Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Honda Deauville, моят избор за първи мотор

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    От: Honda Deauville, моят избор за първи мотор

    Честита придобивка Любак. Хубав избор .
    :D Мога да помогна на всеки - стига да не ми иска пари !

    Коментар


    • #17
      От: Honda Deauville, моят избор за първи мотор

      Първоначално публикуван от motor_men Преглед на мнение
      Честито и от мен , със здраве да си го караш , и като му се накараш , да си купиш тежко ендуро. Двигателя е еднакъв с този на Трансалпа , но предавките са различни и от там идва разликата в разхода. Някъде по другите теми видях , че имаш намерение да го подкарваш по черни пътища , за целта е хубаво да му измислиш някаква защита на водната помпа.
      Благодаря!
      Относно карането по черно...всъщност нямам много такива намерения.Идеята ми е по-скоро в редки случаи ако се наложи за пикник или до някоя забележителност, да се излиза извън асфалта.Това обаче ще става само и единствено по утъпкани черни или макадамови пътища...без коловози и хард елементи.
      Това са ми намеренията, ама какво ще се получи все още не знам.Между другото...и аз се заглеждам по защита за отдолу/дори мярах на един Девил като , че ли заводска такава/, но ..всичко по реда си

      Първоначално публикуван от genkogenev Преглед на мнение
      Честита придобивка Любак. Хубав избор .
      Благодаря братле
      NISSAN FOREVER
      -----------------------------------------------------------------------------
      Или трябва да намерим път,или да си направим......няма назад!!!

      Коментар


      • #18
        От: Honda Deauville, моят избор за първи мотор

        Мда...децата пораснаха и вече джип за екскурзии не трябва а / а жената де ще я туриш / ...честито
        На нас клиренс ни трябва , не скорост

        Коментар


        • #19
          От: Honda Deauville, моят избор за първи мотор

          Първоначално публикуван от bullet_pk Преглед на мнение
          ...
          Минаха години, но мерака за мотор не ме оставя. Знам, че ще дойде време и аз като теб да си взема отново мотор.

          Честито! Нека да ти носи радост и много безаварийни километри!
          И аз знам, че ще дойде това време..не се и съмнявай, а и ...не отлагай...
          Аз още преди 4-ри години бях с парите в джоба и тогава артисах с покупката на мотора.След това на няколко пъти отново и отново събирах париците...ама все "важни и неотложни" неща изскачаха, а живота си върви и не пита...
          Така сега както писа..."На дърт гъз, зелен бъз"...ама то всъщност си толкова дърт колкото се чувстваш...
          Все пак не чакай...идва момент в който вече и да искаш много неща не ти позволяват да изпълниш някоя своя мечта...
          Поздрави!
          NISSAN FOREVER
          -----------------------------------------------------------------------------
          Или трябва да намерим път,или да си направим......няма назад!!!

          Коментар


          • #20
            От: Honda Deauville, моят избор за първи мотор

            Честито и от мен, хиляди безварийни километри, здраве и късмет!
            За жената не го мисли - и аз бях така: ти си луд, къде на тия години сега мотор ще караш!!!! мина време, улегнаха нещата, после ме пита: ще ме метнеш ли и мен с моторетката на работа??? че и децата взеха да се зарибяват
            LZ1NIM/P
            B pos

            Коментар


            • #21
              От: Honda Deauville, моят избор за първи мотор

              Честито Любо, хиляди безаварийни и много радост да ти носи моторетката!

              Коментар


              • #22
                От: Honda Deauville, моят избор за първи мотор

                Честито! Пожелавам ти безброй усмивки с моторетката!
                Тая година по 200-300, после по 2000-3000... апетита идва с яденето нали знаеш
                А и като знам какви снимки и теми пускаш вече нямам търпение да прочета първия ти мотопис, пък ако ще да е от вас до кварталната бакалия

                Относно фотото - най удачния вариант за мен е раница на резервоара. Малко омекотяващ и убиващ вибрациите материал по дъното и стените на раницата и си капитан. Моя D90 е пропътувал над 10000км. вече в тази конфигурация. Дъжд, пек и всякъкви условия, че дори и 2 падания - проблеми няма нито с фото-то, нито с раницата. Основн минус е това че раницата не се заключва и трябва постоянно да се наглежда, но не е огромен проблем - обикновено като не съм до мотора, фото-то ми е в ръката.

