Обява

Свий
Няма добавени обяви.

nakladkibg.com

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • nakladkibg.com

    Благодаря за добрата идея на Венци! Ще отварям сайтовете на колегите, а така може и нещо да си харесам...
    Както повечето знаят, аз се занимавам с авточасти и по-конкретно - накладки, спирачни дискове, съединители (феродови, притискателни дискове, лагери, лагер-помпи и маховици) и филтри. Рекламирам се в "Търговски партньори", но това е една добра възможност за сайта. Всъщност сайта има нужда от малко реконструкция, но това ще го мисля как и кой...


    www.nakladkibg.com

    Благодаря предварително за помощта!
    http://www.nakladkibg.com
    накладки, спирачни дискове, съединители

    088 8613380

  • #2
    От: nakladkibg.com

    Ползвам услугите на www.nakladkibg.com от няколко години. Позволявам си този пост, защото практиката на позитивен или не фийдбеk (feedback), е основния признак по който се подбира заслужаващ доверие продавач. Много съм доволен от качеството и цената на стоките, които съм си купувал от този сайт. Горещо го препоръчвам!
    LZ1AIV

    Коментар


    • #3
      От: nakladkibg.com

      Първоначално публикуван от asenv Преглед на мнение
      Ползвам услугите на www.nakladkibg.com от няколко години. Позволявам си този пост, защото практиката на позитивен или не фийдбеk (feedback), е основния признак по който се подбира заслужаващ доверие продавач. Много съм доволен от качеството и цената на стоките, които съм си купувал от този сайт. Горещо го препоръчвам!
      Аз също. И ще ми е кеф да помогна на Ники, ако мога.
      Technical Rescue Direct - life lies in courage
      http://www.offroad-bulgaria.com/show...60#post3258660

      Коментар


      • #4
        От: nakladkibg.com

        Няма ли да е по-добре да може да се търси по марки автомобили?
        Garage 31 Ltd - Classic Land Cruisers restoration

        Коментар


        • #5
          От: nakladkibg.com

          Първоначално публикуван от asenv Преглед на мнение
          Ползвам услугите на www.nakladkibg.com от няколко години. Позволявам си този пост, защото практиката на позитивен или не фийдбеk (feedback), е основния признак по който се подбира заслужаващ доверие продавач. Много съм доволен от качеството и цената на стоките, които съм си купувал от този сайт. Горещо го препоръчвам!
          Първоначално публикуван от icerunner Преглед на мнение
          Аз също. И ще ми е кеф да помогна на Ники, ако мога.
          Благодаря! Радвам се, че сте доволни!

          Първоначално публикуван от rusev Преглед на мнение
          Няма ли да е по-добре да може да се търси по марки автомобили?
          Мислил съм го много. Със сигурност ще е по-добре, но напоследък частите за почти всички по-нови автомобили излизат само по рама. Все си мисля, че с онлайн каталог, търсенето ще бъде с доста грешки. Та още не мога да измисля най-правилния начин. Засега предпочитам частите да ги търсят в магазина.
          http://www.nakladkibg.com
          накладки, спирачни дискове, съединители

          088 8613380

          Коментар


          • #6
            От: nakladkibg.com

            Русев ме изпревари.
            Аз например , нищо не разбирам от марки накладки , дискове и други подобни. Имам желание да си закупя комплект дискове и накладки. Влизам в сайта и на 20-тата секунда съм се объркал и напускам търсейки друг сайт , който да е интуитивен и да ми предлага търсене по ВИН или поне по марка и модел.
            Масовия потребител е мързелив
            Колкото по-проходима ти е колата ..... от толкова по-голяма дупка ще те ВАДЯТ
            За добри дела .....БЪДЕТЕ ГОТОВИ !!!!

            A1+

            Коментар


            • #7
              От: nakladkibg.com

              Първоначално публикуван от ИВАН НЕДОКЛАНОВ Преглед на мнение
              Русев ме изпревари.
              .......
              Масовия потребител е мързелив
              Това е абсолютно вярно и винаги трябва да се има предвид.
              Technical Rescue Direct - life lies in courage
              http://www.offroad-bulgaria.com/show...60#post3258660

              Коментар


              • #8
                От: nakladkibg.com

                Видях зор, докато намеря накладки на жената. Всяка фирма си е с нейна визия, бутони и управление. Това не пречи, да те тормозя при подходящ случай.
                Прави каквото щеш, ама да стане както трябва.

