Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Закупуване на ловна камера?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    От: Закупуване на ловна камера?

    Разбираш се с китаеца да пише 10 долара на митническата декларация и шанса да мине през митниците е минимален. Ако пише обаче над 20 долара шанса рязко става много голям. Това поне за поръчки за София.

    Ако поръчката е за тук и мине през митниците е лесно. Плащаш си едни 20% + 2-3-5 лева за обработка и си вземаш пратката за < 30мин. Трябват ти само разпечатка от електронното банкиране и сайта от където е поръчката.

    Коментар


    • #17
      От: Закупуване на ловна камера?

      Ползвам подобен модел от две години. Върши работа, но е много чувствителна към силата на сигнала на ползвания ГСМ оператор. А там където обикновенно трябва да се снима, сигнала е слаб (поне в нашия район).
      Ето една нощна снимка да оплакнете окото, че лов на прасе чак наесен.
      Натиснете снимката за да я уголемите

Име:100_0347-20151205-060216247.jpg
Прегледи:1
Размер:40.5 КБ
ID:5706117
      LZ1GIB
      TOYOTA HZJ80,
      TOYOTA LC150

      Коментар


      • #18
        От: Закупуване на ловна камера?

        Комуто е по-интересно да гледа дзверове, вместо мацки, може да се дзвери тука.
        ЪХ: "Парите си похарчих за пури, пиене и жени, а останалите ги профуках"

        Коментар


        • #19
          От: Закупуване на ловна камера?

          Благодаря на всички за мненията. Ще се поръча/закупува камерата.

          Коментар


          • #20
            От: Закупуване на ловна камера?

            Вчера, след 40 дни чакане, получих пратката. Без такси, мита и т.н. Интересното е, че пратката идва от Швеция.
            Камерата като технически показатели, нормално за китайска сглобка се разминават от указаните в рекламата. Осезаема е разликата във времето на реакция при задействане - прави сника след 5-6 сек. Не работи и лазерния указател, но за толкова пари, такава стока.
            Проблеми имах и с настроиките на мобилния оператор. От офиса, при сключването на договора забравих да ги попитам, по-късно при разговор с оператор служителката хал-хабер си нямаше. Днес в офиса, на разпечатката от упътването, ми написаха някакви настройки, но пак не тръгна. По-късно си намерих настройкте на старата камера и след като ги въведох нещата потръгнаха.
            Все още не съм уведомил продавача за получената пратка и констатираните проблеми. Практиката била да предлагат компенсации, но времето ще покаже.

            Коментар


            • #21
              От: Закупуване на ловна камера?

              Да - натискай ги за всяко минимално разминаване! Много често плащат.
              В Космоса никой няма да чуе писъка ти....

              Коментар


              • #22
                От: Закупуване на ловна камера?

                Сделката приключи - върнаха ми 40 евро на сметката от която я бях заплатил въпреки, че се опитаха да ме накарат да си правя регистрация в pay pal.
                Между другото устанивих и друг проблем-не изпраща всички заснети снимки, понякога 1-2 на 10, друг път обратното. Сигнала е силен, скоростта на интернета не е ограничена.

                Коментар


                • #23
                  От: Закупуване на ловна камера?

                  Малко снимки: http://toni1977.snimka.bg/other/kamera.911671.36978766

                  Коментар

                  Активност за темата

                  Свий

                  В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                  Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                  Зареждам...
                  X