Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Новини и любопитно

Свий
Темата е затворена.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Новини и любопитно

    Сигурно моне 20 години не е проектиран и произвеждан четиримоторен хидроплан.
    За всеки ден прекаран в риболов господ дава по два
    0878 79 20 61 Борис

    Коментар


    • От: Новини и любопитно

      Имат нужда от такъв произвеждат си го .
      Без цигари и алкохол ще съм най здравия труп в гробищата .

      Коментар


      • От: Новини и любопитно

        Попаднах на този клип...та се запитах дали нашите имат такъв тренинг. Помните случая от Варна... Едва ли имаме такъв тренажор. Аз съм добър пловец и хоби гмуркач, но когато се е налагало да мина през някъкъв мизерен тунел под вода ,винаги ми е коствало някаква психологическа подготовка...за някакви си 5-10 сек.

        https://www.youtube.com/watch?time_c...&v=-53kaP6dZeI
        ''Хубави сте, но сте празни..''- продължи малкият принц. - ''За вас не може да се умре.''.

        Коментар


        • От: Новини и любопитно

          Първоначално публикуван от sek.1 Преглед на мнение
          Имат нужда от такъв произвеждат си го .
          Да допълня с един цитат от линка, последната дума е ключова.
          Было объявлено о разработке двух модификаций самолета AG600 - поисково-спасательной (способна принимать на борт до 50 человек) и пожарной (забор 12 тонн воды). В дальнейшем возможно создание других модификаций, в том числе военных
          Иначе това може да замени пожарните хидросамолети на Бомбардие и ще носи повече вода. Само да му направят същата система да товари вода в полет- плаване на повърхност, без да каца. За съжаление на китайците, най-големите пазари и за пожарни хидросамолети, и за търговски такива, са в Щатиге( за търговски основно Аляска) и Канада( родината на Бомбардие) така че за тях освен вътрешния пазар остава само останалия свят, и то който не се страхува от американски санкции
          LZ1LRE, Range Rover 300Tdi
          www.ADV-Bulgaria.com

          Коментар


          • От: Новини и любопитно

            Първоначално публикуван от zzlatev Преглед на мнение
            Да допълня с един цитат от линка, последната дума е ключова.
            Было объявлено о разработке двух модификаций самолета AG600 - поисково-спасательной (способна принимать на борт до 50 человек) и пожарной (забор 12 тонн воды). В дальнейшем возможно создание других модификаций, в том числе военных
            Иначе това може да замени пожарните хидросамолети на Бомбардие и ще носи повече вода. Само да му направят същата система да товари вода в полет- плаване на повърхност, без да каца. За съжаление на китайците, най-големите пазари и за пожарни хидросамолети, и за търговски такива, са в Щатиге( за търговски основно Аляска) и Канада( родината на Бомбардие) така че за тях освен вътрешния пазар остава само останалия свят, и то който не се страхува от американски санкции
            До колкото знам китайците имат пре достатъчно проблеми с пожарите та и само за вътрешния пазар да са пак е оправдано конструирането и построяването на такъв самолет . На едни 80% от този свят въобще не му пука за американските санкции живеят си въпреки тях а и мандата на Тръмп все някога ще свърши . С тая машина само в Русия и Индия да пробият пак им стига . В Русия нуждата такъв специализиран от транспорт също е много голяма .
            Без цигари и алкохол ще съм най здравия труп в гробищата .

            Коментар


            • От: Новини и любопитно

              Аз живея да видя Руснака да плати самолет пък неговите да си бъркат в носа защото не го могат това
              TOYOTA SEQUOIA ‘11
              W140 S420 '99

              Коментар


              • От: Новини и любопитно

                Първоначално публикуван от gabocvet Преглед на мнение
                https://bmpd.livejournal.com/3385055.html

                Интересното е, че китайците смятат, че има пазар за пътнически и товарен вариант.
                Големи язовири и езера имат, равната земя им е по-важна за храна,
                ще го развият, пък братушките обещаха да им помагат покрай Силата на Сибир.
                Първоначално публикуван от BENZBOSS Преглед на мнение
                Аз живея да видя Руснака да плати самолет пък неговите да си бъркат в носа защото не го могат това
                В Аерофлот руските самолети са под 19% (бяха към 5%) А при големите самолети - нула
                Последно редактирано от DBRS; 23-10-18, 11:15.
                байо, кажи ти моите и аз твоите кривици, па да се поправим и все (за)едно да вървим, ако ще бъдем хора.
                Един луд: на много простите хора всичко им се вижда сложно…
                Суперспам - спама на суперите

                Коментар


                • От: Новини и любопитно

                  Първоначално публикуван от BENZBOSS Преглед на мнение
                  Аз живея да видя Руснака да плати самолет пък неговите да си бъркат в носа защото не го могат това
                  В повечето случаи да купиш от някой готов продукт е много по евтино от колкото да го разработиш и пуснеш в производство . А китайците точно с цена не можеш да ги биеш .
                  Без цигари и алкохол ще съм най здравия труп в гробищата .

