Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Да си купя ли Suzuki V- Strom 650

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    От: Да си купя ли Suzuki V- Strom 650

    Първоначално публикуван от _kalata_ Преглед на мнение
    четох в стром-трупера ( както и по други чуждестранни форуми ) и от там най ми се наби в главата, че моторът няма характер, дух, душа... това, което прави най-добре, е това, за което е направен - да бъде мотор, да те закара от А до Б и..... толкоз. Наричат го прибор, уред...
    Тези които пишат в стром трупера са готови да заменят майка си за този мотор...силно се съмнявам, че точно там някой го е нарекъл прибор толкова много пъти, че само това да запомниш. Може пък и да греша, очевидно това не е твоя мотор. За мен след близо 30000 мили на този мотор, такова твърдение е индикатор за силно непознаване на материята.
    The only thing moving after WWIII will be cockroaches and V-Strom 650.

    Коментар


    • #17
      От: Да си купя ли Suzuki V- Strom 650

      Мотора спада към категорията на не удушевените предмети и по тази логика няма как да има характер, дух или душа ....просто трябва да ти пасва на стила каране и тогава цялостното усещане е готино. Проблема се получава от това, че в БГ малко хора могат да поддържат няколко мотора в гаража за различните стилове каране. Аз лично се кефя на V-stroma всеки път когато имам възможност да го поразкърша.

      Коментар


      • #18
        От: Да си купя ли Suzuki V- Strom 650

        Първоначално публикуван от Mitko69 Преглед на мнение
        Тези които пишат в стром трупера са готови да заменят майка си за този мотор...силно се съмнявам, че точно там някой го е нарекъл прибор толкова много пъти, че само това да запомниш. Може пък и да греша, очевидно това не е твоя мотор. За мен след близо 30000 мили на този мотор, такова твърдение е индикатор за силно непознаване на материята.
        https://www.google.bg/search?q=site%...orum+appliance
        Заповядай. Когато чета за нещо, за което имам интерес да закупя, първото, което правя е да прочета негатив фийдбека и чак след това позитив и накрая сектантските изблици най-вече за да се посмея.
        Дали е моят мотор - не знам... ще го покарам, евентуално купя и тогава след като го покарам още мога да кажа е ли е или не е.
        Коя материя? Какво да се чете в сектантските форуми? Какво трябва да бъде един мотор? Как се кара мотор? Как се избира мотор? друго?

        Коментар


        • #19
          От: Да си купя ли Suzuki V- Strom 650

          Форумите само ни карат да се колебаем в изборът си. Човек трябва да прецени дали машината покрива изискванията му, а другото е субекривно. Кала- в сравнение с Туоно ще е скучен от към мощност, но в сравнение с чопъра е доста по-удобна, функционална и забавна машина(върви повече, завива повече, спира повече и е по-проходим)

          Коментар


          • #20
            От: Да си купя ли Suzuki V- Strom 650

            Първоначално публикуван от _kalata_ Преглед на мнение
            https://www.google.bg/search?q=site%...orum+appliance
            Заповядай. Когато чета за нещо, за което имам интерес да закупя, първото, което правя е да прочета негатив фийдбека и чак след това позитив и накрая сектантските изблици най-вече за да се посмея.
            Дали е моят мотор - не знам... ще го покарам, евентуално купя и тогава след като го покарам още мога да кажа е ли е или не е.
            Коя материя? Какво да се чете в сектантските форуми? Какво трябва да бъде един мотор? Как се кара мотор? Как се избира мотор? друго?
            Здравейте.
            Миналата година, когато проучвах за V-Strom 650 ми направи впечатление, че има изключително малко негативни мнения за него. Другият мотор, който гледах беше CBF 600 S ABS и от него има доста повече недоволни или такива, които биха го сменили за друг. В крайна сметка аз избрах Сузукито и не съжалявам. Доста приятни и нахилени 5000км от миналия сезон. Но все пак всеки си има стил и предпочитания, на някои едни машини им "лепват", на други не... Нещата са доста индивидуални и трябва да се пробва преди да се купува.

