Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Да си купя ли Suzuki V- Strom 650

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #61
    От: Да си купя ли Suzuki V- Strom 650

    използвам случая да поканя всички желаещи и конкретно колегата vrayakov да покара новият ВЕ-стром. говоря за София, шоуруума на фирмата официален вносител на сузуки. аз също ще карам. подробности-на място.

    Коментар


    • #62
      От: Да си купя ли Suzuki V- Strom 650

      Аз бързо мога да кажа защо не харесвам особено вистром, естествено според моята призма.
      Въпреки, че е Сузуки!

      Малко ми е като Yamaha TDM - не е нито рак, нито риба.
      Но далеч не е чак толкова извратено, като ямащината, разбира се

      @Бориле, другата седмица ще ти звънна за един тест драйФ.
      Тази вече утече.
      Враг усраине

      Коментар


      • #63
        От: Да си купя ли Suzuki V- Strom 650

        Благодаря за поканата, но няма да мога. Не съм в България. Всъщност миналата седмица тествах новия 1250 GS на BMW. От тогава не ме свърта. Ще се разделям май с моята Сузана. Или може да си я оставя за зимата в солта.

        Коментар


        • #64
          От: Да си купя ли Suzuki V- Strom 650

          Първоначално публикуван от vraykov Преглед на мнение
          ...От тогава не ме свърта...
          Точно по тази причина не искам и да се качвам на това BMW.
          Понеже 50к за него не мога да извадя, гледам да си харесвам неща, които мога да си позволя.
          Ще започнат да излизат едни еретични мисли за кредити... Не, мерси - хубаво съм ги отказал!
          Враг усраине

          Коментар


          • #65
            От: Да си купя ли Suzuki V- Strom 650

            Първоначално публикуван от vraykov Преглед на мнение
            Благодаря за поканата, но няма да мога. Не съм в България. Всъщност миналата седмица тествах новия 1250 GS на BMW. От тогава не ме свърта. Ще се разделям май с моята Сузана. Или може да си я оставя за зимата в солта.
            ок. мисля че никой няма да ти откаже тест райд /без да знам държавата къде си/, при положение че си проявил интерес към конкретен модел. аз например утре ще изпробвам едни американски машини от милуоки, които не си и помислям че някога въобще изобщо ще мога да си позволя да купя. затова и ходя. ако пък ме удари пачка с пари от небето=ще си купя даже два!...

            Коментар


            • #66
              От: Да си купя ли Suzuki V- Strom 650

              Милоуки мисля с вибратори да бяха известни... Или бъркам?
              И аз бих взел такова, едно или две - колкото изпаднат, всъщност.
              Стига да не се налага да ги плащам.
              Това за да може да ги подменя за истински мотоциклет в последствие

              Шегувам се!
              Демокрация - На всеки от различно му става и все е (било) нормално
              Враг усраине

              Коментар


              • #67
                От: Да си купя ли Suzuki V- Strom 650

                Първоначално публикуван от boda nx Преглед на мнение
                ок. мисля че никой няма да ти откаже тест райд /без да знам държавата къде си/, при положение че си проявил интерес към конкретен модел. аз например утре ще изпробвам едни американски машини от милуоки, които не си и помислям че някога въобще изобщо ще мога да си позволя да купя. затова и ходя. ако пък ме удари пачка с пари от небето=ще си купя даже два!...
                Да прав си. Не пропускам случай, в който мога да изпробвам различен мотор. Просто на Сузуки му е бедно присъствието около мен и трябва специално да отделя 1 ден за това. Цената на новия модел е сравнително ниска, да не кажа най-ниската. Дори чух, че окачването било уж подобрено, но БМВ-то има предимства за мен, които не могат да бъдат достигнати. Боксер мотора е перфектно стабилизиран. Много нисък център на тежеста, което се забелязва осезателно още при изправянето му от страничната стойка. Нещото, за което поспорихме с промотъра беше относно системата за подпомагане на превключването. При превключване без съединител се получава кик. На забележката ми отговори, че трябвало малко навик и игра с оборотите. Аз му обясних, че с трик и игра с оборотите аз го правя това на мотор, който струва колкото самата система Schaltassistent PRO на БМВ.


                Коментар


                • #68
                  От: Да си купя ли Suzuki V- Strom 650

                  аз също съм склонен да се увличам по "маркетингови стратегии", но вече го правя все по-малко. предпочитам да се кача и да покарам, а коментарите после. всъщност нека да каже и някой друг какво и как е видял, карал усетил, а после всеки си прави преценка.

                  Коментар


                  • #69
                    От: Да си купя ли Suzuki V- Strom 650

                    Първоначално публикуван от Esper Преглед на мнение
                    Точно по тази причина не искам и да се качвам на това BMW.
                    Понеже 50к за него не мога да извадя, гледам да си харесвам неща, които мога да си позволя.
                    Ще започнат да излизат едни еретични мисли за кредити... Не, мерси - хубаво съм ги отказал!
                    Прав си. Моята максима е, не е важно с какъв мотор си, а къде можеш да отидеш с него. Ако цената на мотора ще ми изхарчи парите за екскурзии, ебам ти и мотора. Паметници в гаража не държа.


                    Коментар


                    • #70
                      От: Да си купя ли Suzuki V- Strom 650

                      Първоначално публикуван от vraykov Преглед на мнение
                      Прав си. Моята максима е, не е важно с какъв мотор си, а къде можеш да отидеш с него. Ако цената на мотора ще ми изхарчи парите за екскурзии, ебам ти и мотора. Паметници в гаража не държа.


