Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Дърворезба - Ангел Стефанов - www.angelstefanov.eu

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    От: Дърворезба - Ангел Стефанов - www.angelstefanov.eu

    В "Малките пластики" и изобщо в "Галерията" са снимки на неща, които е правил през годините, в момента има налични някои фигури и пластики, освен тези в "Магазин"-а, ще ги снимам при първа възможност и ще кача. Като измисля как да кръстя по-подходящо раздела с наличните пластики, ще го преименувам, понеже онлайн търговия на подобен род изделия според мен е неудачен, това са все пак уникални произведения на изкуството. Ако проявявате интерес най-добре да се свържете с него по телефона, не мога да отговарям на въпроси за цени.
    The Flat Earth Society has members all around the globe.

    Коментар


    • #17
      От: Дърворезба - Ангел Стефанов - www.angelstefanov.eu

      В Ритуалната зала в гр. Лом все още ги имало дърворезбованите врати и надвратни пана, получих пиратски снимки от един колега, така че ги добавих в монументалните ...

      Другото което ми се върти, но ще е след ваканцията, е да преведа всички страници на английски, немски, за да няма както е сега - начална страница пише Gallery, цъкаш и там всичко е на български.

      Ще добавя и снимки е близък план на детайли на някои пластики, че дори на пълен размер снимка не се виждат. Правя всичко между другото, а времето напоследък ми е най-дефицитната стока, та не се получават нещата нито толкова добре, нито толкова бързо колкото ми се иска.

      Благодаря Ви за мненията, очаквам и идеи.
      The Flat Earth Society has members all around the globe.

      Коментар


      • #18
        От: Дърворезба - Ангел Стефанов - www.angelstefanov.eu

        Що като цъкам върху линка нищо не се случва? С Тапатолк съм.
        Животът е това, което се случва, докато ние кроим планове....

        тел. имаше преди, ама сега е в профила щото ...

        Коментар


        • #19
          От: Дърворезба - Ангел Стефанов - www.angelstefanov.eu

          На сайта ли? Не знам, не трябва ли да ти отвори браузър или поне да те пита какво да правиш? Не му разбирам на тапатолка...
          The Flat Earth Society has members all around the globe.

          Коментар


          • #20
            От: Дърворезба - Ангел Стефанов - www.angelstefanov.eu

            Първоначално публикуван от Стоян Боюков-Sariones Преглед на мнение
            Що като цъкам върху линка нищо не се случва? С Тапатолк съм.
            Само бял екран ли ти излиза?
            При мен през телефона излиза бял екран, но като "скролна" на някъде и ми излиза вече и сайта. Но има някакъв бъг спрямо мобилните устройства, наистина странно го зарежда.
            I'm not Lost, I'm Discovering !

            088 три 3 четири 0 94 нула - Филип

            Коментар


            • #21
              От: Дърворезба - Ангел Стефанов - www.angelstefanov.eu

              Компетентно премълчавам, защото идея си нямам от вариантите за визуализация на мобилни устройства... Може да е от темата на уърдпресс-а.

              Сайтът се е издигнал много напред, за което благодаря на всички, проявили интерес.

              За съжаление нямах възможност да поработя по подобренията напоследък, ще ми се в скоро бъдеще да се поправя.
              The Flat Earth Society has members all around the globe.

              Коментар

              Активност за темата

              Свий

              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

              Зареждам...
              X