
102. Георги Радев / Милен Дечев; Сузуки Витара; Бакшиш Тийм Ст.Загора
103. Стефан Арзатов / Васил Димов; Тойота; Варна
104. Георги Донев / Деян Давидов; Нисан Патрол; Сортови Тикви - Разград
105. Милен Златев / Георги Тихов; Сузуки Самурай - АСК Ямбол 4x4 Екстрийм
106. Янко Попов / Емил Тодоров; Паджеро; Суходол
107. Тома Келевски / Стефан Мутафов; Сузуки Самурай; гр.Смолян- Tom Auto Assistans Team
108. Стефан Христов / Теодор Илиев; Нисан Патрул; гара Елин Пелин
109. Румен Андреев / Явор Борисов; Нисан Патрул; гара Елин Пелин
110. Евгени Андреев /Георги Георгиев; Исузу Трупър; Гавраилово
111. Камен Каменов / Ивайло Дамянов; Сузуки Витара; АСК Зверино 4х4 Екстрийм
112. Иван Попов / Ангел Попов; Сузуки Витара /без тракторки /; Самоков 4Х4
113. Александър Ненов / ...; Паджеро; София
114. Стефан Стефановски / Крум Алексиев; Сузуки Самурай; София
клас Модифициран
201. Калин Митров / Владимир Велков; Jeep Cherok; Своге
202. Николай Колев / ...; Сузуки Франко; Шумен
203. Красимир Данаилов / ...; Сузуки Самурай; АСК Зверино 4х4 Екстрийм
204. Иван Иванов / Ивайло Василев; Сузуки Самурай; Самоков 4х4
205. Росен Томов /Райко Райчев; Сузуки Самурай; Proto Extreme Team Асеновград
206. Иван Калпачки / Иван Калпачки; Сузуки Джимни; Говедарци
207. Красимир Йорданов / Николай Колев;Сузуки Самурай; Ямбол
208. Светослав Христов / Антоний Янев; Бертоне; София
209. Кристин Заимов / КостадинГергьовски; Газ Racing Team; с.Смилян
210. Данаил Костадинов / Генади Георгиев; Сузуки Самурай; Плевен
211. Георги Канджаков / Николай Йорданов; Сузуки Витара; Етрополе
клас Прототип
301. Костадин Георгиев / Кирил Цветанов; Газ 69 - Звярът; София
302. Илиян Илиев / Светлозар Петров; Паяк; Разград
303. Калин Митов / Красимир Илиевски; Vamp Витара; Враца
304. Светлин Димитров / Владислав Миков; OFFROAD TALASYM TEAM; Видин
305. Емилиян Петров / Росен Дончев; Vamp Proto; Вълчи Дол
Коментар