                Коментар


                • #9
                  От: nakladkibg.com

                  Помислете за мобилна версия.
                  В днешно време кой ползва PC?
                  Land Rover Discovery II, V8 4.0
                  VW Golf VI variant
                  Гагич: "...Никой сериозен оффроудър не е сложен заводски на въздух, само СУВ за пред нощния чалга-клуб, пред кафето и за друсни-полянка..."

                  Коментар


                  • #10
                    От: nakladkibg.com

                    Подкрепям напълно, Ники е изключително коректен и точен, аз също ползвам продукти от него от доста време.

                    Първоначално публикуван от niki p Преглед на мнение
                    Първоначално публикуван от rusev Преглед на мнение
                    Няма ли да е по-добре да може да се търси по марки автомобили?
                    ... Мислил съм го много. Със сигурност ще е по-добре, но напоследък частите за почти всички по-нови автомобили излизат само по рама. Все си мисля, че с онлайн каталог, търсенето ще бъде с доста грешки. Та още не мога да измисля най-правилния начин. Засега предпочитам частите да ги търсят в магазина.
                    И аз мисля, че да се намери (най-вероятно закупи) пълна и коректна номенклатура на всички марки и модели ще бъде трудно, вероятно и скъпо за мащаба на бизнеса в случая, но може и да бъркам разбира се. Често съм попадал на некоректни и непълни номенклатури и това малко дразни.. Браузвам за части за тлк80 а излизат снимки и детайли от тлк 95, съвсем примерно.

                    Коментар


                    • #11
                      От: nakladkibg.com

                      Хубав сайт, поздравления!
                      Сега и критиката в промоциите няма достатъчно информация за продуктите...това го казвам от опит, аз също продавам специфични продукти и малкото но достатъчна информация е добре да я има. Така се свеждат до някакъв минимум разговорите с лаици, което губи доста време и нерви.
                      Успех колега.

                      Коментар


                      • #12
                        От: nakladkibg.com

                        Първоначално публикуван от mitko punev Преглед на мнение
                        Хубав сайт, поздравления!
                        Сега и критиката в промоциите няма достатъчно информация за продуктите...това го казвам от опит, аз също продавам специфични продукти и малкото но достатъчна информация е добре да я има. Така се свеждат до някакъв минимум разговорите с лаици, което губи доста време и нерви.
                        Успех колега.
                        +1001

                        Има да речем няколко комплекта съединители - много по-лесно ще е да напишете поне марка и модел на автомобил, за който са, вместо да се налага да търся през Google и да ми излизат през сайтовете на конкуренцията, защото в момента точно това се случва - ASHIKA нямат, или поне не намирам, on-line каталог, а за да го получа на PDF ми искат мейла, което според скромното ми мнение е адски гламава практика. Съответно може да дадеш и линкове към свалени каталози, защото аз категорично отказвам да си раздавам мейла насам-натам и после да ме засипват с рекламни съобщения.
                        Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

                        Коментар


                        • #13
                          От: nakladkibg.com

                          Първоначално публикуван от mitko punev Преглед на мнение
                          Хубав сайт, поздравления!
                          Сега и критиката в промоциите няма достатъчно информация за продуктите...това го казвам от опит, аз също продавам специфични продукти и малкото но достатъчна информация е добре да я има. Така се свеждат до някакъв минимум разговорите с лаици, което губи доста време и нерви.
                          Успех колега.
                          Разговорите и обясненията за неща, които вече си написал не можеш да ги избегнеш. Хората, особено лаиците, обичат да питат "за по- сигурно", ти ако щеш, пет страници спецификации им дай.
                          Прави каквото щеш, ама да стане както трябва.

                          Коментар


                          • #14
                            От: nakladkibg.com

                            Първоначално публикуван от Тропчо Преглед на мнение
                            Разговорите и обясненията за неща, които вече си написал не можеш да ги избегнеш. Хората, особено лаиците, обичат да питат "за по- сигурно", ти ако щеш, пет страници спецификации им дай.
                            Абсолютно верно колега, затова съм написал и че се свеждат до някакъв минимум тези питания. В крайна сметка всеки търговец трябва да е предвидил че не само тесни специалисти ще пазаруват.

                            Коментар


                            • #15
                              От: nakladkibg.com

                              Напълно приемам мненията и критиките и съм много благодарен за тях!
                              За съжаление сайта го правих преди няколко години и нямах никаква идея какво трябва да представлява. По-скоро визитна картичка. Все се каня да променя нещо по него, но не мога да измисля какво. По отношение на промоциите - ще пробвам, но нещо не ми дава да пиша много подробности там. Ще се консултирам с някой, за да го направя малко по-разбираемо и достъпно.
                              http://www.nakladkibg.com
                              накладки, спирачни дискове, съединители

                              088 8613380

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X