Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Въпрос за АРО 461 (ГАЗ 69)

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #31
    От: Въпрос за АРО 461 (ГАЗ 69)

    Първоначално публикуван от коко келеша Преглед на мнение
    Това сериозно ли? Щото предполагам, че вече даже и у румънско са забравили, че е съществувал такъв... автомобил.
    ...
    Повече от сериозно, а и в Румъния е пълно с всякакви във всякакво състояние, което е вариант ако не намеря каквото ми трябва тук с документи.
    И ГАЗката и АРОто ми харесват, че нямат никакъв интериор, който ако се възстановява ще глътне бая пари, а в случая се слагат само едни хубави седалки.
    Устройва ме заради функционални разлики с ГАЗката и ми харесва повече заради дизайнерски такива.
    Всичко това ме интересува ако и след чертата цифрата ще ме устройва.
    За сега само си чета.
    ОМ602->Tremec T5WC->Borg Warner 4408E 1:1/2.48:1->DANA30/103.4in/DANA44->29"AT

    Коментар


    • #32
      От: Въпрос за АРО 461 (ГАЗ 69)

      Не знам, във френския форум казват, че това чудо може да се кара само лятото при сухо време.

      Нещо от френските фенове:

      Натиснете снимката за да я уголемите

Име:tunnig.gif1..gif
Прегледи:1
Размер:195.2 КБ
ID:5795799

      http://aro-m461.blogspot.com/2009/
      Последно редактирано от коко келеша; 04-08-18, 15:13.
      Чужбина - това е митът за задгробния живот. Който попадне там, не се връща.
      Из "Златния телец"

      Коментар


      • #33
        От: Въпрос за АРО 461 (ГАЗ 69)

        Е то в руските форуми по-добро от УАЗа нЕма, както и по-добро от Дървендъра у английските.

        Никога не слушам никой за нищо и ми харесва да правя неща които никой не е правил и които, дори само при споделяне, ми казват, че не можело и няма да станат.
        За който иска да си купува готови неща и само да си ги подрежда по джипа им Вранглери и Ровери, иначе от всичко става всичко, само да имаш мерак пари и, най-важното, концепция.

        ... а иначе на мен живота ми е офройд, щото сЕ съм през къра.
        ОМ602->Tremec T5WC->Borg Warner 4408E 1:1/2.48:1->DANA30/103.4in/DANA44->29"AT

        Коментар


        • #34
          От: Въпрос за АРО 461 (ГАЗ 69)

          Поне картинките погледна ли при франсетата? Пича е обръщал преден мост, сменил е скоростната с по-нова и т.н. Има картинки бол. Нали и без това само събираш информация?
          Чужбина - това е митът за задгробния живот. Който попадне там, не се връща.
          Из "Златния телец"

          Коментар


          • #35
            От: Въпрос за АРО 461 (ГАЗ 69)

            Нямах време, щото докато пиша, приятели се опитват да ми сменят шарнирите, но филма е над възможностите им и се отлага. По-късно ще погледна подробно.

            ... а относно предният мост, една от причините АРОто първоначално да ми хване окото е точно левият диф отпред, което беше най-големият проблем при ГАЗката за това което ми се върти в главата.
            ОМ602->Tremec T5WC->Borg Warner 4408E 1:1/2.48:1->DANA30/103.4in/DANA44->29"AT

            Коментар


            • #36
              От: Въпрос за АРО 461 (ГАЗ 69)



              Днес в Румъния попаднах на това АРО. И вътре беше много направено с кожен салон и рифел.


              Коментар


              • #37
                От: Въпрос за АРО 461 (ГАЗ 69)

                Поста е за да се покаже цялата снимка в предишният.
                ОМ602->Tremec T5WC->Borg Warner 4408E 1:1/2.48:1->DANA30/103.4in/DANA44->29"AT

                Коментар

                Активност за темата

                Свий

                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                Зареждам...
                X