Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Още един начин да си бъдем полезни един на друг

Свий
Това е залепена тема.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    От: Още един начин да си бъдем полезни един на друг

    Точно това имах предвид, ок.
    Technical Rescue Direct - life lies in courage
    http://www.offroad-bulgaria.com/show...60#post3258660

    Коментар


    • #17
      От: Още един начин да си бъдем полезни един на друг

      Много добра идея. Поздравления Венци. Как да направя линка активен?
      За заеми и кредити поискани от лица с които нямам кръвна връзка не отговарям.

      Работя бързо, евтино и качествено. Можеш да избереш две от трите опции.

      Коментар


      • #18
        От: Още един начин да си бъдем полезни един на друг

        Много хубава идея! Браво.
        Няма да шмекеруваме вече

        Търсачките си сменят алгоритмите си през няколко месеца. Т.е. ако сега нещо работи, след 2 месеца вече не.

        Най-работещият похват е да се пишат полезни статии или постове.
        Макс 1-2 картинки с текст не повече от 7-10 реда.
        Неща които не отнемат много време и концентрация.
        И задължителни линк, но не към основната страница, а към въпросната реклама,пост, категория или каквото там.
        Последно редактирано от Венци- малкия; 01-03-16, 21:27.

        Коментар


        • #19
          От: Още един начин да си бъдем полезни един на друг

          За постовете в Фейсбук.

          На страницата ви, има секция Анализи / Публикации. Там може да видите часовият пояс в който вашите публикации са прегледани.
          Например в моята страница Sailor.bg, най много прегледи има в 09:00 и около 21:00.
          За най-голям "кяр" трябва 1 пост в 9 и един в 21:00.. ама ние не го спазваме

          Коментар


          • #20
            От: Още един начин да си бъдем полезни един на друг

            Първоначално публикуван от Венци- малкия Преглед на мнение
            Много хубава идея! Браво.
            Няма да шмекеруваме вече

            Търсачките си сменят алгоритмите си през няколко месеца. Т.е. ако сега нещо работи, след 2 месеца вече не.

            Най-работещият похват е да се пишат полезни статии или постове.
            Макс 1-2 картинки с текст не повече от 7-10 реда.
            Неща които не отнемат много време и концентрация.
            И задължителни линк, но не към основната страница, а към въпросната реклама,пост, категория или каквото там.
            От горното успявам ясно да усетя, че знаеш за какво говориш, но не ми е достатъчно за да го разбера... дай малко по-подробно, моля.
            Technical Rescue Direct - life lies in courage
            http://www.offroad-bulgaria.com/show...60#post3258660

            Коментар


            • #21
              От: Още един начин да си бъдем полезни един на друг

              Първоначално публикуван от icerunner Преглед на мнение
              От горното успявам ясно да усетя, че знаеш за какво говориш, но не ми е достатъчно за да го разбера... дай малко по-подробно, моля.
              П.С. И не виждам още тема за sailor.bg и как да помагаме в този раздел, ама нищо, пак ще го разцъкам.
              Technical Rescue Direct - life lies in courage
              http://www.offroad-bulgaria.com/show...60#post3258660

              Коментар


              • #22
                От: Още един начин да си бъдем полезни един на друг

                Първоначално публикуван от Венци- малкия Преглед на мнение
                За постовете в Фейсбук.

                На страницата ви, има секция Анализи / Публикации. Там може да видите часовият пояс в който вашите публикации са прегледани.
                Например в моята страница Sailor.bg, най много прегледи има в 09:00 и около 21:00.
                За най-голям "кяр" трябва 1 пост в 9 и един в 21:00.. ама ние не го спазваме
                А, ето така схващам идеално
                Technical Rescue Direct - life lies in courage
                http://www.offroad-bulgaria.com/show...60#post3258660

                Коментар


                • #23
                  От: Още един начин да си бъдем полезни един на друг

                  Бърз примерен план за теб в твоята тема.

                  Утре пост "Триъгълна кърпа, начини на употреба". 1-2 снимки, няколко реда за какво се ползва, няколко техники за връзване и 1-2 снимки за пример.
                  Задължително слагаш и линк към страницата на кърпата в онлайн магазина.

