Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Категория А1

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Категория А1

    Здравей те. Ако някой е карал курс А1 или знае може ли да каже колко струва курса и колко време горе долу продължава.Мерси предварително.

  • #2
    От: Категория А1

    Щом пишеш тука, значи имаш интернет! А щом имаш интернет, защо питаш тука?!
    http://vasilevi.com/ceni-i-promotzii/
    Тука трябваше да стои една умност, ама по-насетне ще спиша някоя.

    0034 605 82 41 87, 0897 34 28 58

    Коментар


    • #3
      От: Категория А1

      Мерси ,но къде в този линк пише конкретно цената на курс А1.

      Коментар


      • #4
        От: Категория А1

        Имаш там телефони за контакт, колега! И не е единственият резултат в нета!
        Тука трябваше да стои една умност, ама по-насетне ще спиша някоя.

        0034 605 82 41 87, 0897 34 28 58

        Коментар


        • #5
          От: Категория А1

          От къде си? Хасково и Харманли примерно е 200+50 изпита.

          Коментар


          • #6
            От: Категория А1

            Може и да е късно, но ще отговоря, защото информацията може да е полезна и на други... Във Видин курса струва 300лв и 50лв е изпита, тоест общо 350лв. Ако можеш да караш няма да те бават... по учебник трябва да се карат 10 часа полигон и 15 часа градско (поне на мен така ми казаха), но аз си карах и съм ходил 3 часа на полигон (като от тях съм карал общо 30 мин...през другото време давах на момичето което беше с мен, защото тя не беше карала), после ходих на листовки... 4 часа градско съм карал (от които 1 час съм бутал, защото учебния мотор е ЧЗ 125 и му се задръсти карбуратора след пускане на резерва на резервоара)... Общо реално каране- 30 мин полигон и 3 часа градско... Като време в календарни дни...от започването до вземането на книжката(плюс чакане за самите документи) мина точно един месец! На 07.09.2016 бях за първи път на полигона, а на 07.10.2016 си взех книжката... надявам се че ще бъда полезен на някой...

            Коментар

            Активност за темата

            Свий

            В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

            Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

            Зареждам...
            X