Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Да си купя ли Suzuki V- Strom 650

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #76
    От: Да си купя ли Suzuki V- Strom 650

    Ако питаш за вистрома - няма.
    Изобщо няма лизингова схема за мотоциклети в Миркат.
    Отстъпки... Вероятно е индивидуално.
    В момента твърдят, че има такива за наличните модели и вероятно е така.
    Враг усраине

    Коментар


    • #77
      От: Да си купя ли Suzuki V- Strom 650

      В Габрово има сериозен търговец, който продава продукти и на СУЗУКИ. На витрината има един Стром (ако не се бъркам от година).
      Възможно е да е склонен за -%%% Търсете в нета и се обадете на: TOYOTA ВЕНЦИ
      още за мен на ВВВ//sites.google.com/site/fozysite/home

      Коментар


      • #78
        От: Да си купя ли Suzuki V- Strom 650

        След вчерашното каране вече зная какво искам и от къде да го купя.
        Остана само да се освободя от още 2 мотора за да стартирам в тази насока.
        Вистром се оказа наистина някаква мания, просто изобщо не я очаквах от точно този модел!




        Враг усраине

        Коментар


        • #79
          От: Да си купя ли Suzuki V- Strom 650

          Манията е доста приятна.
          Натиснете снимката за да я уголемите

Име:62563625_701788020271779_2016003356060811264_o.jpg
Прегледи:1
Размер:552.4 КБ
ID:5816240
          емил златков
          паджеро 2.5тд
          ве стром 650

          Коментар


          • #80
            От: Да си купя ли Suzuki V- Strom 650

            Ох, говори ми!
            Народът е казал: само на поп да се подиграваш, че само такъв е най-малко вероятно да станеш.
            Наистина единственото нещо, което не ми харесва в този мотор е, че не е въздухар.
            Но мисля, че ще го преодолея. Особено като става въпрос за нов
            Враг усраине

            Коментар


            • #81
              Login

              Lakewood Forum - Information Show more...

              Коментар


              • #82
                От: Да си купя ли Suzuki V- Strom 650

                Здравейте,

                Мотора от демата за самоукия майстор с многото въпроси се продава. Ако модератора реши, че е в разрез с правилата да истрие мнението.
                Пускам го не с търговска цел, ами защото вярвам че сделката си заслужава и се надявам новият му собственик да оцени вложените труд и любов.
                Към момента е на почти 60хил.км и му е направено кардинално обслужване с оригинални части и е готов да обиколи света.
                За да застана зад думите си ще кажа, че ще разкажа подробно за всички малки изненади, криещи се под лъскавите пластмаси и съм готов да закарам мотора при който и да било майстор за инспекция.
                При интерес на телефона от подписа (моля упоменете че сте от форума)
                Актуална снимка към момента (давам го в този му вид!)
                Натиснете снимката за да я уголемите

Име:Suza.JPG
Прегледи:1
Размер:430.2 КБ
ID:5816290

                Поздрави,
                Калин.
                Калин - О88 б579I9I
                Обичам да пътувам, не обичам да пристигам.

                Коментар


                • #83
                  Първоначално публикуван от zemo Преглед на мнение
                  От: Да си купя ли Suzuki V- Strom 650

                  Манията е доста приятна.
                  [ATTACH=CONFIG]990420[/ATTACH]
                  Привет!
                  Мотора с ролбари ли го купи или поле с слагани?
                  Всъщност... сега виждам, че не е ХТ. ХТ-ата имат ли ролбар към мотора или се поръчва отделно?
                  Последно редактирано от p-pleven; 17-09-20, 14:45.
                  Публикувайте отговор

                  Коментар


                  • #84
                    Ролбарите са купувани допълнително от Мотобум. ХТ мисля че е без ролбар в магазина , има тава на двигателя и ветробрани на ръцете.
                    емил златков
                    паджеро 2.5тд
                    ве стром 650

                    Коментар


                    • #85
                      Лично мнение НЕ!
                      Все пак зависи какво искаш! Само ще ти кажа, че машината е тежка със слаб двигател. Трябва да въртиш масура, за да върви горе-долу, ама пак няма да върви достатъчно, но за сметка на това ще ти харчи порядъчно.
                      Вземи си Suzuki V-Strom 1000, ако искаш нещо, което ще ти е тамън, защото V-Strom 650 много бързо ще ти омалее и отеснее. Давам ти 1 макс 2 г. и ще тръгнеш да продаваш. Или с по-големия двигател или се ориентирай към други варианти!

