Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Намерен Рейндж Ровър Спорт

Свий
Темата е затворена.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Намерен Рейндж Ровър Спорт

    Колеги, един колега е забелязал на паркинга пред блока един Спорт с разбита ключалка. Помолих го да щракне един кадър и да ми го прати. Та ако някой е пострадал или познава човек, който може да е пострадал и да е останал без любимото си возило, да погледне картинката. Колегата твърди, че е със старозагорска регистрация, аз се опитах да го разчета, но не съвсем успешно. Ако някой си го разпознае, да пише.
    Натиснете снимката за да я уголемите

Име:12595988_10206482016554139_1080824966_n.jpg
Прегледи:1
Размер:79.8 КБ
ID:6111172

    Съжалявам за лошото качество, но това ми пратиха ...
    Последно редактирано от a100; 25-03-16, 17:09.
    По-добре здрав и богат, отколкото беден, но болен !!!

  • #2
    От: Намерен Рейндж Ровър Спорт

    Обадете се в полицията!
    Land Rover Discovery II, V8 4.0
    VW Golf VI variant
    Гагич: "...Никой сериозен оффроудър не е сложен заводски на въздух, само СУВ за пред нощния чалга-клуб, пред кафето и за друсни-полянка..."

    Коментар


    • #3
      От: Намерен Рейндж Ровър Спорт

      Или включете алармата, вероятно ще се появи собственика...
      Chevrolet Aveo, 1.2 - 4 х 4, почти
      „Ако Дракула беше веган, щеше да се казва - Брокула..."
      LZ1EMS

      Коментар


      • #4
        От: Намерен Рейндж Ровър Спорт

        Обади се в полицията,така върнах 2 коли на собствениците им.

        Коментар


        • #5
          От: Намерен Рейндж Ровър Спорт

          В Бургас явно не трябва да паркират заралии, на моята като е разбита едната брава и е с варненска регистрация в София, к'во - да ми я секвестират ченгетата ли?
          Пък и стои по седмица без да я мърдам от мястото и. Явно крадена.
          подаръци за мъже от FACOM
          промоция на читави инструменти

          и на хоби такива

          тел. О879 Ч8Ч 2З5

          Коментар


          • #6
            От: Намерен Рейндж Ровър Спорт

            Не виждам нищо лошо в това да се съобщи за съмнителен автомобил... Ще го пуснат в базата, и ако има проблем - той ще бъде решен (навярно)...
            Ако няма проблем - ще 'поздравят' будния гражданин и ще оставят нещата така...
            Вече съм неактивен в този форум и не го следя.
            Но съм насреща през алтернативни средства за комуникация (други форуми, телефон), ако има въпроси по обсъжданите тук теми.

            Коментар


            • #7
              От: Намерен Рейндж Ровър Спорт

              Първоначално публикуван от slowtraveler Преглед на мнение
              Не виждам нищо лошо в това да се съобщи за съмнителен автомобил... Ще го пуснат в базата, и ако има проблем - той ще бъде решен (навярно)...
              Ако няма проблем - ще 'поздравят' будния гражданин и ще оставят нещата така...
              И аз така си мисля. Бих бил благодарен на будния гражданин ако някой ден така се открие мой откраднат автомобил и в същото време не бих имал нищо напреки, да ми се обади човек от милицията и да ми каже, че ми е разбита ключалката.
              42

              Коментар


              • #8
                От: Намерен Рейндж Ровър Спорт

                Първоначално публикуван от slaf4u Преглед на мнение
                ...не бих имал нищо напреки, да ми се обади човек от милицията и да ми каже, че ми е разбита ключалката.
                Е, няма да ти се обади никой от там, поне по такъв повод.
                ОМ602->Tremec T5WC->Borg Warner 4408E 1:1/2.48:1->DANA30/103.4in/DANA44->29"AT