                Още веднъж честито, моторетката е супер!
                Калин - О88 б579I9I
                Обичам да пътувам, не обичам да пристигам.

                Коментар


                • #23
                  От: Honda Deauville, моят избор за първи мотор

                  Честито и от мен! Обаждай се ако имаш път към Ямбол и наоколо да бръмчим заедно
                  П.С. Дефлектора "цепи мрака" ...може и за въздушна спирачка да се използва
                  ''Хубави сте, но сте празни..''- продължи малкият принц. - ''За вас не може да се умре.''.

                  Коментар


                  • #24
                    От: Honda Deauville, моят избор за първи мотор

                    Честито и безаварийно, Любо!

                    Коментар


                    • #25
                      От: Honda Deauville, моят избор за първи мотор

                      Това с фотото ми е голям проблем и на мене! Имам раница за резервоара ама ми се струва че и там много друса. За сега най-безопасно ми се струва на гърдите ми, е не поемам рискове да падна де.
                      "Do not correct a fool, for he will hate you;
                      Correct a wise man, for he will appreciate you."

                      Коментар


                      • #26
                        От: Honda Deauville, моят избор за първи мотор

                        Благодаря ви за пожеланията приятели.Искрено се надявам да имам много щастливи и запомнящи се моменти с новата придобивка.Ще се намери начин и за пренасяне по-безопасно на фотото, и за мотописи...
                        Живот и здраве да е.Сега първо ще я почовъркам малко, за да я приведа във вид който няма да ме дразнят разни козметики, ще я обслужа и след това...гас...
                        Поздрави!
                        NISSAN FOREVER
                        -----------------------------------------------------------------------------
                        Или трябва да намерим път,или да си направим......няма назад!!!

                        Коментар


                        • #27
                          От: Honda Deauville, моят избор за първи мотор

                          След А кат.ще бъдеш щастлив,преди това,мотора ти трябва да е много бърз
                          Galloper 2 Exceed 1998 2.5 TDI .Kia Ceed 2009 1.4 CVVT .Ford Connect 1.8 TDCI 90 hp 2010
                          Kawasaki Versys 650 2008 Suzuki 600 DUCATO 3.L 180 hp. и други
                          Анатолий Пейчинов o8875о9815
                          https://dvrbg.com/

                          Коментар


                          • #28
                            От: Honda Deauville, моят избор за първи мотор

                            Честито и от мен Любо, изненадах се че си купил мотор, приличаш ми на улегнал семеен мъж , но както се казва, докато можеш да ходиш и ядеш сам, няма възрастови ограничения за мотори и др., честита да ти е и много прекрасни километри с мотора да навъртиш, и много нови снимки да правиш из обиколките си

                            Коментар


                            • #29
                              От: Honda Deauville, моят избор за първи мотор

                              Любашки .. малко от Неделя ..
                              Да те "ядосам" ....

                              Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMG-20160214-00696.jpg
Прегледи:1
Размер:273.6 КБ
ID:5702977

                              Африката си е моята ... интересен е втория мотор.

                              С телефона .. толкова.
                              Кольо "Дупетата вървят и с мастика... "

                              Ясен Супер Модератор: "Абе при мене как не увисва?" "хм, представих си Багера по бельо."

                              Коментар


                              • #30
                                От: Honda Deauville, моят избор за първи мотор

                                Интересно...видях първо...втория мотор, а Африката едва след това...
                                Явно болестта е в напреднал стадий...
                                П.П.Предполагам сте си изкарали подобаващо, а и времето беше с моторджиите..
                                Поздрави!
                                NISSAN FOREVER
                                -----------------------------------------------------------------------------
                                Или трябва да намерим път,или да си направим......няма назад!!!

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X