Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Да си купя ли Suzuki V- Strom 650

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Да си купя ли Suzuki V- Strom 650

    Здравейте , имам мерак за Сузуки В-Стром 650.
    Ходих да гледам един мотор , даже и му врътнах две кръгчета . И понеже до сега на съм се качвал на такъв мотор ми беше малко странно че работи все едно на "три цилиндъра", не че той има и толкова де. Карал съм само Хорнет , но той е с друг двигател та питането ми е дали така работи двигателя на В-Строма или този не е наред? А ето го и самия мотор

    Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMAG0443.jpg
Прегледи:1
Размер:102.4 КБ
ID:6111301Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMAG0447.jpg
Прегледи:1
Размер:101.2 КБ
ID:6111302
    емил златков
    паджеро 2.5тд
    ве стром 650

  • #2
    От: Да си купя ли Suzuki V- Strom 650

    Ако работи на три цилиндъра мога да те посъветвам да го взимаш и ще имаш първия в света три цилиндров V2 мотор

    А сега сериозно:

    Ако мотора те радва и цената те устройва отиди с някой дето разбира повече (извинявам се, но не можа да ме убедиш че ги разбираш моторите с горното изказване. Не се сърди, не искам да те обидя)
    Оптималния вариант е да намериш някой който има такъв модел щото той най-добре ще му знае кусурите.

    Ако не намериш кой да ти помогне ще се опитам да те опътя като ти кажа че V2 двигател ако не му работи един цилиндър е нещо средно между спънат кон и умрял такъв. Много по-зле е от 4-ри цилиндров на който не му работи един цилиндър. Пусни си няколко клипчета и слушай как звучи двигателя. Принципно на V2 звука на двигателя е характерен, но все пак има разлики между различните варианти на V2 например заради различен интервал при палене и това дали биелите да на общ пин или са офсет.
    Honda Transalp XL600v PD06 1993 - откраднат в Лондон.
    Honda Varadero XL1000 SD03 2011

    Човек е 80% вода и ако няма мечти или цели в живота, това е просто една вертикална локва.

    Коментар


    • #3
      От: Да си купя ли Suzuki V- Strom 650

      Купи си!
      В Космоса никой няма да чуе писъка ти....

      Коментар


      • #4
        От: Да си купя ли Suzuki V- Strom 650

        купи си,няма да сгрешиш. даже разбрах че има намаление по време на изложението...аиде ще го напиша,ако трябва ще ме изтрият.. в ринг мол-а. до 3-ти април

        Коментар


        • #5
          От: Да си купя ли Suzuki V- Strom 650

          Не си купувай.

          Коментар


          • #6
            От: Да си купя ли Suzuki V- Strom 650

            Първоначално публикуван от bushiDO Преглед на мнение
            Купи си!
            +1
            The only thing moving after WWIII will be cockroaches and V-Strom 650.

            Коментар


            • #7
              От: Да си купя ли Suzuki V- Strom 650

              Първоначално публикуван от Явор-Vromos.com Преглед на мнение
              Не си купувай.
              Яворе недей с лошо. Благодаря ви за отговорите , признавам че от мотори нищо не разбирам. Тия дни пак ще намеря време да го огледам.
              емил златков
              паджеро 2.5тд
              ве стром 650

              Коментар


              • #8
                От: Да си купя ли Suzuki V- Strom 650

                Първоначално публикуван от Явор-Vromos.com Преглед на мнение
                Не си купувай.
                А защо да НЕ си купува?
                Аз се сещам за няколко причини, но не тежат в избора дали даСИ или да НЕ СИ купи мотоциклет.
                Човешко е да се греши... Но това че грешиш, още не означава, че си станал ЧОВЕК!

                "Когато някой не може да направи нещо, поради недостатък на сили, той вини за това случая."