                Коментар


                • #9
                  От: Намерен Рейндж Ровър Спорт

                  Първоначално публикуван от Джоу (x3mrjoe) Преглед на мнение
                  Е, няма да ти се обади никой от там, поне по такъв повод.
                  Малко встрани от темата, обаче преди няколко години в Берковица ми звъни полицай на вратата на апартамента (асансьор нямаме):
                  - Варненския автомобила долу ваш ли е
                  - Да
                  - Извинявам се, но сте го оставили отключен, ще ви помоля да го заключите...
                  Така, че както навсякъде, и в службите има и свестни хора, и боклук...
                  А в конкретния случай направо ми падна ченето - и аз не очаквах чак такова действие (вярно, че е в центъра на града и то недалеч от полицията)...
                  Вече съм неактивен в този форум и не го следя.
                  Но съм насреща през алтернативни средства за комуникация (други форуми, телефон), ако има въпроси по обсъжданите тук теми.

                  Коментар


                  • #10
                    От: Намерен Рейндж Ровър Спорт

                    Това в по-голям град, за съжаление, няма да се случи.
                    ОМ602->Tremec T5WC->Borg Warner 4408E 1:1/2.48:1->DANA30/103.4in/DANA44->29"AT

                    Коментар


                    • #11
                      От: Намерен Рейндж Ровър Спорт

                      Няма по-бдителна полиция от берковската..
                      edoors.bg- Джаджи за врати и врати

                      Коментар


                      • #12
                        От: Намерен Рейндж Ровър Спорт

                        Първоначално публикуван от Джоу (x3mrjoe) Преглед на мнение
                        Това в по-голям град, за съжаление, няма да се случи.
                        Обаче на мен ми се е случвало, дойде на четвъртия етаж (и ние нямаме асансьор) да ми каже, че е свален прозорецът на едната врата, като преди това петнайсет минути е разпитвала на улицата чия е колата. Полицайка - и в момента същата, още ни е "квартална", или както там се казва официално.
                        Прави каквото трябва, пък да става каквото ще!

                        Коментар


                        • #13
                          От: Намерен Рейндж Ровър Спорт

                          И аз преди три-четири години тъкмо тръгвам за работа в 4,30 сутринта и се звъни на вратата. Отварям, полиция.
                          - Ваш ли е ванът долу?
                          - Ъхъ.
                          - Едни дечица го разбили и сега са в полицията, елате да огледате какво липсва.
                          - Червения ли?
                          - Не синия.
                          - Е той е на комшията.
                          - Тогава слезте да го заключите - моя имат предвит, а по това време багажника не се заключваше винаги от централното.
                          Този случай много им вдигна рейтинга в моите очи. Не като огледа, когато ми разбиха ладичката.
                          Как милата ми родина се падна в толкова скапана държава?

                          Коментар


                          • #14
                            От: Намерен Рейндж Ровър Спорт

                            Белене, 198х, на паркинга пред блока трабантчето, звъни полицай в 3 посред нощ. Пита баща ми - ваш ли е? Мой е! Елате да си го заключите.
                            Това по отклонението.
                            Иначе да се пусне тема в някой си форум, а да не се звънне в полицията е доста ... надявам се сте звъннали в полицията!
                            Седя и си мисля... по едно време усещам, че само седя...

                            Коментар


                            • #15
                              От: Намерен Рейндж Ровър Спорт

                              С риск да ви изглеждам черноглед,
                              може да изчакате до края на март, а ако ви се чака и до края на април, а ако сте оптимисти и още,
                              но няма да се намери униформен да обикаля и тропа по вратите да търси чий е джипа, та да му съобщава за разбитата ключалка.
                              Прекалено социално ми се вижда за ежедневието на град като Бургас през 2016.

                              В София положението е същото, за съжаление.
                              ОМ602->Tremec T5WC->Borg Warner 4408E 1:1/2.48:1->DANA30/103.4in/DANA44->29"AT

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X