                  Коментар


                  • От: Новини и любопитно

                    На руснаците не им трябва китайското фърчило,те от този клас си имат собствено,Бе-200 му викат.

                    Коментар


                    • От: Новини и любопитно

                      Първоначално публикуван от DBRS Преглед на мнение
                      Големи язовири и езера имат, равната земя им е по-важна за храна,
                      ще го развият, пък братушките обещаха да им помагат покрай Силата на Сибир.

                      В Аерофлот руските самолети са под 19% (бяха към 5%) А при големите самолети - нула
                      Като ти резнат твоите да не летят из Европа и щеш нещеш си купуваш западно,там на майната си из техните степи точно Руснака да плати китайски самолет или Китаец Руснак да учи как се прави яко хвърчило.........е те това искам да го видя.

                      И кои са големите самолети?Товарни ли?
                      TOYOTA SEQUOIA ‘11
                      W140 S420 '99

                      Коментар


                      • От: Новини и любопитно

                        Всичко в Аерофлот след 2014г. над 170 пътника не е руско(включително за вътрешни полети).

                        Ил96 май само в Куба остана да се ползва от цивилни, в 2015-та имаше фанфари че ще възобновят серийното, ама за 3год. още няма нов.
                        байо, кажи ти моите и аз твоите кривици, па да се поправим и все (за)едно да вървим, ако ще бъдем хора.
                        Един луд: на много простите хора всичко им се вижда сложно…
                        Суперспам - спама на суперите

                        Коментар


                        • От: Новини и любопитно

                          Първоначално публикуван от DBRS Преглед на мнение
                          Всичко в Аерофлот след 2014г. над 170 пътника не е руско(включително за вътрешни полети).

                          Ил96 май само в Куба остана да се ползва от цивилни, в 2015-та имаше фанфари че ще възобновят серийното, ама за 3год. още няма нов.

                          То само за самолетите да им е зора, ама ....https://www.google.bg/search?q=%D0%B...hrome&ie=UTF-8

                          Коментар


                          • От: Новини и любопитно

                            Първоначално публикуван от BENZBOSS Преглед на мнение
                            И кои са големите самолети?Товарни ли?
                            В товарните за сега няма кой да ги бие с АН 124 Руслан . Иначе това са машините на Аерофлот https://www.arenatravel.bg/flights/A...al_information
                            Без цигари и алкохол ще съм най здравия труп в гробищата .

                            Коментар


                            • От: Новини и любопитно

                              Първоначално публикуван от BENZBOSS Преглед на мнение
                              Като ти резнат твоите да не летят из Европа и щеш нещеш си купуваш западно,там на майната си из техните степи точно Руснака да плати китайски самолет или Китаец Руснак да учи как се прави яко хвърчило.........е те това искам да го видя.

                              И кои са големите самолети?Товарни ли?
                              Даже и в новия Сухой 100 суперджет няма много руско . Двигателите SAM 146 са съвместно производство на френската Snekma и руския НПО Сатурн . Авиониката е на Талес отделно имат и някаква част от управлението на Либхер . Просто няма икономически смисъл да се напъваш да разработваш и произвеждаш всичко защото накрая получаваш еднин скъп и неконкурентен самолет . Това за гражданската авиация военната е друга бира там скъпо ефтино гледаш да си независим от външни доставчици .
                              Последно редактирано от sek.1; 24-10-18, 05:38.
                              Без цигари и алкохол ще съм най здравия труп в гробищата .

                              Коментар


                              • От: Новини и любопитно

                                Е те правят планове да се намесят в най-сладката ниша,тази на А-320 и Б-737 с техният переспективен МС-21,даже тази седмица новият двигател за него П-14 си сертифицираха/на руско ниво/.Предполагам,че ще натиснат на държавно ниво руските авиокомпании да купуват МС-21 вместо Боинг и Еърбас,както стана със Суперджета,но за да стане пълноценен самолет на МС.а му трябват поне още 2 години а и много съмнително такива гиганти като Боинг и Еърбас да позволят някой да им се намърда в най-печалившата ниша.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X