Обява

Свий
Няма добавени обяви.

КАК ДА СЕ ПОЗНАВАМЕ НА ПЪТЯ?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: КАК ДА СЕ ПОЗНАВАМЕ НА ПЪТЯ?

    Първоначално публикуван от bochopz Преглед на мнение
    Давам ама къде да ги дам? И от кой кръглите или правоъгълните?

    П.П Ако все още нямате Л.С. може и наSMS телефона ми е в подписа.
    Колега, я поразкажи, какви са тези правоъгълните??-Имам от тези кръглите, но правоъгълните не съм срещал Че имам интерес към, 2-3 от правоъгълните..
    Последно редактирано от Борис Хаджиценев (bob4oo); 18-03-11, 20:08.
    За Лада НиВа--->Имам СаМо ДвЕ ДуМи---->НяМаМ ДуМи....!!
    Honda Dominator 650
    088ЧЧ93979-->Борис
    0878956Ч38-->Борис

    Коментар


    • От: КАК ДА СЕ ПОЗНАВАМЕ НА ПЪТЯ?

      Здравеите \ на моита ВИТАРА лепнах една в горния ляв ьгьл на предното стькло и една отзад вьрху кальфа на резервната гума .само че задната се изтри от миене. МИСЛЯ ЧЕ ТОВА РАЗПОЛОЖЕНИЕ Е ПОДХОДЯЩО НЕ ПРЕЧИ НА НИКОИ И СЕ ВИЖДА ОТ ДАЛЕЧЕ .Нали това е идята .

      Коментар


      • От: КАК ДА СЕ ПОЗНАВАМЕ НА ПЪТЯ?

        Първоначално публикуван от neshko Преглед на мнение
        Така ще пускам явно аз!За всички казвам че диаметъра на лепенката е 12 см. с ламинат и за външно лепене!Могат да са с ник или без пожелание на колегите!
        За цена немога да говоря защото зависи от бройките които ще се съберат но за да успокоя всички ще е в разумни граници от цената на един хляб до цената на една кутия с цигари!Така че ще чакам до понеделник заявките и ще ги пусна за да станат бързо !До сега двама колеги можеби ще искат (SaTaNaTa_83_stz ;mmtrance ) Така изглеждат лепенките спрямо моито стъкло[ATTACH=CONFIG]311622[/ATTACH]
        Твоята лепенка май е с ник в черен цвят? Преди две-три седмици на Тимок и Раковска пълзях плътно зад теб за да те прочета, но ми избяга след жп-моста към централни гробища

        Коментар


        • От: КАК ДА СЕ ПОЗНАВАМЕ НА ПЪТЯ?

          Първоначално публикуван от cveta68 Преглед на мнение
          Твоята лепенка май е с ник в черен цвят? Преди две-три седмици на Тимок и Раковска пълзях плътно зад теб за да те прочета, но ми избяга след жп-моста към централни гробища
          Не е било нарочно!

          Добре че е колежката да ме подсети!
          Ника (който ще иска с ник) може да бъде черен или бял!
          Range Rover P38 4,6 автомат 99г. (на въоръжение в момента),Опел Фронтера А КБ. 2.0 94г.(нов проект за гората.
          LZ1NES

          Коментар


          • От: КАК ДА СЕ ПОЗНАВАМЕ НА ПЪТЯ?

            Първоначално публикуван от Борис Хаджиценев (bob4oo) Преглед на мнение
            Колега, я поразкажи, какви са тези правоъгълните??-Имам от тези кръглите, но правоъгълните не съм срещал Че имам интерес към, 2-3 от правоъгълните..
            Ето като тази само че са черни.Натиснете снимката за да я уголемите

Име:01092008081.jpg
Прегледи:3
Размер:128.4 КБ
ID:5261723
            . LRE Bulgaria.
            RRC SE V8 91г.

            Коментар


            • От: КАК ДА СЕ ПОЗНАВАМЕ НА ПЪТЯ?

              Пишете ме в списъка с черните никове! 5 броя ми стигат.
              088пет722пет99
              http://www.hydropompi.com/

              Коментар


              • От: КАК ДА СЕ ПОЗНАВАМЕ НА ПЪТЯ?

                Аз бих се включил с 3 кръгли без ник.
                Toyota Hilux '07 120 hp Double Cab
                Mercedes w212 E350 4matic
                Ducati Monster 600
                O888795575

                Коментар


                • От: КАК ДА СЕ ПОЗНАВАМЕ НА ПЪТЯ?

