Обява

Свий
Няма добавени обяви.

nissan terrano 2 2.7tdi кодове за грешки!

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • nissan terrano 2 2.7tdi кодове за грешки!

    Здравейте! Къде може да намеря кодове за грешки за Nissan Terrano 2 2.7tdi.Какво е P0217? Предварително благодаря.

  • #2
    От: nissan terrano 2 2.7tdi кодове за грешки!

    Натиснете снимката за да я уголемите

Име:Untitled.png
Прегледи:1
Размер:34.4 КБ
ID:5706137

    не виждам такъв код , за мануал виж в залепените теми

    Коментар


    • #3
      От: nissan terrano 2 2.7tdi кодове за грешки!

      понеже не успях да copy-paste от autodata, пускам картинка
      Прикачени файлове
      нема начин да нема начин
      Ford Maverick 2.4 бензин/газ 1998г, екстри - изгнили шаси и купе, разтракано окачване, 1бр мъртъв цилиндър на бензин
      LZ2SHD, нула осем 8 seven 0 4 едно сто 90 и едно

      Коментар


      • #4
        От: nissan terrano 2 2.7tdi кодове за грешки!

        Първоначално публикуван от Жеков Преглед на мнение
        [ATTACH=CONFIG]856036[/ATTACH]

        не виждам такъв код , за мануал виж в залепените теми
        Христос Возкресе колеги. Кой може да ми каже какво означав грешка 47/4дълги 7къси премигвания/

        Коментар


        • #5
          От: nissan terrano 2 2.7tdi кодове за грешки!

          Първоначално публикуван от lesnik Преглед на мнение
          Здравейте! Къде може да намеря кодове за грешки за Nissan Terrano 2 2.7tdi.Какво е P0217? Предварително благодаря.
          Прочети си грешките с кламер, за да сме сигурни какво четеш. Нагледал съм се на свободни съчинения по разни четци.
          Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

          Коментар


          • #6
            От: nissan terrano 2 2.7tdi кодове за грешки!

            Първоначално публикуван от garmodolov Преглед на мнение
            Христос Возкресе колеги. Кой може да ми каже какво означав грешка 47/4дълги 7къси премигвания/
            Значи P0335/0407 в табличката. Прочетеното с кламера (по премигвания на лампата) се чете по втората колонка.

            Преведено на български - датчик позиция колянов вал. Пресполагам си със ZEXEL - те го правят често тоя проблем, на километрите на които ги внасят. Намира се отпред на капаците на двигателя. Пак - ако си със Zexel. Ако си с Bosch - намира се в задната част на мотора и чете зъбите на маховика, до колкото помня.
            Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

            Коментар


            • #7
              От: nissan terrano 2 2.7tdi кодове за грешки!

              Първоначално публикуван от sparkybg Преглед на мнение
              Значи P0335/0407 в табличката. Прочетеното с кламера (по премигвания на лампата) се чете по втората колонка.

              Преведено на български - датчик позиция колянов вал. Пресполагам си със ZEXEL - те го правят често тоя проблем, на километрите на които ги внасят. Намира се отпред на капаците на двигателя. Пак - ако си със Zexel. Ако си с Bosch - намира се в задната част на мотора и чете зъбите на маховика, до колкото помня.
              Благодаря Спарки бърз както винаги,да зехел е. Беше прочетено с кламер,а 0203 какво е защото сега ми изкарва и това. Лампата ту свети ту гасне/чек контрол/. Можем ли да намерим датчик и колко е €.

              Коментар


              • #8
                От: nissan terrano 2 2.7tdi кодове за грешки!

                Здравейте колеги,някой знае ли къде има повече кодове освен на тази стрничка по горе?

                Коментар


                • #9
                  От: nissan terrano 2 2.7tdi кодове за грешки!

                  Първоначално публикуван от garmodolov Преглед на мнение
                  Здравейте колеги,някой знае ли къде има повече кодове освен на тази стрничка по горе?
                  Това са всичките.

                  Датчика последно беше нещо като 130лв. Колегата Patrol fen питай.
                  Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

                  Коментар


                  • #10
                    От: nissan terrano 2 2.7tdi кодове за грешки!

                    Спарки можеш ли БГ превод ACCEL POS SW (F/C това е от EC.pdf

                    Коментар


                    • #11
                      От: nissan terrano 2 2.7tdi кодове за грешки!

                      Реостат на педала на газта. Ама, изтрий грешките и виж дали пак го трупа. Ако да виж някоя букса/кабел да не би да не е в ред, и ако всичко е наред - от някоя морга. Това е рядък дефект, така че шанса да намериш читаво е голям.
                      Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

                      Коментар


                      • #12
                        От: nissan terrano 2 2.7tdi кодове за грешки!

                        Благодаря ти Спарки,как е хубаво да знаеш техно термините ,едно време Мама ми викаше да уча ама аз.... има резон аз го мих и чистих педала. Първо беше датчик гр. 47 а следващото четене и 23 ако го мерна и днес господ знае какво ще излезне. Няма ли някъде софтуер за нисан консулт като твоят четец за андроид? Уиндоус 10 и еко талк при мен се карат а пък ми се иска да видя живи данни.

                        Коментар


                        • #13
                          От: nissan terrano 2 2.7tdi кодове за грешки!

                          Първоначално публикуван от sparkybg Преглед на мнение
                          Реостат на педала на газта. Ама, изтрий грешките и виж дали пак го трупа. Ако да виж някоя букса/кабел да не би да не е в ред, и ако всичко е наред - от някоя морга. Това е рядък дефект, така че шанса да намериш читаво е голям.
                          П.П как се триеха грешките?

                          Коментар


                          • #14
                            От: nissan terrano 2 2.7tdi кодове за грешки!

                            Четеца ми не е за андроид а за Windows. И на 64 битова 7-ца си работи безгрижно. Купи си хубав преходник USB-COM, с чип на FTDI, и ще го подкараш и под 10-ка. Вероятно ползваш някакъв евтин и от там ти идва проблема.

                            Откачи акумулатора за 24 часа и грешките трябва да се изтрият.
                            Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

                            Коментар


                            • #15
                              От: nissan terrano 2 2.7tdi кодове за грешки!

                              Здравейте Колеги.

                              Понеже имам Терано с автоматични скорости,и се появи проблем при тях,искам да попитам дали се четат грешки за АСК, при диагностиката?
                              И предполагам се ползва същия куплунг за диагностика?

                              Ще си отворя отделна тема,защото имам много въпроси,но съм в началото на проблема със скоростите ...
                              Nissan Terrano II TDI 2700 2002g. avtomat - три вратичко.... )
                              ".....ама сега пазара е пълен с джипове де, на тях даже JEEP пише ....."

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X