Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Hotel Darling

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Hotel Darling

    Да се включа и аз в начинанието. Много от вас са идвали и са запознати с моята дейност.
    На кратко хотел - ресторант ''Дарлинг'' се намира в Драгалевци, София. Хотела предлага оригинална, разнообразна и уютна обстановка, на която може да се насладите, опитвайки разнообразната и вкусна кухня на ресторанта.

    Заповядайте !

    https://www.facebook.com/Hotel-Darling-126664121310/

    http://hotel-darling.com/
    Верно е това че баламите нямат свършване, няма нужда от кука, захапват влакното и стискат здраво. Стария.
    Селска фурна аспух нема. Пак същият.
    В+ LZ1HAN нула три осмици 9014две тройки

  • #2
    От: Hotel Darling

    Снимките на празен ресторант винаги са ми стояли малко статични и ъ-ъ-ъ-ъ-ъ празни. Не става дума да пуснеш снимки на последния форумен запой... просто, някоя приветлива сервитьорка или добронамерен барман.
    Навигацията по сайта ми харесва. Достатъчно ясна, конкретна, информативна. Само не видях има ли външно ББКю, където човек да си пекне някое мръвле на теферич?
    Поздрави!
    Прави каквото щеш, ама да стане както трябва.

    Коментар


    • #3
      От: Hotel Darling

      Ами според европ/г/ейските критерии в областа не било редно да се публикува личноста на клиента. Относно сервитьорката си напълно прав. И за съжаление външно барбекю няма Като ни посетиш ще разбереш защо.
      Благодаря за добрите думи!
      Верно е това че баламите нямат свършване, няма нужда от кука, захапват влакното и стискат здраво. Стария.
      Селска фурна аспух нема. Пак същият.
      В+ LZ1HAN нула три осмици 9014две тройки

      Коментар


      • #4
        От: Hotel Darling

        Може би е добре като цъкнеш на "галерия" то наистина да е галерия, с бутончета предишна/следваща снимка, като на главната страница. Иначе другите неща са като в на eDoors-a сайта - телефоните горе не са векторни и при преглед на 125% увеличение излизат гадно нащърбени, а все повече народ гледа на различно от 100% увеличение. Сега видях че са част от изображението, а и самите картинки излизат нащърбени - гледам че към момента са Flash, което може да се замести с по-модерна технология, или самия флаш да се направи с по-висока резолюция, леко замазан и да се намали примерно наполовина в самата страница - тогава вероятно ще излиза добре независимо от увеличението.

        Изобщо, като изключим снимките всичко в страницата вместо с изображения към днешна дата може да се направи директно с HTML+CSS или векторни картинки и ще изглежда доста по-добре при разглеждане с различно от 100% увеличение. Ама това предполага сериозно човъркане и почти пренаписване.

        Друго - от дясно, в полето "резервация" серифния шрифт над полетата е с твърде малък размер и е леко нечетлив. За толкова малки размери помислете или за sans-serif или увеличете леко размера.

        Туй от мен по техническата част. Иначе е изчистено и компактно, без излишъци. Дизайнерски - като стана "дизайнер", демек ми отънеят китките, тогаз. Засега съм проЗт програмист.

        ПП: За галерията имах предвид като цъкнеш на някоя снимка от списъка долу, не само да излиза в по-голям размер, а и да си има бутончетата за следваща/предишна.
        Последно редактирано от sparkybg; 07-03-16, 12:44.
        Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

        Коментар


        • #5
          От: Hotel Darling

          Сайта го прави друг, фейсбука си го правим ние.
          Верно е това че баламите нямат свършване, няма нужда от кука, захапват влакното и стискат здраво. Стария.
          Селска фурна аспух нема. Пак същият.
          В+ LZ1HAN нула три осмици 9014две тройки

          Коментар

          Активност за темата

          Свий

          В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

          Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

          Зареждам...
          X