Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Откриване на мотосезон 2016

Свий
Това е залепена тема.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Откриване на мотосезон 2016

    Здравейте, на 26 март колегите от Gentlemen MC и софийските мото клубове съвместно със Столична Община организират откриване на мотосезон 2016. От Gentlemen MC имат желание да включат и атв-та в шествието. Цитирам колегата, който е бил вчера на срещата GENTLEMEN MC, за да придобиете по-ясна представа.
    Здравейте приятели, тази вечер 15.03.2016, аз и Цецо приставахме в ролята си на представители на нашата импровизиране група ATV любители и ентусиасти на официално събрание на мотоклубовете в София и региона (имаше представители на клубове и извън София). Събранието беше едно от многото посветени на организацията на събитието за откриване на мото сезона в София. Тези събития са традиционни за по-големите градове. Оказа се, че организаторите имат нужда от ATV-та, които да играят ролята на жива преграда, между ядрото от организираните участници в мотопарада (мотоклубовете) и тези, които се включват в мотопарада без да са част от мотоклуб. С други думи ATV-та се подреждат от двете страни на колоната от мотори и зад самата колона и не позволява в нея да се врязват и навлизат случайни участници в парада. Хората с ATV-та ще бъдат облечени с жилетки, на чиито гърбове ще пише Security и ще бъдат упълномощени да извършват необходимата охранителна дейност.
    Имаме уверение от организаторите, че полицията няма да санкционира по никакъв начин машините без регистрация. Мотопарада е събитие, провеждащо се с необходимите разрешителни от общината и полицията и ще се движим със специален режим.

    Сборния пункт за ATV-тата е в 8 часа на локалното платно на околовръстния път под резиденция Бояна. Идеята е от там да бъдем ескортирани до мястото където ще започне събитието (катедралата Александър Невски). Мотопарада ще стартира около 12 часа от катедралата Александър Невски и ще завърши отново на локалното в Бояна, където ще има множество кетъринг точки и ще си спретнем купонче с ядене и пиене.
    Искам да призова всеки, който има възможност и желание да се включи в събитието, което обещава да бъде интересно и забавно и различно от ежедневните ни занимания или разходки с ATV. Необходими са ни поне 6 ATV-та, но би боло много добре ако успеем да се съберем двойно повече.
    Ще се радваме на всеки присъединил се. Пишете ни тук и в ивент страницата в ФБ https://www.facebook.com/events/6195...3059361175562/

    https://www.facebook.com/groups/1650549248555497/

    Нека всеки който има желание и възможст да се приседини ни уведоми предварително

  • #2
    От: Откриване на мотосезон 2016

    Ей така от любопитство да запитам.
    Защо е необходима тази "жива преграда"?
    The only thing moving after WWIII will be cockroaches and V-Strom 650.

    Коментар


    • #3
      От: Откриване на мотосезон 2016

      Първоначално публикуван от Mitko69 Преглед на мнение
      Ей така от любопитство да запитам.
      Защо е необходима тази "жива преграда"?
      За да се пъчат мотоклубовете...
      Малко забравят, че не са единствените, които откриват сезон.
      Ако продължат в същия дух, ще имаме откриване за всеки клуб и за всеки свободен моторист поотделно.
      Да живее завета на Хан Кубрат...

      Коментар


      • #4
        От: Откриване на мотосезон 2016

        Интересно,колко мотористи от този форум са членове на някакъв мото-клуб от рода "Диви глигани" ,"Калашници" ...и тем подобни. Някак си ми е обидно група "лидери" да използват страстта на хората с мотори и под знака на "братя по оръжие" да правят пачки!
        ''Хубави сте, но сте празни..''- продължи малкият принц. - ''За вас не може да се умре.''.

        Коментар


        • #5
          От: Откриване на мотосезон 2016

          Иначе "любезно ни канят" пък ако идем ще ни делят щото не сме част от клуб! Ха, ха, ха хубава работа ама българска! Аз пък ще уважа откриването организирано от тия дето не ме делят!
          "Do not correct a fool, for he will hate you;
          Correct a wise man, for he will appreciate you."

          Коментар


          • #6
            От: Откриване на мотосезон 2016

            Първоначално публикуван от green Преглед на мнение
            Интересно,колко мотористи от този форум са членове на някакъв мото-клуб от рода "Диви глигани" ,"Калашници" ...и тем подобни. Някак си ми е обидно група "лидери" да използват страстта на хората с мотори и под знака на "братя по оръжие" да правят пачки!
            Принципно клубовете не са лошо нещо и аз също бих членувал ако имах възможност, но някои явно се самозабравят и прекаляват с клубарщините!
            "Do not correct a fool, for he will hate you;
            Correct a wise man, for he will appreciate you."

            Коментар


            • #7
              От: Откриване на мотосезон 2016

              Доста джентълменско...
              When I'm good, I'm very good. When I'm bad, I'm even better!

