Обява

Свий
Няма добавени обяви.

www.2r-bg.com Осветителни Системи

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #46
    От: www.2r-bg.com Осветителни Системи

    Първоначално публикуван от galexiev Преглед на мнение
    Здравейте,

    Вие за какво го използвате и къде, че има толкова големи вибрации?
    НА ролбара на мотора. Той е закрепен на рамката и от там си се предават вибрации. Иначе, другите, които са "вечни" са под фара, но там вече не са толкова големи.
    Просто от нАучна гледна точка беше питането, няма ядове, фарчетата са номер 1 и съм много доволен. При мен е гайлето а и съм склонен на експериментирам.

    Поздрави!
    Публикувайте отговор

    Коментар


    • #47
      От: www.2r-bg.com Осветителни Системи

      Една дребна препоръка. Вчера закупих 4 броя от тези, 80 вата:
      https://www.2r-bg.com/product/led-lampa-cap-t110-e27

      Доволен съм, светят супер, но се оказаха с активно охлаждане, тоест вътре има вентилатор. За мен това не е проблем (ползват се в цех и това че леко шумят е без никакво значение), но другаде може да е проблем. Редно е да има информация за това в сайта, защото ако някой купи за тих офис или домашно ползване (и за фиса взехме 2бр., 60 ватови, но и там не е проблем на фона на шума от компютрите), поне според мен в редица случаи не биха били използваеми.

      Иначе и като осветители и като цена са супер, за места с изградена инсталация и Е27 фасунги, когато с минимално усилие и на приемлива цена се иска драстично увеличение в осветеността (моя случай), и мога да ги препоръчам на всеки. Като цветопредаване също са приятни. В около 100кв.м. цех, монтирани на мястото на 100 ватови обикновени крушки през около 3 метра, постигнах над 300lx осветеност навсякъде, където ми трябваше, а на места е почти 500. Срещу 140лв и 15 минути за смяна.
      Последно редактирано от sparkybg; 03-07-19, 11:32.
      Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

      Коментар


      • #48
        От: www.2r-bg.com Осветителни Системи

        Първоначално публикуван от p-pleven Преглед на мнение
        НА ролбара на мотора. Той е закрепен на рамката и от там си се предават вибрации. Иначе, другите, които са "вечни" са под фара, но там вече не са толкова големи.
        Просто от нАучна гледна точка беше питането, няма ядове, фарчетата са номер 1 и съм много доволен. При мен е гайлето а и съм склонен на експериментирам.

        Поздрави!
        Здравейте,

        Ако го използвате за мотор ви препоръчваме да използвате някой от тези модели: https://www.2r-bg.com/product/led-work-lamps- GALAXY WL 020R 20W ; GALAXY WL 027R 27W ; GALAXY WL 042R 42W ; GALAXY WL 020R 20W

        Поздрави
        Георги Алексиев
        2Р България ЕООД

        Коментар


        • #49
          От: www.2r-bg.com Осветителни Системи

          Първоначално публикуван от sparkybg Преглед на мнение
          Една дребна препоръка. Вчера закупих 4 броя от тези, 80 вата:
          https://www.2r-bg.com/product/led-lampa-cap-t110-e27

          Доволен съм, светят супер, но се оказаха с активно охлаждане, тоест вътре има вентилатор. За мен това не е проблем (ползват се в цех и това че леко шумят е без никакво значение), но другаде може да е проблем. Редно е да има информация за това в сайта, защото ако някой купи за тих офис или домашно ползване (и за фиса взехме 2бр., 60 ватови, но и там не е проблем на фона на шума от компютрите), поне според мен в редица случаи не биха били използваеми.

          Иначе и като осветители и като цена са супер, за места с изградена инсталация и Е27 фасунги, когато с минимално усилие и на приемлива цена се иска драстично увеличение в осветеността (моя случай), и мога да ги препоръчам на всеки. Като цветопредаване също са приятни. В около 100кв.м. цех, монтирани на мястото на 100 ватови обикновени крушки през около 3 метра, постигнах над 300lx осветеност навсякъде, където ми трябваше, а на места е почти 500. Срещу 140лв и 15 минути за смяна.
          Здравейте,

          Благодарим ви за изразеното мнение и препоръка, по-мощните ватове имат вградено активно охлаждане и цел оптимална работна температура на LED лампата с цел по-дълъг експлоатационен период.

