Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Навигация телефон

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    От: Навигация телефон

    Първоначално публикуван от Джоу (x3mrjoe) Преглед на мнение
    На мен навигация ми трябва само в гората, и то ако не съм минавал от там.
    За градско, или на път, веднъж поглеждам картата, и повече не ми е нужно.
    Колко пъти си търсил определен адрес или конкретно място или обект в голям европейски град?
    BMW R1200GS LC EXCLUSIVE, Triumph Tiger 800 XRx, Honda Transalp 600
    LAND ROVER Discovery II V 8 - 4.0, BMW 530 xDrive
    Не е достатъчно да си знаеш цената, трябва да се отчита и търсенето.

    Коментар


    • #17
      От: Навигация телефон

      Първоначално публикуван от Сергей Янков Преглед на мнение
      Колко пъти си търсил определен адрес или конкретно място или обект в голям европейски град?
      Каквото и да търся, винаги съм с "готово домашно", демек:

      Първоначално публикуван от Джоу (x3mrjoe) Преглед на мнение
      ... веднъж поглеждам картата, и повече не ми е нужно.
      и винаги се оправям, и навигацията никога не ми е виновна,
      но не отричам удобството да я имаш под ръка, дори и да не ти трябва.
      ОМ602->Tremec T5WC->Borg Warner 4408E 1:1/2.48:1->DANA30/103.4in/DANA44->29"AT

      Коментар


      • #18
        От: Навигация телефон

        Добре де, тук говорим за навигация, която ще се ползува от негений в ориентирането из улици и номера. Тия, дето са си писали домашното три дни предварително, нямат думата.
        Прави каквото щеш, ама да стане както трябва.

        Коментар


        • #19
          От: Навигация телефон

          Първоначално публикуван от Сергей Янков Преглед на мнение
          Колко пъти си търсил определен адрес или конкретно място или обект в голям европейски град?
          Мдааа, не виждам как с едно поглеждане можех да запомня къде се намира хотела ми в КапалъЧарши...
          И сега не бих се ориентирал, ако не бях пуснал да се записва трак.

          От друга страна, и в неголям български град - снощи късно разбрах, че трябва да търся определен хотел в областен югозападен град..След няколко усуквания около него - с намаляващ радиус, питах - срам, не срам..
          Никой не знаеше къде е тоя хотел. След три минути завих наляво и стигнах до целта.

          Нито съм имал време да се подготвям, името на хотела научих десет минути преди да стигна до града...
          Гармин на телефона..

          Коментар


          • #20
            От: Навигация телефон

            Абе, дори и да си с перфектна зрителна памет и ориентация, като стигнеш до табела TUNEL E UZAVREN насред Прага, ще видиш бая зор само по карта, но това е друг въпрос.
            Прави каквото щеш, ама да стане както трябва.

            Коментар


            • #21
              От: Навигация телефон

              питах - срам, не срам..
              Ако знаеш колко пъти ми е задаван въпроса,що не питаш за пътя?
              Заден от съпругата.Ми щото има път,като свърши пътя ще питам!
              Извинявам се за спама!
              Последно редактирано от ISG; 06-03-16, 20:26.
              .Карам бавно стигам бързо. А...ма не всеки път.
              Киа спортаж2000тди 98г
              Ауди А3 1.9ТДИ
              Каравана Аdria 390Q

              Коментар


              • #22
                От: Навигация телефон

                Първоначално публикуван от georgipetkov64 Преглед на мнение
                питах - срам, не срам..
                Ако знаеш колко пъти ми е задаван въпроса,що не питаш за пътя?
                Заден от съпругата.Ми щото има път,като свърши пътя ще питам!

                Извинявам се за спама!
                Ъ, спам...
                Казах "срам, не срам", щото нали съм отворен, и гъзар - с навигация. В Истанбул, колкото пъти съм ходил, не съм се губил, пък тук ли?
                Е, питах..
                Кел файда, като не ми отговориха, щото не знаеха?

                Абе, къде по изискано е да се загубиш с навигация, отколкото с карта, или с питане..

                (горното не е моя мисъл, не помня кой от колегите го беше казал, ама си е баш така)

                Коментар


                • #23
                  От: Навигация телефон

                  Първоначално публикуван от Тропчо Преглед на мнение
                  Добре де, тук говорим за навигация, която ще се ползува от негений в ориентирането из улици и номера. Тия, дето са си писали домашното три дни предварително, нямат думата.
                  Колега, това че не ми трябва, не значи, че не е по-добре да го имам в джоба,
                  отколкото да ми потрябва, и да го нямам.

                  Интересува ме кои програми как работят, затова и темата ми е интересна.

