Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Новини и любопитно

Свий
Темата е затворена.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Новини и любопитно

    11 руснаци, 11 филипинци и 1 грузинец. За отбелязване са добрите отношения на Иран и с Филипините. След атентата тая година официално са установили сътрудничество между службите с цел да се ликвидират клетки на ИДИЛ във Филипините.
    За японския кораб не пишат от къде са моряците. Сигурно японци.
    Съботата ми вървеше добре докато не осъзнах, че е понеделник.

    Коментар


    • От: Новини и любопитно

      То наближава момента в който разглеждането на случая ще се отдели в отделна тема.Та да кача нещо интересно:

      Всеки трети е шести

      Коментар


      • От: Новини и любопитно

        Първоначално публикуван от Любенов Преглед на мнение
        Поредната постановка в стил оръжията на Саддам, то е ясно че иранците нема как да са толкова прости да предприемат подобно нещо, въпроса е кой е залепил мините на борда а не кой ги е свалил после? Ако са били американци или израелци мините щяха да са поставени под ватерлинията та да се симулира торпедо, некадърното им поставяне според мене говори за постановка от местни "приятелски" настроени служби или банда ентусиасти от арабска държава дето имат доста да връщат на иранците.
        Интересното е че медиите веднага гръмнаха с новината за торпедна атака и никакъв намек за тероризъм което значи че подобна версия е подготвена и иранците са на устата на топа.
        Ами ако разчитат на това да се каже точно това " Те да не са толкоз тъпи"?Мина която се лепва на корпуса на кораба, гъза да си съдере не може да докара пораженията на торпедо.Защо не е поставена казвате под водата а над водолиянията.Щото е по-лесно.Ако искаш да сложиш нещо под водата става най-добре на спрял кораб.Ами ако не е спрял?Бойният плувец/водолаза може да отиде много лесно да види как са винтовете и после на кайма.Да не е луд.

        Коментар


        • От: Новини и любопитно

          Не знам кой на какво е разчитал, но дотук едната страна продължава да трупа логически свързана фактология, а другата (иранците) само вика "спукано гърне, не бяхме ние".
          Синьо небе над златни жита. Ако някой се чуди - Добруджа е. Южна. Българска.

          Коментар


          • От: Новини и любопитно

            Морски мини и торпеда срещу танкерче,2 му избабанили,а той си плава ли плава,бълха го ухапала.Ей тия журналисти нямат стигане - не са Иранците тогава,и Руснаците не са,Японците не са,а и Американците в музеите толкова кекави мини и торпеда нямат........остава да съм аз.

            Някой от тия журналя да се е зачел какво може торпедо,колко взрив носи и за какво е сметнато.........по в някое клипче в тубата да загледа,от Втората Световна пак става.
            TOYOTA SEQUOIA ‘11
            W140 S420 '99

            Коментар


            • От: Новини и любопитно

              Първоначално публикуван от BENZBOSS Преглед на мнение
              Морски мини и торпеда срещу танкерче,2 му избабанили,а той си плава ли плава,бълха го ухапала.Ей тия журналисти нямат стигане - не са Иранците тогава,и Руснаците не са,Японците не са,а и Американците в музеите толкова кекави мини и торпеда нямат........остава да съм аз.

              Някой от тия журналя да се е зачел какво може торпедо,колко взрив носи и за какво е сметнато.........по в някое клипче в тубата да загледа,от Втората Световна пак става.
              То нито торпедо, нито морска мина.Айде за мина най-калпавата Б-38 дето тренирахме с тях имат по 150 кг тротил в тях и пак е сякаш малко за кораб от този тип и с такива размери.

              Коментар


              • От: Новини и любопитно

                Първоначално публикуван от Stoian Ivanov Преглед на мнение
                ... Защо не е поставена казвате под водата а над водолиянията.Щото е по-лесно. ...
                Или щото не искаш да потопиш кораба с голяма вероятност да причиниш жертви и екокатастрофа, а само да нанесеш някакви щети за да се вдигне гюрултия ...
                Ние не сме неутрални!

                Коментар


                • От: Новини и любопитно

                  Каква екокатастрофа,да не мислите,че веднага зад обшивката на корпуса са танковете/цистерните за нефт.На танкерите,/че и на други товарняци/там се намират баластните цистерни и арматурата/тръби кранове/,за пълненето им с забордна вода когато танкерът е празен,за де не се лашка като мъдо в кофа.

                  Коментар


                  • От: Новини и любопитно

                    Първоначално публикуван от komuso Преглед на мнение
                    Каква екокатастрофа, ...
                    Ако корабът потъне в следствие на поражения под ватерлинията?
                    Ние не сме неутрални!

                    Коментар


                    • От: Новини и любопитно

                      Единия от корабите пишеше, че е треснат в района на машинното.
                      Който е залагал тия пиратки, е знаел какво прави- да няма големи щети и да няма жертви.
                      Съботата ми вървеше добре докато не осъзнах, че е понеделник.

                      Коментар


                      • От: Новини и любопитно

                        Първоначално публикуван от Stoian Ivanov Преглед на мнение
                        То нито торпедо, нито морска мина.Айде за мина най-калпавата Б-38 дето тренирахме с тях имат по 150 кг тротил в тях и пак е сякаш малко за кораб от този тип и с такива размери.
                        НЕ съм бомбаджия ма 15о кила тротил няма да го одраскат като по снимките.

                        Даже и така да е то това потвърждава писаното горе,но как са накарали торпедото да скочи точно преди кораба та да се тресне в него на метър над водолинията.А де,мистерии.

                        АЗ мисля,че са Американците от левите крила - не искат да нацапат океана ма искат война.

                        Кой какво залага......аз нищо
                        TOYOTA SEQUOIA ‘11
                        W140 S420 '99

                        Коментар


                        • От: Новини и любопитно

                          Първоначално публикуван от BENZBOSS Преглед на мнение
                          ...А де,мистерии.
                          Кой какво залага......аз нищо
                          Май са музовирджии
                          ЪХ: "Парите си похарчих за пури, пиене и жени, а останалите ги профуках"

                          Коментар


                          • От: Новини и любопитно

                            Първоначално публикуван от BENZBOSS Преглед на мнение
                            НЕ съм бомбаджия ма 15о кила тротил няма да го одраскат като по снимките...
                            Aз пък съм. Каргото на джапонския танкер е сто и единадесет хиляди тона етанол. С малко късмет можеше да се получи едно ама мнооооого голямо БУМ

                            П.С. Поведох се по писанията на вестникарите. Дедуейт 27 000 тона. Но все пак достатъчно рИкия за много голямо БУМ.
                            Последно редактирано от icos; 16-06-19, 20:53.
                            And if all others accepted the lie, then the lie passed into history and became truth.

                            Коментар


                            • От: Новини и любопитно

                              150 кила тротил няма да ги израснат така,за торпеда и мини да не говорим
                              TOYOTA SEQUOIA ‘11
                              W140 S420 '99

                              Коментар


                              • От: Новини и любопитно

                                На вниманието на колегите от Майнинген и региона:
                                не са руснаци-наши са
                                http://www.pan.bg/view_article-49-48...desetki-s.html
                                ПП.Чакаме снимки.
                                Това на снимката естествено не съм аз.Обикновено тия изпълнения ги правя без да искам!


                                "... ние ще направим това не защото е лесно , а защото е трудно! "
                                Джон Кенеди

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X