Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Регистрация на Honda Fourtrax Rubicon 500?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Регистрация на Honda Fourtrax Rubicon 500?

    Здравейте,
    интересувам се дали гореспоменатото АТВ подлежи на регистрация в КАТ?

  • #2
    От: Регистрация на Honda Fourtrax Rubicon 500?

    Какво значи дали подлежи ? Ако не е регистрирано не можеш да го караш по пътя а само по черно. Ако пък искаш да го регистрираш най-вероятно няма да можеш.
    Can Am Outlander 800 EFI Max - XT Limited edition V-twin
    Mitsubishi Pajero Sport 3,0 V6 24V ръчка, R/D Locker

    Коментар


    • #3
      От: Регистрация на Honda Fourtrax Rubicon 500?

      В КАТ ситуацията е малко сложна с регистрацията,по лесния вариант е да се регистрира като селскостопанска техника и да си го караш навсякъде.

      Коментар


      • #4
        От: Регистрация на Honda Fourtrax Rubicon 500?

        Първоначално публикуван от kerkelov Преглед на мнение
        Какво значи дали подлежи ? Ако не е регистрирано не можеш да го караш по пътя а само по черно. Ако пък искаш да го регистрираш най-вероятно няма да можеш.
        Да, да го регистрирам искам, но няма нито мигачи, нито талон. Просто искам да мога да го карам и по пътя.

        Коментар


        • #5
          От: Регистрация на Honda Fourtrax Rubicon 500?

          Първоначално публикуван от yamaha yzf Преглед на мнение
          В КАТ ситуацията е малко сложна с регистрацията,по лесния вариант е да се регистрира като селскостопанска техника и да си го караш навсякъде.
          Каква е процедурата, понеже някъде четох, че от няколко години в КТИ вече не регистрират АТВ-та?

          Коментар


          • #6
            От: Регистрация на Honda Fourtrax Rubicon 500?

            Ако е нов внос и не е имало регистрация трябва да мине техно тест да ти издадат сертификат и тогава в кат,аз регистрирах преди година беше внесено от Испания но беше регистрирано там и не се наложи техно тест.

            Коментар


            • #7
              От: Регистрация на Honda Fourtrax Rubicon 500?

              Забрави, аз съм с 2 талина мигачи и испанска регистрационна табела . В КТИ не искат и да чуят вече да реистрират атв . В КАТ ми отказаха понеже се води над 17 киловата. И връзки пусках - не им дават Карай така , никой не ти обръща внимание. Като си в кал и с каска -няма как да те познаят или хванат.
              НЯМА НЕВЪЗМОЖНИ НЕЩА -ИМА САМО ПО ТРУДНИ И ПО СКЪПИ
              Всички искат да се върнат към природата, но никой пеша...

              Коментар


              • #8
                От: Регистрация на Honda Fourtrax Rubicon 500?

                моето е 29 киловата по талон и проблем нямах.

                Коментар


                • #9
                  От: Регистрация на Honda Fourtrax Rubicon 500?

                  Първоначално публикуван от rado_6i6a Преглед на мнение
                  моето е 29 киловата по талон и проблем нямах.
                  То, ако имаше талон, щеше да е добре. Но има само някакъв договор за покупко-продажба от чужбина.

                  ПП то може да си го карам без номера, но не ми се бяга от патрулката и да го мисля, кога ли ще ме хванат

                  Коментар


                  • #10
                    От: Регистрация на Honda Fourtrax Rubicon 500?

                    Варианта е техно тест

                    Коментар


                    • #11
                      От: Регистрация на Honda Fourtrax Rubicon 500?

                      Първоначално публикуван от rado_6i6a Преглед на мнение
                      Варианта е техно тест
                      Колко струва и каква е вероятността да мога да го регистрирам след това?

                      Коментар


                      • #12
                        От: Регистрация на Honda Fourtrax Rubicon 500?

                        Без талон няма как да се регистрира...Даже и да минеш Техноест,което не знам как ще стане без талон, в КАТ без талон няма да го регистрират....
                        Приятелите може и да са фалшиви но враговете винаги са истински....

                        Коментар


                        • #13
                          От: Регистрация на Honda Fourtrax Rubicon 500?

                          ако не си от София проверяваш на кои дати има техно тест в твоя град,оборудваш го с огледала мигачи и т.н. и като го минеш трябва да ти издадат сертификат че подлежи на регистрация и с него отиваш в кат и след това ще имаш талон.По принцип мисля че има вариант този сертификат да ти го дадат от завода производител но незнам как точно става.

                          Коментар


                          • #14
                            От: Регистрация на Honda Fourtrax Rubicon 500?

                            ОК. А иначе кой 4х4 АТВ-та си идват заводски с мигачи и талон(документи за регистрация)? За да се оглеждам за тях направо.

                            Коментар

                            Активност за темата

                            Свий

                            В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                            Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                            Зареждам...
                            X