Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Ризата за истинския мъж! ...и не само

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Ризата за истинския мъж! ...и не само

    Е, какво пък? За опит пари не искат, нали?
    Подкрепям идеята с две ръце и се включвам в нея. Няма да обяснявам какво прави фирмата. В духа на досегашната дискусия, ще ви оставя сами да се запознаете с цъкане, кликане, евентуално лайкване... по сайта ни, в онлайн магазина и ФБ.
    Защо го правя?
    Имам най- бегла представа кое/как/защо се случва в мрежата. Чувал съм, че има хора, които с посещения, споделяне, лайкване... си докарват пари. Надявам се, да се поограмотя малко, за да схвана идеята в цялост, както и да си обясня взаимовръзките между виртуалност и реалност.
    Какво очаквам?
    Към момента имаме някаква почти константна посещаемост, което ми дава добра отправна точка. Няма да предприемам нещо различно по отношение на виртуалното присъствие на фирмата, освен тукашната тема. Ще уведомя колегите да следят какво се случва и има ли нещо различно. Естествено, не очаквам ръст на продажбите в търговската мрежа с 2%. Тези неща са подвластни на съвсем други инструменти, дори и аз го знам.
    Та, така! Заповядайте:
    http://iventishirts.com/
    http://iventishirts.com/shop/
    https://www.facebook.com/iventishirts/
    Прави каквото щеш, ама да стане както трябва.

  • #2
    От: Ризата за истинския мъж! ...и не само

    Ти що се бъзикаш, нямаш нищо работно, конкуренция съм бил ....
    подаръци за мъже от FACOM
    промоция на читави инструменти

    и на хоби такива

    тел. О879 Ч8Ч 2З5

    Коментар


    • #3
      От: Ризата за истинския мъж! ...и не само

      Първоначално публикуван от maystor Преглед на мнение
      Ти що се бъзикаш, нямаш нищо работно, конкуренция съм бил ....
      И аз го продавам инкогнито като теб. Просто е друг сегмент в дейността на фирмата, който засега не е застъпен "онлайн".
      Благодаря за интереса!
      Прави каквото щеш, ама да стане както трябва.

      Коментар


      • #4
        От: Ризата за истинския мъж! ...и не само

        Венциии, не ти е добър мениджмънта. Всичките 7-8 ризи, които имам от тебе, не дават признаци на износване и овехтяване, та... евентуална смяна се очаква само заради размерите. Вероятно ги перем неправилно, та се смаляват....
        edoors.bg- Джаджи за врати и врати

        Коментар


        • #5
          От: Ризата за истинския мъж! ...и не само

          Аз понеже още не съм си отворил фейсбука (който не съм използвал досега) прехвърлих разпращането там на жена ми. Днес всичките ни приятели звънят и питат какви са тези ризи и резачки които им предлага Но схемата работи много добре, защото като кажеш на "истински", а не виртуален приятел, че така правиш лична услуга на познат и той разпраща веднага. Никой не се е отнесъл с досада, напротив.
          Technical Rescue Direct - life lies in courage
          http://www.offroad-bulgaria.com/show...60#post3258660

          Коментар


          • #6
            От: Ризата за истинския мъж! ...и не само

            В разработка е новият ни продукт- риза, която расте с теб, Гена. Фатката е да не я събличаш. Нещо като ескимосите. Ловецът слага кожата на първата убита от него мечка и така, докато друга го изяде. Работим и по въпроса с разпарящи се ръкави, яки и т.н. Мога да кажа, че имаме някакъв успех, благодарение на все по- либерално настроените доставчици на материали. Имаме много върху какво да работим. Колкото и да се стараем, все още покриваме "псевдостандарта" от 10 пранета преди изхвърляне. Продължаваме напред- дет викаше един...
            Сашо, благодаря за личното отношение от мое, а и от името на останалите, дето пробваме тази идея. Очаквай същото. Поздрави!
            Прави каквото щеш, ама да стане както трябва.