          Вашата оценка е важна за нас благодарим ви за нея.

          Оставаме на разположение.

          Поздрави
          Георги Алексиев
          2Р България ЕООД

          Коментар


          • #50
            От: www.2r-bg.com Осветителни Системи

            Първоначално публикуван от galexiev Преглед на мнение
            ...по-мощните ватове имат вградено активно охлаждане...
            Да де, ама не го пише в описанието, или поне никъде не го виждам конкретно за продукта, който купих.
            Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

            Коментар


            • #51
              От: www.2r-bg.com Осветителни Системи

              Пак казвам: аз и хората, дето зарибих за тия фарчета сме абсолютно доволни.

              попадна ми снимка на страничния ефект, след работа с постоянни вибрации: лупата трие платката, прахът се отлага на диода, той не се оглажда и като правило гори.
              Най-вероятно някой ден ще опитам да сложа някоя гума, да се избегне този момент.

              Натиснете снимката за да я уголемите

Име:EaEh7-b5S9DhdsrcIm6f3Yh6OOnSaqVWWE0HXSBMEVkfklIWkR7lTF4d5fcRS6HSJt-FWJwyMPGA0ZRupBUfQts5wCQtCbHn.jpg
Прегледи:1
Размер:299.9 КБ
ID:5816891
              Публикувайте отговор

              Коментар


              • #52
                От: www.2r-bg.com Осветителни Системи

                Първоначално публикуван от galexiev Преглед на мнение
                ...по-мощните ватове имат...
                Надявам се да не изглежда като заяждане, но съм сигурен че горното може да бъде формулирано в доста по-издържан технически стил...
                Не чета коментари и не отговарям на такива.

                И коментаторите...

                Коментар


                • #53
                  От: www.2r-bg.com Осветителни Системи

                  Първоначално публикуван от sparkybg Преглед на мнение
                  Да де, ама не го пише в описанието, или поне никъде не го виждам конкретно за продукта, който купих.
                  Здравейте,

                  Актуална информацията може да откриете в онлайн магазина ни: https://www.2r-bg.com/product/led-lampa-cap-t110-e27 , върху опаковката на продукта LED ЛАМПА CAP T110 E27 80W има пълно описание.

                  Оставаме на разположение

                  С уважение

                  Георги Алексиев
                  2Р България ЕООД
                  www.2r-bg.com

                  Коментар


                  • #54
                    От: www.2r-bg.com Осветителни Системи

                    Първоначално публикуван от p-pleven Преглед на мнение
                    Пак казвам: аз и хората, дето зарибих за тия фарчета сме абсолютно доволни.

                    попадна ми снимка на страничния ефект, след работа с постоянни вибрации: лупата трие платката, прахът се отлага на диода, той не се оглажда и като правило гори.
                    Най-вероятно някой ден ще опитам да сложа някоя гума, да се избегне този момент.

                    [ATTACH=CONFIG]991445[/ATTACH]
                    Трябва да знаете, че щом една стока е китайска, значи, че е поне 2 пръста над световното ниво! В кръга на шегата разбира се.

                    За съжаление китаеца не е предвидил че вибрациите ще се отразят на осветителя по този начин. Тези лампи имат 2 години гаранция и веднага ще ги подменим с нови ако са в гаранция. А после китаеца ще ни изпрати на нас нови такива.
                    Разбира се ще напрвя необходимото да запозная доставчика с проблема и той да бъде решен в следващата доставка.
                    Garage 31 Ltd - Classic Land Cruisers restoration

                    Коментар


                    • #55
                      От: www.2r-bg.com Осветителни Системи

                      Първоначално публикуван от ittso Преглед на мнение
                      Надявам се да не изглежда като заяждане, но съм сигурен че горното може да бъде формулирано в доста по-издържан технически стил...
                      Здравейте,

                      Благодаря ви за градивната критика.


                      С Уважение

                      Георги Алексиев
                      2Р България ЕООД
                      www.2r-bg.com

                      Коментар

                      Активност за темата

                      Свий

                      В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                      Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                      Зареждам...
                      X