Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Какво се развали по Киата днес?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Какво се развали по Киата днес?

    Първоначално публикуван от Джоу (x3mrjoe) Преглед на мнение
    Геца, сигурен ли си, че те интерес



    ... а и дЕдо Гошо, де.
    Е то нов е по-евтин. Тоя човек да не ги прави от някакъв извънземен материал и да карат вечно?

    Коментар


    • От: Какво се развали по Киата днес?

      На Патрола е по-голям радиатора. За Киата ми каза нещо около 200лв като ходих при него, ако не се лъжа, че беше преди година.

      Аз лично по-евтин от 300лв нов май не успях да намеря като търсих. Има едни дето се появяват тук там по сайтовете за около 120лв, но има май някаква сериозна разлика в захватите. Цената се смята според размера на питата, та за всеки модел е различно.

      П.С. Нормална цена без отстъпки за читав патролски радиатор към момента е около 600лв, ако не се лъжа, ама това не е за тука да обсъждаме.
      Opel Frontera A 2.5tds ' 98 (Тера)
      Renault RX4 '02 2.0 (Архи)

      Коментар


      • От: Какво се развали по Киата днес?

        Това което към момента успях да намеря за читав дизелов радиатор е 250лв. към мен, иначе крайните са 4-500. За бензинова не съм проверявал щото зора беше за печките.
        ОМ602->Tremec T5WC->Borg Warner 4408E 1:1/2.48:1->DANA30/103.4in/DANA44->29"AT

        Коментар


        • От: Какво се развали по Киата днес?

          Ще го преслушам тогава тоз човек и ще го мислим

          Коментар


          • От: Какво се развали по Киата днес?

            Първоначално публикуван от Brazer Преглед на мнение
            Момчета, дайте съвет относно Спортиджа на мой роднина ( 2002 г. 2.0 бензин 118 кс ) . Съединителя започна изведнъж да отделя много ниско. Сменян е комплект преди 25000 км. с Екседи. Хората в сервиза веднага видяха, че горната помпа сълзи и я сменихме заедно с долната помпа.
            Да, ама не . Вместо да се оправи, сега започна да отделя дори и още по-ниско, буквално сантиметър от пода.
            Увериха ни,че няма въздух в системата, а проблема ще се търси по-задълбочено.
            Възможно ли е във вилката да се крие проблема, тя да се е изкривила и от там този проблем?
            Проблема се разреши. За късмет се оказа,че виновник за тази ситуация е останал въздух в системата ( независимо, че ме уверяваха, че не това е причината ) . Вилката се оказа идеално здрава.
            Благодаря на всички за съветите и насоките!
            First Man, then Machine!
            Lada Niva
            Honda XR 400

            Коментар


            • От: Какво се развали по Киата днес?

              Здравейте! Днес на връщане от София се появи "свирене" над 2500 оборота. Когато лоста е на N свиренето изчезва. Има го и в автоматичен режим и в режим на ръчно превключване. Нивото на маслото е по-високо от нормалното за загрял двигател. Колата е соренто 2.5 црди с 5 степенна кутия. Някой има ли мнение за проблема? Маслото е сравнително бистро .Част от него е сменено преди 5х.км.
              Последно редактирано от gali_km; 24-03-18, 16:18. Причина: Доопълване
              Киа Соренто, MB A140 (Поне не съм пеша)

              Коментар


              • От: Какво се развали по Киата днес?

                Интересен проблем или проблемче се появи по моята Кия.при въртене на волана докрай наляво и надясно се получава едно леко затягане на моменти.преди близо две седмици смених двата горни носача.волана се въртеше леко след това.мисля си че проблема е във кормилната кутия или от някой накрайник.
                Цената няма значение,стига да е евтино.

                Коментар


                • От: Какво се развали по Киата днес?

                  Адаш, сменявал ли си хидравличната течност. Ако се е сговнила волана затяга понякога.

                  Коментар


                  • От: Какво се развали по Киата днес?

                    Първоначално публикуван от GECATA 73 Преглед на мнение
                    Адаш, сменявал ли си хидравличната течност. Ако се е сговнила волана затяга понякога.
                    не съм,гледам я червена и бистра,да взема да я сменя за всеки случай,трябва да погледна откъде се източва и колко събира и каква да бъде. П.С.както адаша от Раднево беше писал(върти ми се един нотариус в в главата)
                    Последно редактирано от Geri75; 30-03-18, 08:02. Причина: допълнение
                    Цената няма значение,стига да е евтино.

                    Коментар


                    • От: Какво се развали по Киата днес?

                      Аз пък си търся автоматик ......

                      Коментар


                      • От: Какво се развали по Киата днес?

                        Първоначално публикуван от GECATA 73 Преглед на мнение
                        Аз пък си търся автоматик ......
                        Ше се сетиш ...
                        ОМ602->Tremec T5WC->Borg Warner 4408E 1:1/2.48:1->DANA30/103.4in/DANA44->29"AT

                        Коментар


                        • От: Какво се развали по Киата днес?

                          Първоначално публикуван от GECATA 73 Преглед на мнение
                          Аз пък си търся автоматик ......
                          Че,какво и е на ръчката?
                          За офроуд си предпочитам ръчка,за ежедневно каране автоматик.
                          На работа камиона е автоматик,ама като види кал и се побърква,но хората са предвидили и ръчен режим.
                          Така,че избора зависи от доста неща.
                          .Карам бавно стигам бързо. А...ма не всеки път.
                          Киа спортаж2000тди 98г
                          Ауди А3 1.9ТДИ
                          Каравана Аdria 390Q

                          Коментар


                          • От: Какво се развали по Киата днес?

                            Явно Гецата не го бъркат 2/100 отгоре на разхода.
                            Your conscience is all you can take to your grave.

                            Коментар


                            • От: Какво се развали по Киата днес?

                              Първоначално публикуван от TigerHunter Преглед на мнение
                              Явно Гецата не го бъркат 2/100 отгоре на разхода.
                              Че кой го бъркат 2 литра отгоре разход...една кутия цигари. Спираме цигарите за да има за колата.
                              KIA Sportage Grand 2,0 16V 118 к.с
                              08868пет4три18

                              Коментар


                              • От: Какво се развали по Киата днес?

                                По темата за радиаторите да кажа две думи и аз,скоро сменявах моя на Киата,бензинова,и го взех от обявената цена 186лв.за 108лв.от една пловдивска фирма за едрогабаритни части!!!Едно момче случайно си предложи услугите от една автоморга,до която звънях за радиатор 2-ра употреба като ми каза че ползва отстъпка от 40% от тази фирма и може да ми го поръча!И така,определихме си среща и го поръча по тел.пред мен и след два дни пристигна като за поръчки над 100лв.даже и доставката е безплатна!!!А преди това старият реших да го промия и си купих от магазин за авточасти в Перник препарат който се сипва в радиатора и така караш 50-60км.след което източваш всичко от системата,изплакваш с чиста вода и наливаш чистия антифриз!!!Та след промивката,като текна в долната част,едва стигнах до майстор в Перник за да го сменят с новият!!!Някой ако се интересува нека ми пише,за да не стане че правя реклама тука,за името на фирмата!

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X