Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Новини и любопитно

Свий
Темата е затворена.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Новини и любопитно

    Подобно, това надявам се, че е по-разбираемо. По-скоро бих го оприличил, на ловен монолит.

    За всеки ден прекаран в риболов господ дава по два
    0878 79 20 61 Борис

    Коментар


    • От: Новини и любопитно

      Честно казано не виждам някакво предимство на този патрон пред класическите .
      Без цигари и алкохол ще съм най здравия труп в гробищата .

      Коментар


      • От: Новини и любопитно

        Пишат за икономия на тегло между 30 и 50 процента ако е вярно де.

        За всеки ден прекаран в риболов господ дава по два
        0878 79 20 61 Борис

        Коментар


        • От: Новини и любопитно

          Натиснете снимката за да я уголемите

Име:F16_Accidental_Discharge_20.jpg
Прегледи:1
Размер:243.9 КБ
ID:5800395

          https://theaviationist.com/2018/10/1...nd-in-belgium/
          Всеки трети е шести

          Коментар


          • От: Новини и любопитно

            Първоначално публикуван от Самодържец Преглед на мнение
            Леле! Мернах тези дни снимките, но реших, че самолетът е пострадал при пожар. А то си било направо "въздушен" бой на земята ...
            Ние не сме неутрални!

            Коментар


            • От: Новини и любопитно

              Ей на.Още два "свалени' Ф-16.

              Коментар


              • От: Новини и любопитно

                Луда работа тези Ф 16 нямат ли елементарна блокировка срещу сработване на оръжейните системи докато е на земята ?
                Без цигари и алкохол ще съм най здравия труп в гробищата .

                Коментар


                • От: Новини и любопитно

                  А има ли възможност докато е на земята да има нужда от оръжейните системи?
                  Щото според Холивуд (в няколко продукции) - има...
                  Младежи, уважавайте старостта - тя е вашето бъдеще...
                  0887/осемпет 66 4осем

                  Коментар


                  • От: Новини и любопитно

                    Първоначално публикуван от Маркони Преглед на мнение
                    А има ли възможност докато е на земята да има нужда от оръжейните системи?
                    Щото според Холивуд (в няколко продукции) - има...
                    Практически няма . Като има става това .
                    Без цигари и алкохол ще съм най здравия труп в гробищата .

                    Коментар


                    • От: Новини и любопитно

                      Първоначално публикуван от sek.1 Преглед на мнение
                      Луда работа тези Ф 16 нямат ли елементарна блокировка срещу сработване на оръжейните системи докато е на земята ?
                      ТехникА си е играл,а срещу техническия гений няма техническо решение,все ще му намери цаката кое как се изключва
                      TOYOTA SEQUOIA ‘11
                      W140 S420 '99

                      Коментар


                      • От: Новини и любопитно

                        Първоначално публикуван от Маркони Преглед на мнение
                        А има ли възможност докато е на земята да има нужда от оръжейните системи?
                        Щото според Холивуд (в няколко продукции) - има...
                        Холивуд го остави! Задействани оръжейни системи на земята водят до големи бели. Юли 1967, F-4 на самолетоносача "Форестал" случайно изстрелва НУР (май поради неизправност на елсистемата). Ракетата попада в А-4 Скайхок. Следва голям пожар, при който загиват над 100 души ...

                        Някакви хипотетични сценарии, при които може да ти дотрябва въоръжение, докато си на земята, са в зоната на крайно редките случайности.
                        Ние не сме неутрални!

                        Коментар


                        • От: Новини и любопитно

                          Има защита при спуснат колесник.
                          Всеки трети е шести

                          Коментар


                          • От: Новини и любопитно

                            То в Холивуд казват че едни големи ракети(МБР) като ги изстреляш, после ако се замислиш или ги пращаш в космоса или задействаш саморазрушаване и всичко е мирно и тихо.Обаче на един документален канал по времето когато руснаци и американци бяха почти дружки, един мужик с генералски пагона каза следното.Първо, че ракетите са насочени срещу щатите, понеже няма да ги насочи срещу Москва.И ако тръгне ракета, няма връщане.

                            Коментар


                            • От: Новини и любопитно

                              Донякъде се шегувах.
                              Донякъде.
                              Честно казано никога не съм бил нито на самолетоносач, нито на военно летище.Та си питам.
                              Самодържеца го каза, аз си го мислех - най-лесно с5е блокира чрез колесника.
                              По случката-честно казано нямам коментар.
                              Идиотско е да си застреляш самолетите, ама гадости се случват, де.
                              А и холандците май не са съвсем вчерашни...
                              Младежи, уважавайте старостта - тя е вашето бъдеще...
                              0887/осемпет 66 4осем

                              Коментар


                              • От: Новини и любопитно

                                Първоначално публикуван от Чавдар (V93) Преглед на мнение
                                Холивуд го остави! Задействани оръжейни системи на земята водят до големи бели. Юли 1967, F-4 на самолетоносача "Форестал" случайно изстрелва НУР (май поради неизправност на елсистемата). Ракетата попада в А-4 Скайхок. Следва голям пожар, при който загиват над 100 души ...
                                Точно тоя пример мислех да дам и аз(ама ме мързеше да търся кой е самолетоносача). Гафа става(по памет) в Тонкинския залив(Виетнам) и до колкото си спомням беше самоволно сработила ракета с топлинна глава(но може Чавдар да е прав). Това е най-големия пожар на американски самолетоносач след ВСВ, който на практика унищожава кораба(в последствие отива за скрап). Та...нищо ново под слънцето.
                                ПП.Един американски бомбер(от база Сарагоса...по памет) беше изпуснал(буквално) атомна бомба в Средиземно море

                                Да. Наистина е НУРС:

                                Последно редактирано от ЕМО; 15-10-18, 22:56.
                                Това на снимката естествено не съм аз.Обикновено тия изпълнения ги правя без да искам!


                                "... ние ще направим това не защото е лесно , а защото е трудно! "
                                Джон Кенеди

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 6 потребители онлайн. 0 потребители и 6 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X