Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Honda Deauville, моят избор за първи мотор

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #31
    От: Honda Deauville, моят избор за първи мотор

    Първоначално публикуван от Roninn Преглед на мнение
    След А кат.ще бъдеш щастлив,преди това,мотора ти трябва да е много бърз
    Е...аз съм примерен и ще изчакам още едни 10-15дена...
    Евентуално де...
    NISSAN FOREVER
    -----------------------------------------------------------------------------
    Или трябва да намерим път,или да си направим......няма назад!!!

    Коментар


    • #32
      От: Honda Deauville, моят избор за първи мотор

      Честито и от мен. Попаднал е в добри ръце.
      GSM 0877 08 99 19
      Jeep Grand Cherokee 5.2 V8

      Коментар


      • #33
        От: Honda Deauville, моят избор за първи мотор

        Първоначално публикуван от CarTest™ Преглед на мнение
        Любашки .. малко от Неделя ..
        Да те "ядосам" ....

        [ATTACH=CONFIG]852251[/ATTACH]

        Африката си е моята ... интересен е втория мотор.

        С телефона .. толкова.
        Ооо, аз го "ядосвам" редовно ... още от миналата година!

        Коментар


        • #34
          От: Honda Deauville, моят избор за първи мотор

          ейййй че е 'убавец. браво! е така се правят нещата. не бързай още-времето е пред нас. покарай малко да му свикнеш и после ще го кичиш. и аз исках допълнителна слюда на моя малък доминатор и протектори за ръцете с анкер,и стойки за куфари/чанти отзад , ама още не съм ги сложил/финанси/. и си карам така вече 1 година. и оживях,така да се каже. споко и уверено.място за багаж имаш и отпред те пази слюда,абе ще караш много много километри....

          Коментар


          • #35
            От: Honda Deauville, моят избор за първи мотор

            Е не...то аз сега започнах да се занимавам, с козметика за поправяне.Има неща за пооправяне по външния му вид, въпреки, че на снимките изглежда добре.
            Лошото е, че в това отношение си падам малко перфекционист...
            Тунинга го оставям за нататък, хем да видя от каква промяна имам нужда.
            NISSAN FOREVER
            -----------------------------------------------------------------------------
            Или трябва да намерим път,или да си направим......няма назад!!!

            Коментар


            • #36
              От: Honda Deauville, моят избор за първи мотор

              Честита радост!
              Интересен мотоциклет, не бях заглеждал такива. Дизайна му се различава доста от общите ми представи за мотоциклет.
              Желая много готини мигове споделени тук с нас в пътеписи със снимки.
              Човешко е да се греши... Но това че грешиш, още не означава, че си станал ЧОВЕК!

              "Когато някой не може да направи нещо, поради недостатък на сили, той вини за това случая."

              Коментар


              • #37
                От: Honda Deauville, моят избор за първи мотор

                Честита радост и от мен! Много хубави моменти и безпроблемни километри!
                KTM 640 LC4 Prestige Supermoto;YAMAHA WR450F/08

                Коментар


                • #38
                  От: Honda Deauville, моят избор за първи мотор

                  Благодаря още веднъж на всички за пожеланията.
                  Да се включа с малко инфо какво се случва след като вече моторетката е...в мои ръце.
                  Имах идея да я разхвърлям в събота и неделя на по-спокойно и ...по-широко.Обаче...сърце юнашко не трае, та всеки Божи ден, след работа около 20.00ч. слизам в гаража и го лепвам до към 00,00ч.
                  За съжаление работя в много трудни условия, защото де-факто мотора дели гаража с колата на бащата на жена ми.Така разстоянието от мотора до стената е почти нулево, а между него и колата аз минавам със затруднение, като се налага да прескачам степенките.
                  Въпреки това обаче...това не можеше да ме откаже.
                  Споменах още в началото, че мотора макар и изглеждащ на снимките перфектен, си има и забележки.За моя най-голяма радост на този етап те са само козметични, а важните неща като двигател, трансмисия, спирачна система, управление и окачване са в много добро състояние.
                  И така...започнах да разглобявам пластмасите, защото едно някои от тях имат нужда от ремонт и боядисване и второ...за да стигнеш до свещите, и въздушния филтър, трябва да се свали всичко включително и резервоара...
                  Сега разглобявам в несвяст и то в неудобни условия.Заради простотийки като това...





