Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Новини и любопитно

Свий
Темата е затворена.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Новини и любопитно

    Освен показното от танковия екипаж, показно направи и командира на колоната. Това - според мен, а и без да съм наясно със съвременните правила. Наясно сме, предполагам, че колко и да си подготвен, най-важно е да имаш късмет, в края на краищата.

    Коментар


    • От: Новини и любопитно

      Първоначално публикуван от Чавдар (V93) Преглед на мнение
      И да се върне обратно покрай колата с експлозива?!?
      Реално голямата опасност за танка беше ако колата гръмне докато е върху нея . Не че няма да мине без драскотина ако беше гръмнала до него но той е най добре брониран от всички в колоната . Реално с бронята си пази останалите в колоната от взривната вълна и поразяващите елементи . Учудващо добра реакция за танкист в този регион .
      Без цигари и алкохол ще съм най здравия труп в гробищата .

      Коментар


      • От: Новини и любопитно

        А нямаше ли вариант да разстреля колата, вместо да я пргази?
        Всеки трети е шести

        Коментар


        • От: Новини и любопитно

          Първоначално публикуван от sek.1 Преглед на мнение
          .. Учудващо добра реакция за танкист в този регион .
          Много руснаци си карат отпуската из онзи край

          Коментар


          • От: Новини и любопитно

            Първоначално публикуван от jordanov sv Преглед на мнение
            Много руснаци си карат отпуската из онзи край
            Понастоящем (то настоящем - от Ануар Садат насам) - само си карат отпуската.
            Прави каквото трябва, пък да става каквото ще!

            Коментар


            • От: Новини и любопитно

              Е тъй де.

              Коментар


              • От: Новини и любопитно

                Първоначално публикуван от davc Преглед на мнение
                Понастоящем (то настоящем - от Ануар Садат насам) - само си карат отпуската.
                И в момента руснаците обучават доста курсанти от всички армейски специалности от този регион . В интерес на истината когато и ние обучавахме в нашите военни училища добри думи съм чувал само за египтяните и сирийците . Най зле бяха иракчаните и либийците .
                Първоначално публикуван от Самодържец Преглед на мнение
                А нямаше ли вариант да разстреля колата, вместо да я пргази?
                До момента в който колата на практика застана пред танка това си е най обикновен цивилен автомобил. На толкова късо разстояние практически от упор не можеш да свалиш нито оръдието нито някоя от бордовите картечници . А и няма време да зареждат и да се прицелват кемафа реагира светкавично на опасността по единствения останал възможен начин .
                Последно редактирано от sek.1; 08-04-18, 06:11.
                Без цигари и алкохол ще съм най здравия труп в гробищата .

                Коментар


                • От: Новини и любопитно

                  Първоначално публикуван от sek.1 Преглед на мнение
                  И в момента руснаците обучават доста курсанти от всички армейски специалности от този регион . .
                  По времето на Ануар Садат не знам как е било, ноо понастоящем лекторите не са привърженици на деликатния изказ .
                  Очевидно е

                  https://www.youtube.com/watch?time_c...&v=WAWcpHHs5bk

                  Коментар


                  • От: Новини и любопитно

                    Ще се самоизбият тези
                    Всеки трети е шести

                    Коментар


                    • От: Новини и любопитно

                      Първоначално публикуван от jordanov sv Преглед на мнение
                      По времето на Ануар Садат не знам как е било, ноо понастоящем лекторите не са привърженици на деликатния изказ .
                      Очевидно е

                      https://www.youtube.com/watch?time_c...&v=WAWcpHHs5bk
                      Абе и тогава не са били Материала е същия То въобще руснаците не са привърженици на деликатния изказ https://www.youtube.com/watch?v=j006JqSHCag Както и ние
                      Първоначално публикуван от Самодържец Преглед на мнение
                      Ще се самоизбият тези
                      То това е целта на занятието
                      Без цигари и алкохол ще съм най здравия труп в гробищата .

                      Коментар


                      • От: Новини и любопитно

                        Първоначално публикуван от Самодържец Преглед на мнение
                        Ще се самоизбият тези
                        Няяма
                        Нал знаеш, на занятие/учение, често пъти тия дето гледат отстрани как се заливат от смях? Или па кога набиват на някого канчето, както е на клипа от Сек
                        Ама като се повтори 10, 50 или 100 пъти и нещата си идват на мястото

                        Коментар


                        • От: Новини и любопитно

                          Първоначално публикуван от jordanov sv Преглед на мнение
                          Няяма
                          Нал знаеш, на занятие/учение, често пъти тия дето гледат отстрани как се заливат от смях? Или па кога набиват на някого канчето, както е на клипа от Сек
                          Ама като се повтори 10, 50 или 100 пъти и нещата си идват на мястото
                          Тоест, колкото повече ти набиват канчето, толкова повече нещата се наместват, докато си дойдат на мястото.
                          Всеки трети е шести

                          Коментар


                          • От: Новини и любопитно

                            В реална бойна обстановка уроците се усвояват доста по бързо .
                            Без цигари и алкохол ще съм най здравия труп в гробищата .

                            Коментар


                            • От: Новини и любопитно

                              Първоначално публикуван от sek.1 Преглед на мнение
                              В реална бойна обстановка уроците се усвояват доста по бързо .
                              Като действа и естественият подбор. Който не се учи бързо ...
                              Ние не сме неутрални!

                              Коментар


                              • От: Новини и любопитно

                                Първоначално публикуван от Чавдар (V93) Преглед на мнение
                                Като действа и естественият подбор. Който не се учи бързо ...
                                То това е основен критерий от както съществува света .
                                Без цигари и алкохол ще съм най здравия труп в гробищата .

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X