Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Новини и любопитно

Свий
Темата е затворена.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Новини и любопитно

    Първоначално публикуван от _kalata_ Преглед на мнение
    Никой не им ги е отменил, ама те знаят ли за това? Прави ли се реална подготовка на военните и цивилни екипажи за навигация без GPS и компютри или всичко приключва до няколко проформа урока?
    Скетино, при все, че е капитан на флагмана на компанията и 1000+ те човека на борда, успя при напълно работещи навигационни системи да се набие в картографирани плитчини.... не ми се мисли какво би направил някой сингапурец, виетнамец или индиец на вахта на "еН"-то разряден танкер в случай, че компютърът откаже или GPS-ът започне да го води в осморки.
    Руснаците дублират системата . Петър Велики след 17 минута на филмчето . https://www.youtube.com/watch?v=4oXlfIex1Hg
    Без цигари и алкохол ще съм най здравия труп в гробищата .

    Коментар


    • От: Новини и любопитно

      Първоначално публикуван от sek.1 Преглед на мнение
      Руснаците дублират системата . ...
      Руснаците нямат много избор. Глонас не е така развита и надеждна като GPS, та да разчитат само на нея.
      Ние не сме неутрални!

      Коментар


      • От: Новини и любопитно

        Първоначално публикуван от Чавдар (V93) Преглед на мнение
        Руснаците нямат много избор. Глонас не е така развита и надеждна като GPS, та да разчитат само на нея.
        Колкото и да ти е надеждна системата е добре да можеш да работиш и със старите методи които не са зависими от нея . Като разчиташ само на нея стават такива сакатлъаци като с танкера и шведскийя боен кораб .
        Без цигари и алкохол ще съм най здравия труп в гробищата .

        Коментар


        • От: Новини и любопитно

          Военният министър отхвърли възможността за увеличаване на бюджета за нов изтребител

          http://www.aeropress-bg.com/news/bul...82%D0%B5%D0%BB
          За всеки ден прекаран в риболов господ дава по два
          0878 79 20 61 Борис

          Коментар


          • От: Новини и любопитно

            Докато дойде време за нови изтребители,тоя министър няма да го има.Най -малкото, не разбира изобще от армия!
            Трябваше да почивам вчера! // Мразя сапунени сериали и фейсбук ,не слушам чалга!NO FEAR!

            Коментар


            • От: Новини и любопитно

              Китайския радар за изтребители
              Натиснете снимката за да я уголемите

Име:kradJ.jpg
Прегледи:1
Размер:97.7 КБ
ID:5804065
              байо, кажи ти моите и аз твоите кривици, па да се поправим и все (за)едно да вървим, ако ще бъдем хора.
              Един луд: на много простите хора всичко им се вижда сложно…
              Суперспам - спама на суперите

              Коментар


              • От: Новини и любопитно

                Ако е този за който си мисля, е с въздушно охлаждане и е по-лек от аналозите си.



                https://bmpd.livejournal.com/3408313.html
                За всеки ден прекаран в риболов господ дава по два
                0878 79 20 61 Борис

                Коментар


                • От: Новини и любопитно

                  Горното ми изглежа по-съвършено.
                  Но с просто око се вижда забележително по-добър монтаж и изработка от на братушките. Ако продължават с тоя темп, до 10г. китайците ще продават радарите на "третия" и не само свят.
                  байо, кажи ти моите и аз твоите кривици, па да се поправим и все (за)едно да вървим, ако ще бъдем хора.
                  Един луд: на много простите хора всичко им се вижда сложно…
                  Суперспам - спама на суперите

                  Коментар


                  • От: Новини и любопитно

                    Като се вземе под внимание, че не са под ембарго или санкции може и по-скоро. Виж им безпилотниците!
                    За всеки ден прекаран в риболов господ дава по два
                    0878 79 20 61 Борис

                    Коментар


                    • Re: Новини и любопитно

                      Китайците твърдят, че радара на оригамито j20 ще засича стелт самолети. Няма да се учудя ако е вярно, защото цял сват им даде технологии и заводи. А те са номер 1 в копи пейст.

                      И не на последно място имат доста разработки в тази област както и в РЕБ.

                      Коментар


                      • От: Новини и любопитно

                        Индивидуална екипировка на руски летец в Сирия

                        За всеки ден прекаран в риболов господ дава по два
                        0878 79 20 61 Борис

                        Коментар


                        • От: Новини и любопитно

                          Това къде се скатава, че някак не мога да си го представя да го мъкне по време на полета?Обемничко човече ми се вижда да се получи.А кабините не са май като бална зала?

                          Коментар


                          • От: Новини и любопитно

                            Е как къде?!
                            В багажното...
                            Може ли да са го "скатали" някъде около, или директно захванато за катапултното кресло?
                            Младежи, уважавайте старостта - тя е вашето бъдеще...
                            0887/осемпет 66 4осем

                            Коментар


                            • От: Новини и любопитно

                              http://www.zvezda-npp.ru/ru/node/119

                              ...Поддержание жизнедеятельности летчика после приземления или приводнения и облегчение его обнаружения обеспечивается средствами носимого аварийного запаса, отделяющегося от кресла вместе с членом экипажа...
                              Това на снимката естествено не съм аз.Обикновено тия изпълнения ги правя без да искам!


                              "... ние ще направим това не защото е лесно , а защото е трудно! "
                              Джон Кенеди

                              Коментар


                              • От: Новини и любопитно

                                Стечкин!...
                                Прави каквото трябва, пък да става каквото ще!

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X