            Коментар


            • #7
              От: Ризата за истинския мъж! ...и не само

              Както обикновено, актуализацията на сайта ни ще закъснее малко. Новият магазин в МОЛ "Парадайз" вече работи с пълни обороти. Липсата на стикер на форума да не ви притеснява, отстъпката за членове е валидна, както във всичките ни търговски обекти. Цък
              Прави каквото щеш, ама да стане както трябва.

              Коментар


              • #8
                От: Ризата за истинския мъж! ...и не само

                Не е ли вече време да актуализираш раздела фирмени магазини Iventi с новoоткритите??
                www.occ.bg - Преносими газови бойлери и Мобилна баня за къмпингуване
                0898777327

                Коментар


                • #9
                  От: Ризата за истинския мъж! ...и не само

                  Не разбирам, кога се изтъркаля един месец... Естествено, че си прав, Митко! Покрай телевизиите и модните списания, не остана време за сайта. Взимам си бележка.
                  Прави каквото щеш, ама да стане както трябва.

                  Коментар


                  • #10
                    От: Ризата за истинския мъж! ...и не само

                    Благодарение на тази тема и аз разбрах, че магазини ИВЕНТИ са на наш човек. Днес за първи път влезнах в един от тях и се оказа, че дрешките ми допадат и изглеждат качествени. Напазарувах си 2 ризи, 1 фланелка, и 1 дънки, като получих и отстъпка.
                    За бъдещи покупки ще гледам да се сдобия с карта на Форума за да е по-лесно легитимирането.

                    Като има качествено българско (особено като познаваш и шефа, макар и виртуално засега) естествено, че ще го предпочета пред вносната и незнайна конкуренция.
                    Като дойде време да сменяме премяната първо през магазин ИВЕНТИ ще намина.

                    Коментар


                    • #11
                      От: Ризата за истинския мъж! ...и не само

                      Брех, виж как на някои хора им се оказва полезен форума! А аз години наред нося ризи от Ивенти и тоя Тропчо тук ми идва на готово... тц, тц, тц...
                      edoors.bg- Джаджи за врати и врати

                      Коментар


                      • #12
                        От: Ризата за истинския мъж! ...и не само

                        Приемам писане в "Книгата за оплаквания и похвали" след Понеделник. Сега се опитвам да съм в отпуск. Не че ми се получава, ама не преставам с опитите.
                        Прави каквото щеш, ама да стане както трябва.

                        Коментар


                        • #13
                          От: Ризата за истинския мъж! ...и не само

                          Венци, получаването е много лесно.
                          Оставяш телефоните(ама всички) вкъщи, и се вдигаш с любимите си хора вдън горите тилилейски(или на плажа в слънчев бряг, по предпочитания), за колкото време си решил.
                          Ама и не си казал на дясната си ръка(соло ташак, има си го всеки шеф) къде си. Само кога ще се върнеш, това е достатъчно за да се придвижи бизнеса без твое присъствие. Стига соло ташака ти да е читав де. Ако не е-нямаш друг избор, освен да си на линия по всяко време.

                          В такива моменти се радвам, че съм обикновен бачкатор, и малко нещо зависи от моето присъствие или отсъствие.
                          Има ли желание-има и начин!

                          Коментар


                          • #14
                            От: Ризата за истинския мъж! ...и не само

                            Пропуснал съм да кажа и тук, имаме нов магазин в МОЛ Пловдив. Централен вход, вдясно до ескалатора. Нов- нов... вече е на три месеца. Как лети времето, ей!
                            Прави каквото щеш, ама да стане както трябва.

                            Коментар


                            • #15
                              От: Ризата за истинския мъж! ...и не само

                              Я и тук да те похваля! С много точни хора работиш! Браво.
                              Животът е това, което се случва, докато ние кроим планове....

                              тел. имаше преди, ама сега е в профила щото ...

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X