Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Да си купя ли Suzuki V- Strom 650

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Мотор мечта е! Да му направиш 200 000км без авария!
    Панайот Бърдарски
    0887 60 77 22

    Коментар


    • Първоначално публикуван от p-pleven Преглед на мнение



      Натиснете снимката за да я уголемите

Име:DSC05380.jpg
Прегледи:537
Размер:600.2 КБ
ID:6752253
      Честита ти радост,Петьо.
      Със здраве и кеф да те заведе на невероятни места.

      Поздрави,

      "Не е важно дали котката е бяла или черна, стига да лови мишки"
      ---------------------------------------------------------->Дън Сяопин

      Коментар


      • Наближава второто обслужане на 12к км.
        Последно редактирано от p-pleven; 16-08-21, 07:44.
        Публикувайте отговор

        Коментар


        • Найс!

          А каква е идеята да се крие номерът?
          Никога не успях да вникна в точно тази параноя.
          Ако някой има интерес поствам регистрационните табели на всичко.
          Враг усраине

          Коментар


          • p-pleven
            p-pleven коментира
            Редактиране на коментар
            Нама криене на номер.
            Просто не знаех, че на готино място с атмосфера трябва да се вижда добре номера.
            Последно редактирано от p-pleven; 16-08-21, 08:13.

          • Esper
            Esper коментира
            Редактиране на коментар
            През тамагочито ми се видя, че си маскирал номера, сори.

        • Първоначално публикуван от p-pleven Преглед на мнение
          Наближава второто обслужане на 12к км.
          Надявам се да пуснеш мнение за чантите.
          още за мен на ВВВ//sites.google.com/site/fozysite/home

          Коментар


          • p-pleven
            p-pleven коментира
            Редактиране на коментар
            Чантите (не знам дали писах преди) са български, на BUMOT. Рамката за тях - също. Рамката е универсална - става и за дисаги и за твърди куфари на BUMOT. Отделно към лявата страна има възможност за "кутия за инстумени". Оказа се, че тази кутия е доста големичка и ми събира компресорчето, комплект за ремонт на гуми, аптечка и няколко дреболии.
            Дисагите (както и куфарите) се монтират на рамата (съответно се свалят от нея ) за 10 секунди. Имат заключване към рамата. При поръчка на кутия за инструменти, съответно ти пращат ключ, който става за нея и за заключване на дисагите. Изобщо BUMOT са много клиентоориентирни!
            Дисагите като цяло за от Cordura, отделно има вътрешна PVC "торба", която прави цялата система непромокаема и при проливен и продължителен дъжд - не съм го тествал за сега.
            Дсагите се затварят с по 2 регулируеми колани (преди това горния отвор се навива на руло), като обемите 30 и 35 литра (ако не греша) могат да нарастнат поне с още 15 поне. СЪщо регулируемите колани са идеални да си закррепиш нещо отгоре, както по 1 брой PVC от 2,5 литра "Зайчарско" и "Елен" от всяка стран и да си ги возиш без притеснение (в моя случай беше около 270 км ).

            Ясно е, че при меките багажни системи основен недостатък е заключването. За целта има колани за препасване и заключване против отваряне и се купуват от THULE или Моско (ако не бъркам) и са грижа на собственика. Аз си направих една система със стоманен въже и PVC покритие - само за експеримент, но не съм я ползвал. Но всеки ще попита: "Ако ги срежат?".
            Тука моя контравъпрос е: "Ако крадеца има "кози крак" - как ще опазим багажа в твърди куфари?"

            Избрах "мекия" вариант за багажна система единствено заради критерия "омекотяване" при евентуална злополука или дребни инциденти в ежедневието. Това проработи месец след покупката: На един чере път в Хърватия беше спрял бус, който заемаше целия път, а отстрани беше дере на река и се минаваше "на 1 боя разстояние". Пибитнах, изчаках - никой не идва. Минах покрай буса. На дисагата откъм буса бях закачил катинар за заключване на каската. Та при разминаването "на 1 боя разстояние" катинара остърга буса "от-до" но си минах. Та ако при твърд куфар се случи нещо такова - не бях сигурен дали нямаше да се загуби равнвесие.
            (Сещам се, че като бяхме в тунела на авиобаза Zeljava, момчето, дето беше с мен, се подхлъзна и изтърва мотора от място. Беше с твърди куфари на Капа и остърга долната част. Леко е неприятно за ново оборудване, но се случва. Капа, Капа, ама сглобката беше странна - нитовано дъното към страничната част, а на BUMOT мисля е цял панел)

            Общо взето е това.

        Активност за темата

        Свий

        В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

        Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

        Зареждам...
        X