                  За Гармин, Сиджик и Навигон имам лични впечатления.
                  ОМ602->Tremec T5WC->Borg Warner 4408E 1:1/2.48:1->DANA30/103.4in/DANA44->29"AT

                  Коментар


                  • #24
                    От: Навигация телефон

                    Аз лично съм доволен от Igo - точна и подробна карта.Изцяло офлаин.Рутира без проблем,проблем са най-новите промени ( примерно най-новите отсечки от магистралите ) докато не си кача новите карти.
                    Имам карти на България и Гърция , забутвал съм се когато НЕ И се доверявам.Когато карам по нея - никакви проблеми.
                    Пробвал съм и някой други но за сега това ми е личният фаворит.
                    Относно едновремнно звънене,навигация,кръстовище - случвало се е , но спирам на първото удобно място и си провеждам разговора , ако е неотложен , отхвърлям ако мога , дори и да продължа по неправилната улица , ориентира се и веднага предлага алтернативен маршрут.
                    Другото е , че обикновено на кръстовище ти казва на 100-200 метра преди него къде да се престроиш и накъде завиваш.
                    За мен една от най смислените "екстри" на "големите телефони"
                    Сега - BMW R1200RT 2006 г
                    Бивш - Suzuki V-Strom 1000 2004 г
                    По Бивш - Honda Africa Twin RD04 1992 г
                    По По Бивш - Yamaha Virago VLX 500 1983 г

                    Коментар


                    • #25
                      От: Навигация телефон

                      Аз използвам MapFactor Navigator за обиколките си по Европа. Почти нямам забележки.
                      Русия е бензиностанция, въоръжена с ракети.

                      Коментар


                      • #26
                        От: Навигация телефон

                        Първоначално публикуван от kirilkirilow Преглед на мнение
                        Аз лично съм доволен от Igo - точна и подробна карта.Изцяло офлаин.Рутира без проблем,проблем са най-новите промени ( примерно най-новите отсечки от магистралите ) докато не си кача новите карти.
                        Имам карти на България и Гърция , забутвал съм се когато НЕ И се доверявам.Когато карам по нея - никакви проблеми.
                        Пробвал съм и някой други но за сега това ми е личният фаворит.
                        Относно едновремнно звънене,навигация,кръстовище - случвало се е , но спирам на първото удобно място и си провеждам разговора , ако е неотложен , отхвърлям ако мога , дори и да продължа по неправилната улица , ориентира се и веднага предлага алтернативен маршрут.
                        Другото е , че обикновено на кръстовище ти казва на 100-200 метра преди него къде да се престроиш и накъде завиваш.
                        За мен една от най смислените "екстри" на "големите телефони"
                        И се инсталира лесно на телефон или таблет с Андроид....
                        Nothing comes from nothing...

                        Коментар


                        • #27
                          От: Навигация телефон

                          Първоначално публикуван от Джоу (x3mrjoe) Преглед на мнение
                          На мен навигация ми трябва само в гората, и то ако не съм минавал от там.
                          За градско, или на път, веднъж поглеждам картата, и повече не ми е нужно.
                          Заповядай в Германия там където има кръстовища на три нива с три различни магистрали ....................
                          По Ясенски : Истинският МОДЕРАТОР (полицай ) винаги може да намери нарушение.

                          Коментар


                          • #28
                            От: Навигация телефон

                            Първоначално публикуван от alexalex69 Преглед на мнение
                            Заповядай в Германия там където има кръстовища на три нива с три различни магистрали ....................
                            E те точно на тези възли всяка навигация се дъни, защото те позиционира на грешно платно и ти дава грешно указание. По добрият метод е да гледаш табелите, а не навигацията.

                            По темата, аз ползвам стандартната навигация на уиндоус телефон. Върши ми идеална работа, няма нужда от онлайн режим. Аз я ползвам само за да проверя адреса дали е зададен вярно, и като стигна я пускам за да намеря улицата и номера. През другото време не ми е необходима

                            Коментар


                            • #29
                              От: Навигация телефон

                              По принцип използвам вградената навигация на Тойотата, но понякога се налага да се придвижвам с помощта на телефона. Имах Viago на Garmin, но му спряха поддръжката. Сега имам качен Sygic и съм доволен. Качил съм си и Here, тъй като е безплатна. За съжаление няма Garmin за iOS за цяла Европа. Казват, че Navigon е гарминска навигация, но не съм много в час.
                              Има ли някой, който е ползвал Sygic и Navigon и да може да направи сравнение между двете?
                              http://www.nakladkibg.com
                              накладки, спирачни дискове, съединители

                              088 8613380

                              Коментар


                              • #30
                                От: Навигация телефон

                                Първоначално публикуван от wert Преглед на мнение
                                E те точно на тези възли всяка навигация се дъни, защото те позиционира на грешно платно и ти дава грешно указание. По добрият метод е да гледаш табелите, а не навигацията.

                                По темата, аз ползвам стандартната навигация на уиндоус телефон. Върши ми идеална работа, няма нужда от онлайн режим. Аз я ползвам само за да проверя адреса дали е зададен вярно, и като стигна я пускам за да намеря улицата и номера. През другото време не ми е необходима
                                Точно тук се проявяват добрите навигации. Освен да ти казват "свий наляво/надясно" ти показват и коя табела трябва да следваш.
                                Русия е бензиностанция, въоръжена с ракети.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X