Страница 59 от 59 ПървиПърви ... 9 49 55 56 57 58 59
Резултати 1,161 до 1,165 от 1165

Тема: КАК ДА СЕ ПОЗНАВАМЕ НА ПЪТЯ?

Място
    София
    Публикации
    498
    Точки (при гласуване)
    12

По подразбиране От: КАК ДА СЕ ПОЗНАВАМЕ НА ПЪТЯ?

Защото коментарите станаха много ще кажа че лепенки имам за това на тези от София нека звъннат и ще се разберем кога и къде може да се видим и да си ги вземат. (Постоянно съм в движение и за това не мога да кажа точно място)На другите да пратят по един адрес и ще им пратя по Еконт.Това ми е телефона 0898 474 606 Нешко.
    Range Rover P38 4,6 автомат 99г. (на въоръжение в момента),Опел Фронтера А КБ. 2.0 94г.(нов проект за гората.
    LZ1NES

Място
    от Стара планина - Централен балкан, живея в София
    Публикации
    0
    Точки (при гласуване)
    0

Здравейте! Нов съм във форума и не съм с 4х4, но малкият ми Стършел - Peugeot 205, още в първата си седмица се показа достоен за почти всякакъв преход.
    Странна кола е. Нисък отгоре, висок отдолу, пъргав и нервен пежак. Идеята за закупуването на тази кола не е типичната мисъл за шосеен тунинг, а за автомобил, който да се ползва ежедневно, както в градски условия, така и за пътувания (не винаги по равно и асфалт ).
    Ще се радвам да се срещаме на пътя и извън него!
    Предстоят ми много пътувания с него и бих се радвал, ако одобрите поставянето на стикери на моят мъник, с който с радост ще се постараем да сме достойни членове на форума!
    Ще съм благодарен, ако някой в София има свободен комплект стикери и му се разделя с тях!

Публикации
    4
    Точки (при гласуване)
    0

Нека някой да качи файловете за да може всеки да си прави стикери където му е одобно или където работят с добри матеряли.
    По този начин няма да се натоварва определен човек да изпраща стикери през ден...
    На мен лично ми трябват 2бр. малки и 1бр. голям. Ще ми едоста по удобно да ми ги направят в отсрещното релкламно студио.
    Та ако може - качете файловете.

Място
    София
    Публикации
    498
    Точки (при гласуване)
    12

Цитат Мнение на Crank Преглед на публикациите
    Нека някой да качи файловете за да може всеки да си прави стикери където му е одобно или където работят с добри матеряли.
    По този начин няма да се натоварва определен човек да изпраща стикери през ден...
    На мен лично ми трябват 2бр. малки и 1бр. голям. Ще ми едоста по удобно да ми ги направят в отсрещното релкламно студио.
    Та ако може - качете файловете.
    Файловете ги има в началото на темата!Немога да ти кажа на коя от страниците бяха прикачени но ги има.
    Range Rover P38 4,6 автомат 99г. (на въоръжение в момента),Опел Фронтера А КБ. 2.0 94г.(нов проект за гората.
    LZ1NES

Място
    София
    Публикации
    498
    Точки (при гласуване)
    12

И защото е по лесно да не се чете а да е на готово ще ти помогна и с това!!!!
    Отговора на въпроса ти е в мнение #39
    LZ1NES

Страница 59 от 59 ПървиПърви ... 9 49 55 56 57 58 59

Сходни теми

1. ! ИДИОТИ НА ПЪТЯ ! - препратка към vwclub-bg
    От nikidd във форум Връзки (links) към външни сайтове
    Отговори: 13
    Последно мнение: 18-05-07, 21:18

Правила за публикация

• Вие не можете да публикувате нови теми
  • Вие не мжоете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да добавяте прикачени файлове
  • Вие не можете да редактирате собствените публикации