Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Обърнат джип в дефилето

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Обърнат джип в дефилето

    Луд луд ама ти верно си много луд ,какво значение има как се е стигнало до там ,приеми го като факта че джипа е много зле под пътя и трябва ние офроударите около СОФИЯ да помогнем.НЕ водим разследване и не наказваме А ПОМАГАМЕ ,бях зает тия два дни с лични неотложни неща иначе бих помогнал с удоволствие без значение че не познавам ВОЛОДЯ .ЧЕСТ ПРАВИ НА ВСИЧКИ ПОМОГНАЛИ ЗА ЕВАКУАЦИЯТА НА ДЖИПА БРАВО МОМЧЕТА

    Коментар


    • От: Обърнат джип в дефилето

      Първоначално публикуван от edin_lyd Преглед на мнение
      ...
      п.п: Никога няма да скрия ,че и аз съм вършил безобразия в неадекватно състояние но от едно известно време това е минало . ...
      Що не вземеш да се спреш дотук вместо да се биеш в гърдите и да се правиш на велик, щото ВЕЧЕ си бил поумнял?

      Като го гледам, пътчето е било перфектно място да стане беля и без човек да е помирисвал алкохол. Сравнително тясно, страничен наклон, покрит със слой мокра шума. Само по себе си неприятно място по моите разбирания. Не знам дали не е и същото, на което сме минавали с доста повишено внимание през юни 2007. Тогава, въпреки, че беше сухо, шумата свличаше доста неприятно, хем джипките бяха с кални гуми.
      Добавиш към горното и тежък джип с АТ гуми и, вероятно, не особено опитно задкормилно устройство ...
      Ние не сме неутрални!

      Коментар


      • От: Обърнат джип в дефилето

        Първоначално публикуван от Ясен Преглед на мнение
        ..
        При наличните там условия, много корави айдуци трябваше да бъдат.
        Това в първата вечер нямаше как да се знае.
        Пък и заиграването посред нощ и през седмицата не е равносилно на пиянски изпълнения както "моралистите" се опитат да го втълпят

        Коментар


        • От: Обърнат джип в дефилето

          Момчето от фермата беше наглеждало колата през цялото време, редовно. Даже беше завил с найлон - да не се хаби кожения салон
          Прави каквото трябва, пък да става каквото ще!

          Коментар


          • От: Обърнат джип в дефилето

            Най-неподготвен, най-тежък джип, най-кален, неподходящ терен, път; голяма глупост - точно това си признах горе, на мястото; пред всички присъстващи; правя го и тук ! Голяма глупост проявих, граничеща с идиотизъм, факт ! НО -когато карам - не пия ! Последното алкохолно питие което изпих преди инцидента беше чаша наливна бира - предния ден; който иска - да не вярва. Свличането стана на връщане, след като разбрах, че съм сбъркал пътя; за съжаление - на заден, със заден блокаж. Явно подцених обстановката, надцених себе си и използвах техниката погрешно - на заден, с блокаж, горната задна подскочи от камък, долната задна заора в мека кал - след две секунди колата се подпря на (слава богу, як дъб) на 5-7 м от "пътя". Този път при кал дори и пеша не е лесен, на сухо може би става за мотор/атв - по-добре аз да не го оценявам (за мен и за такива като мен = абсолютно противопоказен). Съжалявам, че освен всичко друго разпалих и страсти

            Коментар


            • От: Обърнат джип в дефилето

              Първоначално публикуван от Венци- малкия Преглед на мнение
              Това в първата вечер нямаше как да се знае.
              Пък и заиграването посред нощ и през седмицата не е равносилно на пиянски изпълнения както "моралистите" се опитат да го втълпят
              Нормален човек ,посред нощ и през седмицата ,не се заиграва току така по пешеходни маршрути ,особено по това време на годината.Освен това и ,,неграмотното краварче'' го е предупредило
              Причините са няколко ... пиянско изпълнение и/или бракониерски лов.Е заради такива типове има забрани на много места да се кара из горите а не заради редови моралисти като мен .
              rusev : Най-обичам заводските решения. В една автомобилна фирма има достатъчно високоплатени умни глави. Единствено в offroad-bulgaria.com има повече и по-подготвени специалисти.
              0898 51 31 46

              Коментар


              • От: Обърнат джип в дефилето

                Темата е пусната в 19:00 часа, шофьора вече е бил във фермата, значи се е случило през деня, за какво среднощно изпълнение говорим, не знам дали има читател на когото да не стана досадно вече...