            Коментар


            • #21
              От: Да си купя ли Suzuki V- Strom 650

              Първоначално публикуван от _kalata_ Преглед на мнение
              https://www.google.bg/search?q=site%...orum+appliance
              Заповядай. Когато чета за нещо, за което имам интерес да закупя, първото, което правя е да прочета негатив фийдбека и чак след това позитив и накрая сектантските изблици най-вече за да се посмея.
              Дали е моят мотор - не знам... ще го покарам, евентуално купя и тогава след като го покарам още мога да кажа е ли е или не е.
              Коя материя? Какво да се чете в сектантските форуми? Какво трябва да бъде един мотор? Как се кара мотор? Как се избира мотор? друго?
              Колега, специално теб те съветвам горещо да си купиш Multistrada
              В Космоса никой няма да чуе писъка ти....

              Коментар


              • #22
                От: Да си купя ли Suzuki V- Strom 650

                Тези теми рано или късно стигат до тук. Обикновено всеки препоръчва каквото кара което не е обективно. Мотор се купува по душа или по джоб, най добре и по двете. А форумите ни помагат да намалиме грешките.
                Всеки чете форуми където се обсъжда неговия мотор , някак си мотори и сектантски форум не ми се връзва, но нека да уважаваме и чуждото мнение.
                С нетърпение очаквам мото приключенията на всички колеги без значение какво карат.
                Наздраве!
                The only thing moving after WWIII will be cockroaches and V-Strom 650.

                Коментар


                • #23
                  От: Да си купя ли Suzuki V- Strom 650

                  колега, от профила ти видях че си от софия. разходи дсе до ринг мол-може да седнеш на всякакви машини и да прецениш статично дали ти е ок в-строма.ако вече си го направил-добре. а може и да отскочиш събота или неделя до нови хан-на събора на побит камък-ще има какво да прегледаш,пробваш...

                  Коментар


                  • #24
                    От: Да си купя ли Suzuki V- Strom 650

                    Късно е за разходка до мола защото вече съм собственик на въпросния мотор.Сега питането ми е за сервиз за смяна на консумативи около хладилника?
                    емил златков
                    паджеро 2.5тд
                    ве стром 650

                    Коментар


                    • #25
                      От: Да си купя ли Suzuki V- Strom 650

                      Ми честито! Със здраве да му се кефиш!
                      "Do not correct a fool, for he will hate you;
                      Correct a wise man, for he will appreciate you."

                      Коментар


                      • #26
                        От: Да си купя ли Suzuki V- Strom 650

                        Първоначално публикуван от zemo Преглед на мнение
                        Късно е за разходка до мола защото вече съм собственик на въпросния мотор.Сега питането ми е за сервиз за смяна на консумативи около хладилника?
                        Честито.
                        Около хладилника бяха скоот(.бг?). На симеоновско ( горе долу до отбивката за хладилника ) имаше преди време едни пичове дето се занимаваха с мотори.
                        На околовръстното мисля, че едимоторс(май така се казваха) също са ти близо.
                        Ако е просто за масло - всяка масларница ще ти свърши работа. Виж ако искаш примерно и свещи там вече е по-голяма разправия с тия стромове и ще ти трябва моторджия.

                        Коментар


                        • #27
                          От: Да си купя ли Suzuki V- Strom 650

                          Честито и от мен.
                          The only thing moving after WWIII will be cockroaches and V-Strom 650.

                          Коментар


                          • #28
                            От: Да си купя ли Suzuki V- Strom 650

                            Честито, Емо! Безаварийно! И да свиркаш с клаксона минавайки по булеварда...
                            edoors.bg- Джаджи за врати и врати

                            Коментар


                            • #29
                              От: Да си купя ли Suzuki V- Strom 650

                              еее браво! сервизът се намира на симеоновско шосе 52, зад сервиза на маргел гуми, има табелки сузуки. ако караш от зоопарка към околовръстното е вдясно, точно преди да започнат резиденциите. хайде безаварийно и да се похвалиш!

                              Коментар


                              • #30
                                От: Да си купя ли Suzuki V- Strom 650

                                купи си!

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X