                  Първоначално публикуван от nikolai_ananiev Преглед на мнение
                  Здравеите \ на моита ВИТАРА лепнах една в горния ляв ьгьл на предното стькло и една отзад вьрху кальфа на резервната гума .само че задната се изтри от миене. МИСЛЯ ЧЕ ТОВА РАЗПОЛОЖЕНИЕ Е ПОДХОДЯЩО НЕ ПРЕЧИ НА НИКОИ И СЕ ВИЖДА ОТ ДАЛЕЧЕ .Нали това е идята .
                  Повече от 2г и половина карам с лепенка от Нешко и не е мръднала. Нито от миене нито от кал (не, че я калям много де). Знае си работата човека.

                  Коментар


                  • От: КАК ДА СЕ ПОЗНАВАМЕ НА ПЪТЯ?

                    Първоначално публикуван от druncho Преглед на мнение
                    Повече от 2г и половина карам с лепенка от Нешко и не е мръднала. Нито от миене нито от кал (не, че я калям много де). Знае си работата човека.
                    Eто така се засрамва човек но ти мерси все пак!


                    Та за сега има поръчани REGULATOR - 5 бр. с черен ник);(torozoff - 3 бр. без ник);(mmtrance - 3 бр. не разбрах да имат ли ник или не!?);(SaTaNaTa_83_stz - 2 бр. с ник и два без) и доколкото разбрах vikicho - иска 4бр. (но и за него не разбрах с ник или без!)(barzashki -3 бр. с бял ник)

                    П.С. Искам да се знае че стикерите в понеделник се пускат да се правят до тогава всеки които иска да си поръча да заповяда....!Утре вечер ги подготвям!!!
                    Така че които поръча до към 20ч. ще се впише в поръчката!

                    П.С. Несмятам другите да чакат!!!!
                    ДОСТАТАЧНО СА ЧАКАЛИ КАТО ГЛЕДАМ!


                    Последно редактирано от neshko; 19-03-11, 11:21. Причина: допълване
                    Range Rover P38 4,6 автомат 99г. (на въоръжение в момента),Опел Фронтера А КБ. 2.0 94г.(нов проект за гората.
                    LZ1NES

                    Коментар


                    • От: КАК ДА СЕ ПОЗНАВАМЕ НА ПЪТЯ?

                      И аз искам три броя за външно с ник. Ако ще ти е по лесно ползвай това. Благодаря.
                      Прикачени файлове
                      GSM 0877 08 99 19
                      Jeep Grand Cherokee 5.2 V8

                      Коментар


                      • От: КАК ДА СЕ ПОЗНАВАМЕ НА ПЪТЯ?

                        Както вече споделих утре се пускат стикерите!Пускам това съобщение за да се види кои какво е поръчал и ако има неточност да се коригира!Другото нещо за което пиша е за хората извън София.Моля да ми пратите на Л.С. точните адреси на които да пратя стикерите след като станат готови.За тези в София ще се разберем как да се видим и да им ги предам!Това е засега!
                        Ето и кои какво е поръчал:
                        REGULATOR - 5 бр. с черен ник)
                        (torozoff - 3 бр. без ник)
                        (mmtrance - 2 бр. без ник )
                        (SaTaNaTa_83_stz - 2 бр. с ник и два без)
                        vikicho - иска 4бр. ( с ник)
                        (barzashki -3 бр. с бял ник)
                        (turbo d - 5 бр. без ник)
                        Последно редактирано от neshko; 20-03-11, 20:00.
                        Range Rover P38 4,6 автомат 99г. (на въоръжение в момента),Опел Фронтера А КБ. 2.0 94г.(нов проект за гората.
                        LZ1NES

                        Коментар


                        • От: КАК ДА СЕ ПОЗНАВАМЕ НА ПЪТЯ?

                          С ник,благодаря предварнтелно.

                          Коментар


                          • От: КАК ДА СЕ ПОЗНАВАМЕ НА ПЪТЯ?

                            и аз се включвам с 3 броя с бял ник. БЛАГОДАРЯ на neshko за отзивчивоста
                            MITSUBISHI L200 2.5TDI, ГАЗ69 с 2.5tds,X5 - Тихомир Камарашев 0886841426

                            Коментар


                            • От: Стикери offroad- bulgaria

                              Стикерите се правят!Четвърък или петък ще са готови!До тогава ще очаквам някакви кординати за хората извън София за да мога да им ги пратя !С другите ще се видим по улиците :-)
                              Range Rover P38 4,6 автомат 99г. (на въоръжение в момента),Опел Фронтера А КБ. 2.0 94г.(нов проект за гората.
                              LZ1NES

                              Коментар


                              • От: КАК ДА СЕ ПОЗНАВАМЕ НА ПЪТЯ?

                                Специални благодарности на Боян от Пазарджик - bochopz за стикерите които ми изпрати. Утре ги лепвам на джипката. А и Боян като идва към морето да се обади да пием по една бира с цаца по няколко пъти.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X