Обява

Свий
Няма добавени обяви.

zamaistora.com

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • zamaistora.com

    Благодаря на В.Петров за прекрасната идея и нейната реализация.

    Да се представя на кратко – строителен инженер ПГС , сега ССС, ВИАС, випуск 1987г.

    Хобито ми да разглобявам и ремонтирам , не винаги успешно , всякакви машинарии ме накара да започна внос и търговия с ръчни инструменти. От 1996 година се занимавам с качествени инструменти, на първо място с производството на Facom ( Факом ) Франция. Предлагам само инструмент, на който може да се разчита, но след масовата инвазия на евтини инструменти за еднократна употреба имам нужда и от предложената от Венци и форума помощ, за която благодаря предварително.

    Имам електронен магазин zamaistora.com, който сам си правя и най-вероятно има доста за доизкусуряване. Приемам всякакви критики, съвети, идеи.

    Цел – като се потърси инструмент, клещи, ключ и други подобни , резултатът да излиза поне на първа страница в търсачките и възможно повече потребители на инструменти да разберат, че има и нещо по-добро , от това в хипермаркета и кварталната железария, и да могат поне визуално да различават оригиналната марка от фалшификатите, с каквито е пълно в интернет базарите.

    ПП. Бутоните за споделяне са в заглавната страница: www.zamaistora.com
    Последно редактирано от maystor; 01-03-16, 16:57.
    подаръци за мъже от FACOM
    промоция на читави инструменти

    и на хоби такива

    тел. О879 Ч8Ч 2З5

  • #2
    От: zamaistora.com

    Добра идея Майсторе ...ще посещаваме магазина . Само ако можеш да увеличиш шрифта , че ние на 50 + трудно четем дребните букви и може да изпуснем нещо хубаво и евтино .
    На нас клиренс ни трябва , не скорост

    Коментар


    • #3
      От: zamaistora.com

      Таковата... Де са бутоните към социалните мрежи? Направи професионална гейбук страница и линк към нея на сайта....
      Ни шакл, ни, тем более веревоньки, рваться не должны!!! Все должно быть настолько прочно чтобы отрывало мосты!
      Ει ςεγα ςι εδα μαματα ςαβςεμ

      Коментар


      • #4
        От: zamaistora.com

        Имаше бутони, къде са изчезнали не знам, сега ровя, имаше и линк към форума, и той дал фира, ама нали сам.
        Ще пробвам за шрифта.



        ПП. Бутоните за споделяне са в заглавната страница: www.zamaistora.com
        Последно редактирано от maystor; 01-03-16, 16:58.
        подаръци за мъже от FACOM
        промоция на читави инструменти

        и на хоби такива

        тел. О879 Ч8Ч 2З5

        Коментар


        • #5
          От: zamaistora.com

          Пламене на втора страница си, хайде да видим кога ще влезеш в първите пет...
          VPetrov.photography

          Коментар


          • #6
            От: zamaistora.com

            Благодаря, сега ще трябва да се ограмотявам кое как , че по незнайни причини са изчезнали полетата с линкове.
            В модулите ги има, разрешени са, линковете стоят, но на сайта не се визуализират.
            подаръци за мъже от FACOM
            промоция на читави инструменти

            и на хоби такива

            тел. О879 Ч8Ч 2З5

            Коментар


            • #7
              От: zamaistora.com

              Скоро трябва да стане
              Technical Rescue Direct - life lies in courage
              http://www.offroad-bulgaria.com/show...60#post3258660

              Коментар


              • #8
                От: zamaistora.com

                Първоначално публикуван от maystor Преглед на мнение
                Приемам всякакви критики, съвети, идеи.........
                От 1990г имам поне 10 пълни години "боен опит" в продажбите в милата ни Родина. и от поне 2 петилетки спрях да уча чужд персонал как се продава в България, за теб изключение - когато обещаеш че ще доставиш тази стока на тази цена след толкова дни, гъза си скъсваш, но доставяш тази стока след толкова дни на тази цена (дори на загуба), всеки опит да се обясни разминаване с "циклона над Антилите който и по новините го дадоха" води до гюбрето...........
                0877 17 07 27 Понеделник - ден за почивка

                Коментар


                • #9
                  От: zamaistora.com

                  За цената мисля , че не съм те подвел - кажи ако греша.
                  За срока - има независещи от мен обстоятелства понякога, като неналичие в склада на производителя. Даже и на Факом в момента има три звездогаечни ключа,
                  които за България ги няма, щот сме много голям и предвидим пазар.
                  Дедо, наборе, не се ебавай, помисли какви бяха условията на офертата .
                  zamaistora.com
                  подаръци за мъже от FACOM
                  промоция на читави инструменти

                  и на хоби такива

                  тел. О879 Ч8Ч 2З5

                  Коментар


                  • #10
                    От: zamaistora.com

                    Първоначално публикуван от maystor Преглед на мнение
                    Дедо, наборе, не се ебавай....
                    Баш се не ебавам, казах няма да обучавам чужд персонал. За теб - споделям опит, ела ще си клюкаме (вкл. тези "празнични" дни )
                    Последно редактирано от дядо владо; 01-03-16, 22:37. Причина: граматика
                    0877 17 07 27 Понеделник - ден за почивка

                    Коментар


                    • #11
                      От: zamaistora.com

                      Майсторе, един съвет, помисли малко за сайта, трябва малко да се "барне", доста посен ми е, а и доста от артикулите, които ги имаш, там не могат да се намерят, трябва нещо препратка ли, като информация ли, знам ли... Това за BDS-овото търсене на артикулен номер и даване на теб, ако съществува още де
                      Успех за напред
                      За Лада НиВа--->Имам СаМо ДвЕ ДуМи---->НяМаМ ДуМи....!!
                      Honda Dominator 650
                      088ЧЧ93979-->Борис
                      0878956Ч38-->Борис

                      Коментар


                      • #12
                        От: zamaistora.com

                        Не знам къде е проблема, в моя браузър или в сайта Ви, но при мен два реда не мога да ги прочета, стоят на квадратчета.
                        Човешко е да се греши... Но това че грешиш, още не означава, че си станал ЧОВЕК!

                        "Когато някой не може да направи нещо, поради недостатък на сили, той вини за това случая."

                        Коментар


                        • #13
                          От: zamaistora.com

                          Току-що отворих сайта,при мен всичко е както трябва.Явно проблема е в твоя "телевизор".
                          Mitsubishi Padjero II 2.8 TDI

                          Коментар


                          • #14
                            От: zamaistora.com

                            Майсторе (конкуренцио), къде ти е работното облекло в онлайн магазина, бре?
                            Прави каквото щеш, ама да стане както трябва.

                            Коментар


                            • #15
                              От: zamaistora.com

                              Аааа, за работното облекло ти отстъпвам позицията, нали ще си помагаме.
                              подаръци за мъже от FACOM
                              промоция на читави инструменти

                              и на хоби такива

                              тел. О879 Ч8Ч 2З5

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X