Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Въпрос за АРО 461 (ГАЗ 69)

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    До: Въпрос за АРО 461 (ГАЗ 69)

    Еми всички ти пожелават успех и аз реших да ти пожелая УСПЕХ ама си упорит човек маиче
    0885 297985,мтел-Радо
    0876 556870,виваком като домашен

    Коментар


    • #17
      До: Въпрос за АРО 461 (ГАЗ 69)

      Мерси на всички, обмиля се варянт да се сложи друго купе, но ще видим, в момента имам доста други неща преди да се захвана с него, така че не се надявайте на скорошен "тест драйв"
      Поздрави
      Случайни хора УАЗ не карат

      Коментар


      • #18
        До: Въпрос за АРО 461 (ГАЗ 69)

        Честито за новата придобивка Като имаш желание ще стане така че няма да я познаем след време
        ГАЗ 69 УАЗ 452-2 броя УАЗ 31512 Kia Sportage 2.0 16v
        Калта за УАЗа е като водата за водолаза 0886445318

        Коментар


        • #19
          До: Въпрос за АРО 461 (ГАЗ 69)

          Много добър варянт с друго купе
          0885 297985,мтел-Радо
          0876 556870,виваком като домашен

          Коментар


          • #20
            До: Въпрос за АРО 461 (ГАЗ 69)

            Шасито маи е право ако не се лъжа
            0885 297985,мтел-Радо
            0876 556870,виваком като домашен

            Коментар


            • #21
              До: Въпрос за АРО 461 (ГАЗ 69)

              Шасито е право, купето от Газ 69 няма да легне точно, вече го гледах, на това ме плаши само рамката на челното стъкло, другото е профили и права ламарина
              Случайни хора УАЗ не карат

              Коментар


              • #22
                До: Въпрос за АРО 461 (ГАЗ 69)

                Вчера гледах едно АРО 461 с дизелов двигател Перкинс в движение и го продават за 1300лв. На външен вид не изглежда лошо но не пробвахме как върви. Ако някой го интересува да се обажда
                ГАЗ 69 УАЗ 452-2 броя УАЗ 31512 Kia Sportage 2.0 16v
                Калта за УАЗа е като водата за водолаза 0886445318

                Коментар


                • #23
                  До: Въпрос за АРО 461 (ГАЗ 69)

                  Първоначално публикуван от dragomir_68 Преглед на мнение
                  Вчера гледах едно АРО 461 с дизелов двигател Перкинс в движение и го продават за 1300лв. На външен вид не изглежда лошо но не пробвахме как върви. Ако някой го интересува да се обажда

                  Коментар


                  • #24
                    От: Въпрос за АРО 461 (ГАЗ 69)

                    Колеги, изрових темата с външна търсачка, та ще я размърдам.

                    Почти нищо не намирам за модела във Форума, освен че колегите се опитват да го правят на ГАЗ.
                    ОМ602->Tremec T5WC->Borg Warner 4408E 1:1/2.48:1->DANA30/103.4in/DANA44->29"AT

                    Коментар


                    • #25
                      От: Въпрос за АРО 461 (ГАЗ 69)

                      Пак да размърдам темата с молба да се включи някой ползвал АРО М461 в оригиналната му комплектова.
                      Интересува ме какви са му генетичните болежки, особено ако има специфични и по-сериозни такива ?
                      Също така ме интересува дифовете, изключая ПЧ и това, че предният стои вляво, конструктивно същите ли са като на ГАЗката ?
                      Последно редактирано от Джоу (x3mrjoe); 22-07-18, 09:31.
                      ОМ602->Tremec T5WC->Borg Warner 4408E 1:1/2.48:1->DANA30/103.4in/DANA44->29"AT

                      Коментар


                      • #26
                        От: Въпрос за АРО 461 (ГАЗ 69)

                        Не са същите.Полуоските на вид са същите но са 5мм по-дебели,не можеш да ги заминеш с Уазкови.Нямаш бавни но пък първа е много бавна.Общо взето за да стане джип за гората трябват пари и нерви.

                        Коментар


                        • #27
                          От: Въпрос за АРО 461 (ГАЗ 69)

                          Да, както прочетох още в началото когато започнах да чета за модела, съществената разлика е липсата на бавни, но ме интересува има ли сериозни ядове с ходовата част при неекстремална експлоатация, и ако има какви са те ?
                          Освен дебелината на плоуоските има ли други разлики ? Значи ли, че и дифовете са еднакви ? Ако се слагат дискови спирачки, по същият начин като при ГАЗа ли се случват нещата ? С хидравликата на волана пак ли е същото ?
                          Такива неща ме интересуват, а и като пътно поведение, щото четох, че отпред АРОто стои по-надървено от ГАЗа.
                          ОМ602->Tremec T5WC->Borg Warner 4408E 1:1/2.48:1->DANA30/103.4in/DANA44->29"AT

                          Коментар


                          • #28
                            От: Въпрос за АРО 461 (ГАЗ 69)

                            Ресорите на Арото са по-дебели,дифовете са различни и секторната кутия е като на първите Текезесе с малката ролка (няма я никъде)при повреда трябва да се преправя заедно с храна от Уаз 469.За да си играеш с Аро трябва да са ти го подарили.

                            Коментар


                            • #29
                              От: Въпрос за АРО 461 (ГАЗ 69)

                              Че няма да е подарък е ясно, ни и не ме интересува за хипер-хард-горски изпълнения, а за градско возене и скараджийски забежки.
                              ОМ602->Tremec T5WC->Borg Warner 4408E 1:1/2.48:1->DANA30/103.4in/DANA44->29"AT

                              Коментар


                              • #30
                                От: Въпрос за АРО 461 (ГАЗ 69)

                                Първоначално публикуван от Джоу (x3mrjoe) Преглед на мнение
                                Че няма да е подарък е ясно, ни и не ме интересува за хипер-хард-горски изпълнения, А ЗА ГРАДСКО ВОЗЕНЕ И СКАРАДЖИЙСКИ ЗАБЕЖКИ.
                                Това сериозно ли? Щото предполагам, че вече даже и у румънско са забравили, че е съществувал такъв... автомобил. В казармата имахме такава за развозване на помията от стола. Беше със свален преден кардан и 469-ка не можеше да ѝ избяга.

                                https://www.drive2.com/r/aro/g4135/


                                Последно редактирано от коко келеша; 04-08-18, 09:59.
                                Чужбина - това е митът за задгробния живот. Който попадне там, не се връща.
                                Из "Златния телец"

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X