Обява

Свий
Няма добавени обяви.

www.prima-mot.com

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • www.prima-mot.com

    Най-после успяхме да го пуснем. Номенклатурата е много голяма и постоянно се допълва. На този етап са вкарани наличните сегменти, клапани и масла.Качеството се гарантира от това, че ние сме директен вносител от производителя.

  • #2
    От: www.prima-mot.com

    Прекалено анонимно, никъде няма инфо /поне не намирам в сайта/ за фирмата ви............един GSM и толкова, поне адрес да имаше.
    За маслата също е добре според мен, да има малко подробности, аз за пръв път чувам за VENOL например, как ще ме накарате да го купя, при положение че съм в сайта за 2-3 мин.?
    ________________________________________________
    Subaru OUTBACK 2,5
    Hyundai TUCSON 2.0

    Коментар


    • #3
      От: www.prima-mot.com

      Благодаря за мнението.Целта на страницата е да информира за продуктите ,които предлагаме. Тя улеснява постояните клиенти при поръчка на стандартни продукти.

      Нашата флософия е да предлагаме части с качество на оригинала. Но не робуваме на марките , а на качеството на производителя. Затова предлагаме части от същото място , където се произвеждат за конвейра. Маслото е допълнителен продукт. При положение че на пазара повече от 80 фирми предлагат повече от 400 бранда масло. За него разчитаме на постояните си клиенти. Продаваме го от една година и имаме коли с по на трета и четвърта смяна.
      Всеки един продукт е минал тестов период я в някоя състезателна кола ,я в някоя ,която навърта поне 300-500 км дневно.

      Коментар


      • #4
        От: www.prima-mot.com

        Чудесно, но така излиза че страницата е само за постоянни клиенти, които и без това ви познават...... а идеята тук е да дойдат и нови клиенти, нали.

        не го приемай лично, опитвам се да кажа как изглеждате отстрани, не се заяждам
        ________________________________________________
        Subaru OUTBACK 2,5
        Hyundai TUCSON 2.0

        Коментар


        • #5
          От: www.prima-mot.com

          Ваньо познаваме се доста време, за да си мисля, че се заяждаш. Напротив- всяко едно мнение е много важно. На първо време искам да вкарам всички налични продукти. Това което е вкарано е 1/5 от всичкото. А и се оказа, че иска много време. Неизползвам готови сборки на каталози, а всичко си пиша сам. А и малко преосмислям дали да необърна търсенето да бъде по автомобил, а не по двигател. Бутала, сегменти, лагери , някяк си сеограничавам.
          Следващата стъпка са СЕО оптимизациите.

          Коментар


          • #6
            От: www.prima-mot.com

            Магазина е временно затворен. В момента се извършва планирана профилактика.
            Магазин бъде достъпен много скоро. Моля, проверете отново по-късно.


            Правописните грешки навяват съмнения и в предлаганите продукти. Ще следя магазина, когато може.
            Прави каквото щеш, ама да стане както трябва.

            Коментар


            • #7
              От: www.prima-mot.com

              Благодаря за интереса. Всяко мнение и забележка са добре дошли. Регистрираните потребители получават техните си цени.

              Коментар


              • #8
                От: www.prima-mot.com

                Вече и въф Фейса. Във страницата Venol Bulgaria ще има доста игри с награди.

                Коментар


                • #9
                  От: www.prima-mot.com

                  От 12.04.2016 Prima-MOT е генерален дистрибутор за България на известната със своето качество словенска компания за производство на авточасти и аксесоари за автомобили ZX-ZOLLEX

                  Коментар


                  • #10
                    От: www.prima-mot.com

                    Уважаеми колеги да Ви поканя за посетите щанда на PRIMA-MOT на есеното МЕЖДУНАРОДНО СЕЛСКОСТОПАНСКО ИЗЛОЖЕНИЕ БАТА АГРО 30.08-03.09.2016

                    ще бъдат представени маслата TEDEX и TEDEX WRC.

                    Коментар


                    • #11
                      От: www.prima-mot.com

                      Е то прима мот не идва ли от полските сегменти прима.
                      only 4 x 4,sim AWD

                      Коментар


                      • #12
                        От: www.prima-mot.com

                        От там идва.

                        Коментар


                        • #13
                          От: www.prima-mot.com

                          На склад са и маслата TEDEX за мотори , скутери и малки двигатели. Специални цени за форума: TEDEX 2t power 0,6 l - 6.50 лв TEDEX Мotor bike 10-40 0.6 литра -6,90лв 4 литра -22,80 лв

                          Коментар


                          • #14
                            От: www.prima-mot.com

                            Съжалявам, че трябва да го кажа, но по-добре помоли модераторите да изтрият/заключат темата, защото според мен това е антиреклама... Само ти си знаеш какво и за колко пари продаваш... Ако ми е необходимо масло или каквото продавате... няма как да го поръчам от вас, защото ... Просто се поставете на вястото на клиента...

                            Коментар


                            • #15
                              От: www.prima-mot.com

                              Благодаря за мнението ,както написах горе ми е важно всяко менине. Продавам нещо ,което знам и съм убеден че става и върши работа. Всяко едно нещо е проверено я на състезателна кола , я на кола на приятел ,който знам че ще каже това което мисли. Томва ,че продавам по евтино , е защото работя директно с производители ,сам си внасям всичко и знам какво има вътре в опаковкатга.
                              Не робувам на марки ,а гледам да е качествено. Ако си купувал нещо от мене и си имал проблем си го кажи. От 25 години съм в търговията с авточасти и съм се научил кое къде се произвежда и кой как продава.
                              Не ме е срам да дам моя стока и на най капризните клиенти. Не търся пазар във форума ,имам достатъчно клиенти ,а по скоро да помагам.

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X