Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Търсачката ...

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    До: Търсачка?????

    Първоначално публикуван от G2233 Преглед на мнение
    Извинявам се ама съм нов тук и не виждам къде мога да намеря търсачка на форума
    Поразгледаи малко Първо трябва да си си влезнал в потребителския си акаунт и погледни горе в сивата лента 8-мата опция от ляво надясно

    Коментар


    • #17
      До: Търсачка?????

      Има търсачка-отгоре в дясно има надпис "ТЪРСЕНЕ"
      Цъкаш там,пишеш и търсиш

      Коментар


      • #18
        До: Търсачка?????

        А между другото Google доста ни обича и може да ползваш опцията "site:forum.offroad-bulgaria.com" (пише се след думите, които търсиш).

        Коментар


        • #19
          Въпрос за работа с търсачката

          Понеже съм нов във този форум....искам да попитам как се работи с търсачката. По точно защо като напиша BMW, не ми излиза нищо ? А има теми свързани с тази марка.

          Коментар


          • #20
            До: Въпрос за работа с търсачката

            Може би е прекалено кратка думата за търсене

            Иначе ето тук BMW е техническата информация за марката.
            Все, что делаешь, надо делать хорошо, даже если совершаешь безумство.
            A2 (+)

            Коментар


            • #21
              До: Въпрос за работа с търсачката

              Има ограничение от софтуеъра да не може да се търсят думи по-кратки от 4 символа. Понякога е много неудобно .
              Грамотността е прозорец към интелекта, ако човек не може да усвои дори майчиния си език, то потенциала му за нещо повече е под въпрос.

              Коментар


              • #22
                До: Въпрос за работа с търсачката

                Да..и аз го изпитах..И при мойте марки е така..ktm и gas gas
                Примерно пиша ktm exc и не ми излиза нищо..

                Яко се подържат май японските марки

                Сигурни ли сте ,че не може да се конфигурира да търси и 3 символа.

                Виждал съм доста форуми със същия "look&feel" като нашия офроад форум, но там можеше да се търсят 3 символа

                Първоначално публикуван от Zaarin Преглед на мнение
                Има ограничение от софтуеъра да не може да се търсят думи по-кратки от 4 символа. Понякога е много неудобно .
                Ако трябва софтуерен специалист се обаждайте....все ще се измисли нещо

                Коментар


                • #23
                  До: Въпрос за работа с търсачката

                  Ей тва майне Гоглето, всичко знае.

                  http://www.google.bg/search?as_q=ktm...com&as_rights=

                  Коментар


                  • #24
                    До: Въпрос за работа с търсачката

                    Първоначално публикуван от vlado_varna Преглед на мнение
                    Ако трябва софтуерен специалист се обаждайте....все ще се измисли нещо
                    Модифицирането е лесно, но не е никак добра идея, защото веднага се губят автоматичните ъпдейти и техническата подръжка от vBulletin. Не си струва заради наистина ужасно малкото недомислици, да се губи възможноста за бързо и адекватно отсраняване на евентуални по-големи проблеми.
                    Грамотността е прозорец към интелекта, ако човек не може да усвои дори майчиния си език, то потенциала му за нещо повече е под въпрос.

                    Коментар


                    • #25
                      Търсачката ...

                      Абе или съм АМА мноу тъп или съм средно статистически гамен ....
                      Тая вечер се запънах да търся нещо си из форума ,всякак го въртях и тема дето съм я чел - нема , нема и нема , не мога да я намеря .
                      Може проблема и в мен да е - карах се с модераторите на замунд@та , дето не ми се дига рейтинга - отговориха ми - "ти не си влизал от година и половина ..." , Пращам им снимка на десктопа с отворен торент - там коефиценти , дати , и тн всяква гад . Мълчат , питат(плахо) пробват нещо , пак питат (още по-плахо) ..., така и не се разбра кое какво е .
                      Та грешката може и у мен да е ...
                      Та на темата - моля , най-уважително , господата (и дамите ако има такива) модове, админи , и всякакви правоимащи и правораздаващи :
                      Моля залепете тема (ако може) например от тоя тип : "Как да ползваме търсачката във форума , за да не правим празни теми и да губим времето на хората"
                      Благодаря предварително .
                      Пък ако наистина аз съм каръка - някой да ми пише една лична майна , и да ми обясни като на бавноразвиваш се . Изглежда само аз съм тоя дето не може да види гората от дърветата.

                      Коментар


                      • #26
                        От: Търсачката ...

                        Споко, не е повредата в твоя телевизор. То всъщност имаше някъде такава тема. Това не променя факта че търсачката е доста нефелна, а "подробната" търсачка - направо счупена и нещо не се напрягат да я оправят.

                        За да си свършиш работата, ползвай Гугъл и другите интернет-търсачки, като въвеждаш допълнителна команда SITE, ето така

                        шлици полуоси jeep site:www.offroad-bulgaria.com

                        Това ще накара търсачката да търси въпросните думи само в този сайт и така ще постигнеш това което БИ ТРЯБВАЛО да прави вградената търсачка на Форума.

                        Коментар


                        • #27
                          От: Търсачката ...

                          10х Яска .
                          Не беше тая целта...
                          Номера е да намериш нещо , не да ти го кажат къде е .
                          ..."Как да ползваме търсачката във форума , за да не правим празни теми и да губим времето на хората"...
                          Както сега губя твоето време ..
                          А "..
                          То всъщност имаше някъде такава тема." - именно нея търсих ....
                          и пак опрях до джокера - "Обади се на приятел"
                          Не трябва да е така .

                          Коментар


                          • #28
                            Re: Търсачката ...

                            ДОкато не се смени софтуера търсачката ще си е все така, слагай каквото търсиш в кавички за да ти дава по точни резултати.

                            Коментар


                            • #29
                              От: Търсачката ...

                              Махнете я! Похвално е, че поне няма съвети ,,ползвай търсачката".
                              А тези простотии се правят от името на всички ни.
                              Даника
                              Ми не гълтайте бре, и не лапайте. )) Дистанцирайте се демек ... ))deyan"h

                              Коментар


                              • #30
                                Как да намеря всичките си мнения в тази тема?

                                Това, за да се сетя какво съм мислил през лятото за развитието на епидемията през есента.
                                Човешко е да се греши... Но това че грешиш, още не означава, че си станал ЧОВЕК!

                                "Когато някой не може да направи нещо, поради недостатък на сили, той вини за това случая."

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X