                  ...и защото не мога на място да залепя подготвената от мен липсваща част...





                  ...последва разглобяване почти до нула...








                  Предстои в събота след като мръдна мотора на по-широко, да му се свали и резервоара, че иначе първо няма сменяне на вътрешните свещи и второ...въздушния му филтър е точно отдолу в една голяма пластмасова кутия.Без сваляне на резервоара не можеш да смениш и въздушния филтър.
                  Умувам дали да сменям оригиналното пластмасово филтърче за бензина.Няма признаци да е задръстено, защото мотора си ускорява много добре, но така и така ще разкачам системата заради резервоара...
                  Само не знам как ще го сглобявам после всичкото това...
                  Надявам се, докато се позатопли, моторетката вече да е обслужена/планирам смяна на масло и филтър, смяна на въздушен филтър, свещи и ревизия на маслото в кардана - ако трябва още нещо да се направи казвайте/ и да започвам да бръмча по малко с новата придобивка
                  Поздрави!
                  NISSAN FOREVER
                  -----------------------------------------------------------------------------
                  Или трябва да намерим път,или да си направим......няма назад!!!

                  Коментар


                  • #39
                    От: Honda Deauville, моят избор за първи мотор

                    Първоначално публикуван от lubashki777 Преглед на мнение
                    Е...аз съм примерен и ще изчакам още едни 10-15дена...
                    Евентуално де...
                    Хи-хи! Аз не можех да чакам и си ходех на кормуването с ЧЗ-то! Инструктора, бивш състезател по мотокрос, се ме подпитваше дали не съм решил "да поизчакам" малко с книжката!
                    Чужбина - това е митът за задгробния живот. Който попадне там, не се връща.
                    Из "Златния телец"

                    Коментар


                    • #40
                      От: Honda Deauville, моят избор за първи мотор

                      Аз за това го и разглобих...за да не ме изкушава.Пък и случих на зимно време, което не е от най-подходящите за мАтор...
                      NISSAN FOREVER
                      -----------------------------------------------------------------------------
                      Или трябва да намерим път,или да си направим......няма назад!!!

                      Коментар


                      • #41
                        От: Honda Deauville, моят избор за първи мотор

                        Така и така си го разглобил и може направо да смениш и антифриза.

                        Коментар


                        • #42
                          От: Honda Deauville, моят избор за първи мотор

                          Да...имам предвид и това, ама забравих да го пиша.
                          Принципно доколкото чета, антифриза трябва да е май обикновен син, ама аз мисля да му сложа червен.Не събира чак толкова много, а и червения е с по-дълъг живот и е по-добър за алуминиевите части по охладителната система...
                          NISSAN FOREVER
                          -----------------------------------------------------------------------------
                          Или трябва да намерим път,или да си направим......няма назад!!!

                          Коментар


                          • #43
                            От: Honda Deauville, моят избор за първи мотор

                            Аее Любчо, нищо не си разглобил бе!!!Клаксона още стои!?
                            п.п. Нама да се плашиш до теб съм и ще помагам при събирането, пък дано не артиса някое болтче!?

                            Коментар


                            • #44
                              От: Honda Deauville, моят избор за първи мотор

                              Първоначално публикуван от lubashki777 Преглед на мнение
                              Да...имам предвид и това, ама забравих да го пиша.
                              Принципно доколкото чета, антифриза трябва да е май обикновен син, ама аз мисля да му сложа червен.Не събира чак толкова много, а и червения е с по-дълъг живот и е по-добър за алуминиевите части по охладителната система...
                              Вземи си антифриз за мотори, за да ти е чиста работата.

                              Коментар


                              • #45
                                От: Honda Deauville, моят избор за първи мотор

                                Еее честито, безаварийно да си го караш, само да ти кажа че разходите започват след закупуването на мотора, макар че този си има основните работи. Филтъра и на Транса е под резервоара, препоръчвам ти, ако ще сменяш да сложиш K&N обслужваем филтър, ако мислиш да го караш де, оригиналният хатиен на Транса е 70-на лв. а K&N е 110-120 по спомени, така още на втората смяна си го "избил", ако въобще има такъв термин при карането на мотор
                                След време и един Jet кит и по-отворено гърне ще му върне някое и друго конче, макар и за сметка на разхода...

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X