                Коментар


                • #9
                  От: Да си купя ли Suzuki V- Strom 650

                  И Аз го гледах тоя (преди 2 седмици), но не ми хвана окото. Доста драскотини имаше по спойлерите, та за това и неисках да го палят. Натиснете снимката за да я уголемите

Име:11.gif
Прегледи:1
Размер:3.5 КБ
ID:5708087 Аз взех тоя от Мото Марио, и за сега съм доста доволен. Натиснете снимката за да я уголемите

Име:22.gif
Прегледи:2
Размер:4.1 КБ
ID:5708086

                  Коментар


                  • #10
                    От: Да си купя ли Suzuki V- Strom 650

                    Първоначално публикуван от zemo Преглед на мнение
                    Яворе недей с лошо. Благодаря ви за отговорите , признавам че от мотори нищо не разбирам. Тия дни пак ще намеря време да го огледам.
                    Не е с лошо. Питаш отговарям.

                    Първоначално публикуван от s_s1 Преглед на мнение
                    А защо да НЕ си купува?
                    Аз се сещам за няколко причини, но не тежат в избора дали даСИ или да НЕ СИ купи мотоциклет.
                    Ами това е моето мнение.

                    Коментар


                    • #11
                      От: Да си купя ли Suzuki V- Strom 650

                      Ако си тествал мотора студен може да си усетил характерно придърпване, което изчезва след като мотора загрее. Аз карам V-strom 650 2010/ABS и съм изключително доволен има какво да се желае от окачването, но като цяло мотора е добър. Имай предвид, че дори и студен двигателя следва да работи меко а не на "три цилиндъра"!!!

                      Коментар


                      • #12
                        От: Да си купя ли Suzuki V- Strom 650

                        Колега ''Земо'',мотор се купува с душа,ако ти харесва и вечер си лягаш с мисълта за мотора не губи време а го купувай,забелязах доволното ти изражение от последната снимка,явно това е твоя мотор,не питай дали да го купиш защото ще получиш различни отговори,това е мотор доказал се с годините и съм сигурен че ще си много доволен от него.
                        Успех и да се похвалиш скоро
                        Kawasaki GTR 1400

                        Linked brakes are designed for heating your seat,go round a corner,touch your rear brake pedal mid lean,shit yourself......heated seat---simple!!!

                        Коментар


                        • #13
                          От: Да си купя ли Suzuki V- Strom 650

                          Абе я собствениците кажете доволните ли сте от покупката?
                          Кои са характерните проблеми? Колко му е круизната скорост с един/двама човека и багаж? Колко му е разхода?

                          Коментар


                          • #14
                            От: Да си купя ли Suzuki V- Strom 650

                            Първоначално публикуван от _kalata_ Преглед на мнение
                            Абе я собствениците кажете доволните ли сте от покупката?
                            Кои са характерните проблеми? Колко му е круизната скорост с един/двама човека и багаж? Колко му е разхода?
                            За три години смених 2, щото се паля и спирам да мисля.Единственият му кусур за мен е, че е лек за каране по ветровитата прерия-Среден запад.
                            Разход при магистрално каране - 80-85 мили в час(130 км/час)-45 мили на галон(5.2литра/100), по малките пътища скорост 50 мили в час(80 км/час)-разход 55-59 мили на галон (4.2-3.9л/100) стигал съм и до 68 мили на галон при лежерно каране със скорост под 45мили в час.
                            Мощност никога не ми е липсвала, натоварен с около 40кг багаж спокойно подържа 130км/ч, с втори човек не съм карал достатъчно, така че не мога да дам мнение.
                            Ако четеш инглиш отиди в стромтрупер форума и там ще се начетеш. Чул съм за един характерен проблем и той е със статора, но това да не те плаши. Няма мотор/кола/колело/скейт борд/бебешка количка и т.н. без проблеми, малки или големи, щом се движи ще се троши.
                            В крайна сметка важното е на колегата да му е на сърце, какво ще кажеме ние не е толкова важно.
                            Последно редактирано от Mitko69; 29-03-16, 00:06.
                            The only thing moving after WWIII will be cockroaches and V-Strom 650.

                            Коментар


                            • #15
                              От: Да си купя ли Suzuki V- Strom 650

                              четох в стром-трупера ( както и по други чуждестранни форуми ) и от там най ми се наби в главата, че моторът няма характер, дух, душа... това, което прави най-добре, е това, за което е направен - да бъде мотор, да те закара от А до Б и..... толкоз. Наричат го прибор, уред...

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X