                Браво момчета, силни сте!
                The Flat Earth Society has members all around the globe.

                Коментар


                • От: Обърнат джип в дефилето

                  Първоначално публикуван от edin_lyd Преглед на мнение
                  ...Причините са няколко ... пиянско изпълнение и/или бракониерски лов...
                  Те възможните причините не са просто няколко, ами купища. Точно ти обаче, не знам защо даваш приоритет точно само на тези вероятности. Може би са най-близо до собствените ти "разбирания на нещата"?
                  Прави каквото трябва, пък да става каквото ще!

                  Коментар


                  • От: Обърнат джип в дефилето

                    Ето и няколко кратки видеа

                    https://youtu.be/HMKHjm552Ko

                    https://youtu.be/V-YekmbJ33U

                    https://youtu.be/tJmdeQuVpFU

                    https://youtu.be/J-TIFP8_gn4

                    Коментар


                    • От: Обърнат джип в дефилето

                      Първоначално публикуван от davc Преглед на мнение
                      Те възможните причините не са просто няколко, ами купища. Точно ти обаче, не знам защо даваш приоритет точно само на тези вероятности. Може би са най-близо до собствените ти "разбирания на нещата"?
                      Защото са най-логични ,може би .
                      rusev : Най-обичам заводските решения. В една автомобилна фирма има достатъчно високоплатени умни глави. Единствено в offroad-bulgaria.com има повече и по-подготвени специалисти.
                      0898 51 31 46

                      Коментар


                      • От: Обърнат джип в дефилето

                        За "един луд" може да е неграмотно овчарче; за мен беше и е Алекси, много интелигентно момче, с гоояма душа; спрях при него преди да тръгна накъдето мислех; предупрели ме, каза ми кой е верния, но към момента рискован път; тръгнах, бързо разбрах, че съм сбъркал, потеглих назад - продължението ви е ясно. Всичко това - в сряда, около 14:30-15:30. Пеша, с кучето, се върнах до фермата, после с Алекси да огледаме какво може да направи, та чак след това, като стана ясно, че с неговата техника не може - се обърнах към форума. Още веднъж - по никое време / начин не съм имал претенции да съм с най-голямата пишка...

                        Коментар


                        • От: Обърнат джип в дефилето

                          За да няма излишни спекулации, макар че не носех GPS, мисля, че това е мястото:
                          43.013236, 23.440939
                          V70-T5 / GR 2,8 / XV1900A

                          Коментар


                          • От: Обърнат джип в дефилето

                            Първоначално публикуван от Насока Преглед на мнение
                            [ATTACH=CONFIG]853964[/ATTACH]

                            Само тази имам аз, след изваждането и по време на смяната на гумата. От полянката преди началото на калното криво лобно пътче. Влизането и излизането до самото място беше не малко рисковано! Имаше няколко опита за влизане в дерето и на Нисаня и на вече извадената Тойота!
                            Господин Володя кротко понесе да му се каже да седи и да не се бърка в сложната задача, евала!

                            Никой не ми отговори на въпросЪ, с кой акъл и с какви очаквания се забутахте оназ нощ там!?
                            Е този колега друго казва ???
                            И живее на 15 минути от мястото ....
                            rusev : Най-обичам заводските решения. В една автомобилна фирма има достатъчно високоплатени умни глави. Единствено в offroad-bulgaria.com има повече и по-подготвени специалисти.
                            0898 51 31 46

                            Коментар


                            • От: Обърнат джип в дефилето

                              Това е за първия опит за спасителна операция, който се проведе, уточнено е с кай акъл и с какви очаквания по-горе от Венци - Малкия.
                              The Flat Earth Society has members all around the globe.

                              Коментар


                              • От: Обърнат джип в дефилето

                                Първоначално публикуван от Чавдар (V93) Преглед на мнение
                                ....... Не знам дали не е и същото.......

                                Същото пътче,същото място от снимките.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X