                      Коментар


                      • Bat Sande
                        Bat Sande коментира
                        Редактиране на коментар
                        Скоро четох, че от Дукати са направили изследване и са установили, че клиентите им рядко ползват дори 40% от мощноста на голямата Мултистрада. Също така за 2021 в италианските Алпи скоростта за мотоциклетите е ограничена на 60км/ч. На другите места да е същата както и за колите пак няма да е проблем за 650ката. За разхода...караш, не караш тея атове си искат зоб. Според мен покупката на 1000ката е оправдана само ако ще се ползва предимно с двама пътници и багаж. Във всички останали случай малкия брат е за предпочитане.

                    • #86
                      Не съм съгласен . От 5 години карам Ве стром 650 , като миналата година го смених пак с 650 . Мотора е с достатъчна мощност за туристическо каране.
                      емил златков
                      паджеро 2.5тд
                      ве стром 650

                      Коментар


                      • #87
                        Определено да. Това е за мен по-доброто. Карах 1000 и новия 1050, ама ми идват тежички. Колега от форума обиколи Америка надлъж и нашир с такъв и доста сподели с нас. Който пък иска по-голям, мисля че има останали бройки в магазина...

                        Коментар


                        • #88
                          Първоначално публикуван от zemo Преглед на мнение
                          Не съм съгласен . От 5 години карам Ве стром 650 , като миналата година го смених пак с 650 . Мотора е с достатъчна мощност за туристическо каране.
                          На колко километра дават да се обслужва новата машина и има ли нещо специфично? Първото обслужване на колко е? Някакъв manual за този модел имаш ли или препратка?
                          За ролбарите се каза, а стойките за куфари и куфари от къде и като цена колко стъпва дооборудването с тия три елемента?

                          Може ли на пролет някой ден да се видим и да го "премеря" с Доминатора. Не искам да карам, просто да се кача на каран мотор?

                          Вече имаш километри, удари една черта и кажи за разхода, гори ли масло и т.н. Как виждаш масления филтър "под" калника, някакви забележки и твое мнение? Какви допълнителни екстри според тебе е хубаво да се добави, изключваме "шукарийките"? Примерно: решетка за радиатор и от сорта...
                          Публикувайте отговор

                          Коментар


                          • #89
                            Първо обслужване е на 1000 км, след това на 6000км. Свещи 12х км, въздушен филтър на 18 х км. Стойки за куфари към 400лв , а куфари разни . Първо купих едни от 200 лв / брой , те заминаха с първия мотор . После взех на Капа 46 литра по 400 лв . Сега съм решил да взимам алуминиеви . Аксесоарите ги пазарувам от Мотобум . Разход ми дава около 4/100 , като обокновенно съм със жената и се движа до 20км/ч над ограниченията. Масло не харчи , стария който беше внос от Италия и на десет години от смяна до смяна доливах около 0.5 литра. Заради не оргиналната централна стойка , на черен път обикновенно я делкам по камъните. Новия има абс и тракшън които никога не съм усещал да сработват. Може би е добре да има тава под двигателя. Когато минавам през дълбока локва , всичко фърля на ботушите. За напролет ОК , а това за масления филтър не го разбрах.
                            емил златков
                            паджеро 2.5тд
                            ве стром 650

                            Коментар


                            • #90
                              За филтъра имаш ли някакви наблюдения или притеснения, че е ниско зад гумата и е подложен на някакво влияние от камъчетa, пясък... Т.е. търпи ли щети?

                              П.П. не знам защо останах с представа за обслужване на 12к км. Някъде прочетох. Заради това питах за manual.

                              Иначе тава, желязна, има за 160 лв, но не знам дали за тпзи модел. Един пич ги прави в БГ и видях във фейса.

                              Слюдата регулира ли и се височината?

                              Благодаря за информацията! Ако се сетя нещо ще питам.
                              Публикувайте отговор

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X