              Коментар


              • #8
                От: Откриване на мотосезон 2016

                Както казва един човек на тема клуб: Вятър в клетка не стои...
                Публикувайте отговор

                Коментар


                • #9
                  От: Откриване на мотосезон 2016

                  Първоначално публикуван от sl.daskalov Преглед на мнение
                  Иначе "любезно ни канят" пък ако идем ще ни делят щото не сме част от клуб! Ха, ха, ха хубава работа ама българска! Аз пък ще уважа откриването организирано от тия дето не ме делят!
                  а и това...Имаме уверение от организаторите, че полицията няма да санкционира по никакъв начин машините без регистрация
                  малко страно ми звучи
                  Луд не се мори,само се поти...и охлажда с бира 0884480846

                  Коментар


                  • #10
                    От: Откриване на мотосезон 2016

                    Сезона откриват тия дето са го закрили ;-) Ние в Пловдив си караме нонстоп,само сняг да няма :-) Иначе може да отскоча до Софето да погледам "откриване" ...

                    Коментар


                    • #11
                      От: Откриване на мотосезон 2016

                      Странни хора сте, някой е решил да си направи кефа, скачате му като хиени, голям праз, че щели да ползват ескорт, аз лично ще отида и ще си направя удоволствието с колегите.
                      Grand Vitara 2.5 V6 кармазъ с доста подъл теглич.

                      Коментар


                      • #12
                        От: Откриване на мотосезон 2016

                        Първоначално публикуван от alexdevil Преглед на мнение
                        Странни хора сте, някой е решил да си направи кефа, скачате му като хиени, голям праз, че щели да ползват ескорт, аз лично ще отида и ще си направя удоволствието с колегите.
                        Точно, така. Не разбирам защо веднага трябва да се хейтва и преплюва. Организаторите са решили събитието да протече по определен начин, не виждам нищо лошо в това и смятам, че това е тяхно право след като те са ОРГАНИЗАТОРИ.
                        Нито някой ви иска пари, нито има някакви особени изисквания които да трябва да трябва да покриете за да участвате, просто "ви канят" вие си преценявате дали да дойдете или не.
                        Комлексарщината и стремежа да се оплюе всичко което се прави е най-големия проблем на държавата ни, НЕ политиците.

                        Относно събитието, след сборния пункт, ще се движим с ескорт, със специален статут на движение "Мотопарада е събитие, провеждащо се с необходимите разрешителни от общината и полицията и ще се движим със специален режим." От там следва и че никой няма да те "хване за ушите" да ти пише акт (стига да спазваш елементарен ред)

                        Моля всички, които се чудят какво да оплюят днес за да постигнат душевен мир, да си намерят нещо в ФБ за правителството или за "мутрите дето бият по улиците". Тук файда няма

                        Моля всеки желаещ да се включи атв-фен, независимо от къде, да се свържа с нас.

                        Благодаря за вниманието

                        Коментар


                        • #13
                          От: Откриване на мотосезон 2016

                          Не се засягай, реакциите са такива защото излиза че каните АТВ-истите едва ли не да ви служат само за кордон и охрана(???) между клубове и свободни електрони. То на такава покана и аз не бих се вързал.
                          Иначе поздрави за организацията, ако климата позволява ще се включим няколко мотра от Ботевград (свободни електрони), ако не - здраве да е, ще се видим по други събития.

                          Коментар


                          • #14
                            От: Откриване на мотосезон 2016

                            Аз не се засягам, просто мие писанло от хейта който ни залива отвсякъде. Общото което имам с организацията се свежда до поста ми в този форум. До който се стигна след като реших да отида на откриването и предложих на няколко приятеля да се присъединят(като се оказа че един от тях познава организаторите и т.н.). Пари не взимам и не искам, не ми пречи да си платя 2л бензин и да се включа за настроение

                            Коментар


                            • #15
                              От: Откриване на мотосезон 2016

                              Първоначално публикуван от kvv Преглед на мнение
                              Точно, така. Не разбирам защо веднага трябва да се хейтва и преплюва. Организаторите са решили събитието да протече по определен начин, не виждам нищо лошо в това и смятам, че това е тяхно право след като те са ОРГАНИЗАТОРИ.
                              Нито някой ви иска пари, нито има някакви особени изисквания които да трябва да трябва да покриете за да участвате, просто "ви канят" вие си преценявате дали да дойдете или не.
                              Комлексарщината и стремежа да се оплюе всичко което се прави е най-големия проблем на държавата ни, НЕ политиците.

                              Относно събитието, след сборния пункт, ще се движим с ескорт, със специален статут на движение "Мотопарада е събитие, провеждащо се с необходимите разрешителни от общината и полицията и ще се движим със специален режим." От там следва и че никой няма да те "хване за ушите" да ти пише акт (стига да спазваш елементарен ред)

                              Моля всички, които се чудят какво да оплюят днес за да постигнат душевен мир, да си намерят нещо в ФБ за правителството или за "мутрите дето бият по улиците". Тук файда няма

                              Моля всеки желаещ да се включи атв-фен, независимо от къде, да се свържа с нас.

                              Благодаря за вниманието
                              Чакай, чакай, ти кой наричаш хейтър и комплексар? Я си сложи малко мярка на приказките!
                              Тяхно право е да ме поканят, а мое право е да откажа поканата след като не ми харесват условията при които ме канят! И тъй като поканата е отправена в публичен форум, в същия този форум аз пък имам правото да изразя мнението си относно поканата и условията по нея, а също и защо я отказвам! А истински комплексари са тия дето имат нужда от делене и специални ескорти!
                              "Do not correct a fool, for he will hate you;
                              Correct a wise man, for he will appreciate you."

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X