                  След няколко седмици в гугъл като напишеш триъгълна кърпа ще излиза тази страница, с линк директно как да си купиш.
                  Това работи много по-добре от платени реклами в фейсбука.

                  В други ден.. Шина. и т.н.


                  !! В никакъв случай огромна тема надълго и на широко за видовете травми, всички възможни платове и материи и химичните им състави и т.н.
                  Това е за ADV-то.

                  Коментар


                  • #24
                    От: Още един начин да си бъдем полезни един на друг

                    Това всичко са лични наблюдения и опити
                    Не го работя и не съм профи.

                    Коментар


                    • #25
                      От: Още един начин да си бъдем полезни един на друг

                      Поздравления за идеята, тук определено има хора които заслужават да им се удари едно рамо. Понеже пиша през телефона, та не се ориентирам къде отиват единичните теми (мярнах че майстора вече е пуснал за неговия магази, но като седна на компютър ще разбера)
                      Румба твоя сайт май доста се заседя "в процес на разработка"
                      Имам въпрос: аз като франчайзер на една верига нямам право на собствен сайт, но пък си имам страничка във фейса, какво бих могъл да направя в този случай?
                      В моята сфера предлагането е голямо и конкуренцията много, трудно мога да предложа уникален продукт (не е и нещо строго специализирано...)
                      I'm not Lost, I'm Discovering !

                      088 три 3 четири 0 94 нула - Филип

                      Коментар


                      • #26
                        От: Още един начин да си бъдем полезни един на друг

                        Като гледам май ще трябва първо да си обърна внимание на сайта, че не е много за показване, пък после да го слагам тука. Занемарил съм дори новинарската секция, което е единственото живо нещо, а фейсбук изобщо нямам....
                        Замислил съм и нещо ново, което май ще има повече нужда от интврнет внимание, та темата ми е много интересна.

                        Но пък цъкам с удоволствие във вече споделените..
                        edoors.bg- Джаджи за врати и врати

                        Коментар


                        • #27
                          От: Още един начин да си бъдем полезни един на друг

                          Първоначално публикуван от mmtrance Преглед на мнение
                          ......но пък си имам страничка във фейса, какво бих могъл да направя в този случай?
                          И аз да попитам за същото Управата ...трябва ли да сме ТП за да можем да рекламираме чрез фейсбук ?
                          На нас клиренс ни трябва , не скорост

                          Коментар


                          • #28
                            От: Още един начин да си бъдем полезни един на друг

                            Първоначално публикуван от targa Преглед на мнение
                            Много добра идея. Поздравления Венци. Как да направя линка активен?
                            Ей стига бе, няма нужда чак да си го слагаш в подписа. Ако веднъж седмично отделиш по десетина минути да разгледаш снимките дето съм сложил в портфолиото да знаеш, че си ми помогнал лично и персонално много...
                            VPetrov.photography

                            Коментар


                            • #29
                              От: Още един начин да си бъдем полезни един на друг

                              Първоначално публикуван от aldr Преглед на мнение
                              И аз да попитам за същото Управата ...трябва ли да сме ТП за да можем да рекламираме чрез фейсбук ?
                              Нищо не трябва, цялата идея е, чисто колегиално и без специални ангажименти, който може и има желание да помогне на колегите си... Никакви специални условия за нищо...
                              VPetrov.photography

                              Коментар


                              • #30
                                От: Още един начин да си бъдем полезни един на друг

                                Първоначално публикуван от edoors Преглед на мнение
                                Като гледам май ще трябва първо да си обърна внимание на сайта, че не е много за показване, пък после да го слагам тука. Занемарил съм дори новинарската секция, което е единственото живо нещо, а фейсбук изобщо нямам....
                                Замислил съм и нещо ново, което май ще има повече нужда от интврнет внимание, та темата ми е много интересна.

                                Но пък цъкам с удоволствие във вече споделените..
                                Това също е повод да го сложиш, ще потърпиш малко критика, ама ще е за добро... Давай...
                                VPetrov.photography

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X