Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Новини и любопитно

Свий
Темата е затворена.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Новини и любопитно

    АШ-12 - булпап "гаубица" за милиционери

    Ние не сме неутрални!

    Коментар


    • От: Новини и любопитно

      Това е интересно . https://www.youtube.com/watch?v=kQmQ4jxFdrQ Не знам колко струва примерно НК но на това цената му на сайта на Орсис е 200 000 рубли което е над 5 000 лева .
      Последно редактирано от sek.1; 09-12-18, 07:42.
      Без цигари и алкохол ще съм най здравия труп в гробищата .

      Коментар


      • От: Новини и любопитно

        Интересно е, Еле ако е на половин цена от Скар17 и Хеклера. Все едно гледам големия Скар, даже и вътре е същия, само дето са си спестили механичните мерни прибори, и половината му копченца /ключалката за пълнителя да речем/ са само в дясно. Това ако е на нормални пари, си го взимам веднага. За да се стараят с Магпул пълнители и натовски стандарт приклади- ще изнасят за тук /ама май нещо санкции са им наложени та може и да не ни огрее/.
        https://m.youtube.com/watch?v=mIAYxWCXF8A

        Коментар


        • От: Новини и любопитно

          Ами грубо цената отива към 3 000 ваши зелени гущера . То вашия пазар на оръжие там е малко особен та не знам това много ли е малко ли е . За тук определено е скъпо поне на фона на нашите арсеналски пушкала . Не знам до колко санкциите важат за ловно и спортно оръжие .
          Без цигари и алкохол ще съм най здравия труп в гробищата .

          Коментар


          • От: Новини и любопитно

            Абе дето се вика добре дошли и риснаците, но от клипчето нищо вчепатляващо в добра насока, освен че преливат от оптимизъм с тази цена. Няма отражател на гилзите, посредствена точност...

            п.п. колко ли тежи
            В Космоса никой няма да чуе писъка ти....

            Коментар


            • От: Новини и любопитно

              Първоначално публикуван от bushiDO Преглед на мнение
              п.п. колко ли тежи
              Някъде в клипа спроменават под 5 килограма .
              Без цигари и алкохол ще съм най здравия труп в гробищата .

              Коментар


              • От: Новини и любопитно

                $3000 ?! За това нЯщо? Да си го ползват със здраве. На тая цена почти е Скар17. Като го гледам,по-точна пушка /аз на 100 метра правя по добра група пък не съм “професионален снайперист”/, имам механични мерни прибори /само там са още няколко стотин/, затворна задръжка и на двете страни, ключалка за пълнителя и на двете страни... и не е “сделано”.
                Нямам нищо против руското оръжие, даже напротив. Ама си е сделано, който е чистил най-обикновен AR и Калашник, ще разбере какво говоря. И Скар17 е 3 кила и 600 грама...
                https://m.youtube.com/watch?v=mIAYxWCXF8A

                Коментар


                • От: Новини и любопитно

                  2 макс,за 3 и малко си взимаш Скара,слагаш и гайзел спусък и ако ти е мерак и сменяш цевта с 20 инча - става мама мия на дистанция.

                  Това какво повече дава от един Калаш в 308 за 1200 кинта?Като не е леко и не стреля точно за чой давам 3 бона?

                  Бе.......със здраве да си го ползват
                  TOYOTA SEQUOIA ‘11
                  W140 S420 '99

                  Коментар


                  • От: Новини и любопитно

                    Въпрос към америкаснките братя> по Щатско продават ли се на цивилния пазар М-14 и колко пари чинят?
                    Нещо като така например:
                    Натиснете снимката за да я уголемите

Име:m2.jpg
Прегледи:1
Размер:124.7 КБ
ID:5804581
                    Прикачени файлове
                    Кой'т не скача е червен, кой'т не скача е червен!

                    Коментар


                    • От: Новини и любопитно

                      Оригинал около 3-3500
                      TOYOTA SEQUOIA ‘11
                      W140 S420 '99

                      Коментар


                      • От: Новини и любопитно

                        Какво ще рече оригинал? Произведена някога, не стреляла никога и сега извадена от някой склад?
                        Или използвана, втора ръка, но оригинална?
                        А да разбирам, че има и не оригинал? И ако да, коя е по-добра, оригинала или новата реплика?
                        Ама си я бива цената, като за такъв дъртак, идва по-скъпа от една Tikka Tac. A1...
                        Кой'т не скача е червен, кой'т не скача е червен!

                        Коментар


                        • От: Новини и любопитно

                          Оригинална, сглобена от части стояли по военните складове. Всичко и е на по 50 години да речем, ама сглобявана скоро.
                          https://www.gunbroker.com/item/792329756

                          Има и събирани от няколко пушки, има и стари от войната направо, ама там са колекционерите. Има и новички на Спрингфийлд.

                          Към горното да добавка- М14 е автоматична пушка, М1 е същата пушка ама полуавтоматична. Автоматични пушки се придобиват след специално разрешително, и такова оригинално М14 ще е сигурно $20 000. Говоря за пушка, която можеш да продадеш. Има и такива които са заварено положение и са си вечно “твои”- там цена няма, като умреш, ще бъде онищожена /демократите са идиоти/.
                          М1 правят и сега, всякакви разцветки, общо взето $1500.00 ...
                          https://www.springfield-armory.com/m1a-series/
                          https://m.youtube.com/watch?v=mIAYxWCXF8A

                          Коментар


                          • От: Новини и любопитно

                            Първоначално публикуван от NIKSD Преглед на мнение
                            $3000 ?! За това нЯщо? Да си го ползват със здраве. На тая цена почти е Скар17. Като го гледам,по-точна пушка /аз на 100 метра правя по добра група пък не съм “професионален снайперист”/, имам механични мерни прибори /само там са още няколко стотин/, затворна задръжка и на двете страни, ключалка за пълнителя и на двете страни... и не е “сделано”.
                            Нямам нищо против руското оръжие, даже напротив. Ама си е сделано, който е чистил най-обикновен AR и Калашник, ще разбере какво говоря. И Скар17 е 3 кила и 600 грама...
                            Много са смели с цените. Гледал съм тяхно пушкало, добре направено - десет бона. Хънтър вариант - пет-шест. Незнам, освен цевите им да са извънземни, ама едва ли.

                            При наличие на СКАР и БРЕН как ли ще му търсят пазар на това.
                            Всеки трети е шести

                            Коментар


                            • От: Новини и любопитно

                              На Скар 17 целта държи десетки хиляди изстрели /по спомени, не се сещам точната цифра/. После нова цев е $1000 /идва с газовия блок, мушка... Много трябва да са добри тия, че да им се вържа на цената. И като казвам “много”- да са над нивото на Скар. Съмнявам се да се доближават до качеството на белгийците.
                              https://m.youtube.com/watch?v=mIAYxWCXF8A

                              Коментар


                              • От: Новини и любопитно

                                Първоначално публикуван от Самодържец Преглед на мнение
                                При наличие на СКАР и БРЕН как ли ще му търсят пазар на това.
                                Най вече при тях .
                                Без цигари и алкохол ще съм най здравия труп в гробищата .

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X