                      Много точно казано - именно това е и моята позиция!
                      Нямам възможност да го "купя" и да го ползвам пълноценно, което го обезсмисля тотално.
                      По никакъв начин не ме възбужда идеята само да имам паркиран GS в гаража.

                      Виж вистром-а, който харесвам далеч по-малко от GS е доста по-практично решение, за което започвам да се замислям.
                      Благодарение на Миркат го покарах малко, ще повторя дори за да си изчистя стратегията.
                      Обаче след пробното каране на DL1000 определено започнах да го харесвам повече от преди.

                      Оказа се, че се кара изненадващо леко предвид теглото и сравнително високият център на тежестта.
                      Страхотен баланс и динамика, мощност в излишък а в същото време дава вид като да прощава грешки благодарение на системите за стабилност.
                      Клиренса ми идва малък, любопитен съм доколко ще се справи с някакъв леко "черен" терен.
                      Модела е предимно шосеен, то се знае но с по-подходящи гуми от стоковите предполагам, че ще се справи добре.
                      Не съм вистормаджия нито пък съм се интересувал сериозно от модела но съм чувал за няколко досадни проблема в предишните DL1000 заради които много хора предпочитаха малкият, DL600.
                      Тук чувам, че са оправили всичките, май са се концентрирали точно върху изчистването им.
                      И казват, че са се справили.

                      Накратко - много приятно съм изненадан от въпросният V-STROM 1000XT.
                      Вероятно защото бях по-скоро песимист, че би ми харесал.
                      Враг усраине

                      Коментар


                      • #71
                        От: Да си купя ли Suzuki V- Strom 650

                        Новото си е ново, за това спор няма. "Да пръдна пръв върху седалката" - израз който запомних, след като видях щастливия поглед на собственик на нова машина...

                        Като стана дума за 1000-ки,мисля си, че на последък заглеждам 500-ки, заради кубици/обем стоков резервоар/разход на км.
                        Инак много ми текат очите по тия В-Стромове!
                        Публикувайте отговор

                        Коментар


                        • #72
                          От: Да си купя ли Suzuki V- Strom 650

                          Първоначално публикуван от p-pleven Преглед на мнение
                          Новото си е ново, за това спор няма. "Да пръдна пръв върху седалката" - израз който запомних, след като видях щастливия поглед на собственик на нова машина...
                          Да, не на последно място но наистина новото си е ново.
                          Убедих се в това, вярно не на 100% мотор и освен това Honda...
                          Обаче си има доста приятни неща произтичащи от този факт.
                          Враг усраине

                          Коментар


                          • #73
                            От: Да си купя ли Suzuki V- Strom 650

                            Първоначално публикуван от Esper Преглед на мнение
                            Много точно казано - именно това е и моята позиция!
                            Нямам възможност да го "купя" и да го ползвам пълноценно, което го обезсмисля тотално.
                            По никакъв начин не ме възбужда идеята само да имам паркиран GS в гаража.

                            Виж вистром-а, който харесвам далеч по-малко от GS е доста по-практично решение, за което започвам да се замислям.
                            Благодарение на Миркат го покарах малко, ще повторя дори за да си изчистя стратегията.
                            Обаче след пробното каране на DL1000 определено започнах да го харесвам повече от преди.

                            Оказа се, че се кара изненадващо леко предвид теглото и сравнително високият център на тежестта.
                            Страхотен баланс и динамика, мощност в излишък а в същото време дава вид като да прощава грешки благодарение на системите за стабилност.
                            Клиренса ми идва малък, любопитен съм доколко ще се справи с някакъв леко "черен" терен.
                            Модела е предимно шосеен, то се знае но с по-подходящи гуми от стоковите предполагам, че ще се справи добре.
                            Не съм вистормаджия нито пък съм се интересувал сериозно от модела но съм чувал за няколко досадни проблема в предишните DL1000 заради които много хора предпочитаха малкият, DL600.
                            Тук чувам, че са оправили всичките, май са се концентрирали точно върху изчистването им.
                            И казват, че са се справили.

                            Накратко - много приятно съм изненадан от въпросният V-STROM 1000XT.
                            Вероятно защото бях по-скоро песимист, че би ми харесал.
                            много се радвам как си го написал! браво и за усилието-като чета-определено си е струвало и ти е било полезно. даже си мисля че на следващото ти каране ще си готов и за кратко ревю...?

                            Коментар


                            • #74
                              От: Да си купя ли Suzuki V- Strom 650

                              Както вървят нещата май не ревю а пътепис ще пиша догодина!
                              Вече минах като ураган през етап "бих карал V-STROM", след няколко дни ще ми стане ясно дали ще се влиза във финалният: "бих купил V-STROM"
                              Много приятна изненада е със сядането и още с първите 100метра да се чувстваш все едно си влязъл във собствените си обувки.
                              Това с мотор никога не ми се е случвало, винаги има някакъв етап на адаптация и опознаване докато реша, че ми харесва.
                              Тук беше толкова естествено сякаш се качвам на собственият си мотор.
                              Наистина вистром не е кардинална промяна в типа, който карам вече 7 години.
                              Но си остава много яко усещането неочаквано да се окажеш на нещо, което все едно е правено за теб
                              Враг усраине

                              Коментар


                              • #75
                                От: Да си купя ли Suzuki V- Strom 650

                                Друго питане: някакви зарибяващи схеми на изплащане има ли?

                                "-20%, понеже си ми симпатичен"?
                                Публикувайте отговор

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X