Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Разходки в Понор планина

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    От: Разходки в Понор планина

    За да раздвижа малко темата ще кача линк към Facebook страницата в която качваме снимки и видео от разходките на групата . Опитах да кача и тук ,но всичко трябва да се компресира ,та затова : https://www.facebook.com/groups/2388...66955/?fref=ts
    Тел. 0889531237

    Коментар


    • #17
      От: Разходки в Понор планина

      А за тия дето четем темата, но нямаме фейс ?
      ОМ602->Tremec T5WC->Borg Warner 4408E 1:1/2.48:1->DANA30/103.4in/DANA44->29"AT

      Коментар


      • #18
        От: Разходки в Понор планина








        За нямащите Facebook .
        Последно редактирано от Чавдар (V93); 10-10-17, 12:59.
        Тел. 0889531237

        Коментар


        • #19
          От: Разходки в Понор планина

          Миии, нещо пак не тръгват. Появява се бял екран с камера долу вдясно.
          ОМ602->Tremec T5WC->Borg Warner 4408E 1:1/2.48:1->DANA30/103.4in/DANA44->29"AT

          Коментар


          • #20
            От: Разходки в Понор планина

            Kak да си направя и язе фотото да полегне - кат твоят аватар?
            Морето го аресвам по вертикала - та затва...
            Колкото повече книги четат децата ви, толкова по-малко ще слушат чалга!

            Коментар


            • #21
              От: Разходки в Понор планина

              Първоначално публикуван от PinMaster Преглед на мнение
              Kak да си направя и язе фотото да полегне - кат твоят аватар?
              Морето го аресвам по вертикала - та затва...
              Не е лесно, трябва си Чалъм...
              Тел. 0889531237

              Коментар


              • #22
                От: Разходки в Понор планина

                Първоначално публикуван от Джоу (x3mrjoe) Преглед на мнение
                Миии, нещо пак не тръгват. Появява се бял екран с камера долу вдясно.
                Ми как да се виждат, като беше сложил линк от страницата за редактиране на видеото.
                Ние не сме неутрални!

                Коментар


                • #23
                  От: Разходки в Понор планина

                  Първоначално публикуван от kristiano83 Преглед на мнение
                  Не е лесно, трябва си Чалъм...
                  Тоз Чалъм - де живей По Понор ли некъде - около трите З-та ще да е.
                  Майтап да става, а освен фотки - мъцни и некое тракче, че сме карале таме, ма може да сме пропуснале некое нещо интересно...
                  Колкото повече книги четат децата ви, толкова по-малко ще слушат чалга!

                  Коментар


                  • #24
                    От: Разходки в Понор планина

                    Не е при трите Зта ,а малко по нагоре от тях вижда се връх Сърбеница над Зимевица ,баш са си у Понор близо са били до кошарите на Студена рекА май.Тоя район го знам и днеска и нощеска.Много убави работи си организирате!Супер,само така!
                    Трябваше да почивам вчера! // Мразя сапунени сериали и фейсбук ,не слушам чалга!NO FEAR!

                    Коментар


                    • #25
                      От: Разходки в Понор планина

                      Е наистина познаваш местността, минахме покрай кошарите и стигнахме до бента. На места снега стигаше 60 см - тежък и мокър, беше почупил много дървета...
                      Тел. 0889531237

                      Коментар


                      • #26
                        От: Разходки в Понор планина

                        Като се върна в БГ, ще ви сръчкам да ме вземете и мен. Виждам че не сте много по приказките у групата.
                        Русия е бензиностанция, въоръжена с ракети.

                        Коментар


                        • #27
                          От: Разходки в Понор планина

                          Много яко трябва да дойда и аз да покарам там някой път

                          Коментар


                          • #28
                            От: Разходки в Понор планина

                            Ако имам време трее се чуеме да изпереме до куклите над Бързия.Обикалям по Родния там Балкан ма или като единак или най много двойка,щото трудно се организира нещо по така ,като има ангажименти.Иначе клонинга ми е Заножко -Зимевишки та за това знам от Петрохан до Издримец и Чукава ,от юноша буеден съм избикалял и пеша .Бъдете здрави !Ще гледам тука често. п.с тоя с кошарите на Понор е от Губислав под Пробойница браточед е на тъста .Голем животновъд е.
                            Последно редактирано от faster; 11-10-17, 19:28.
                            Трябваше да почивам вчера! // Мразя сапунени сериали и фейсбук ,не слушам чалга!NO FEAR!

                            Коментар


                            • #29
                              От: Разходки в Понор планина

                              Първоначално публикуван от Alexfield Преглед на мнение
                              Като се върна в БГ, ще ви сръчкам да ме вземете и мен. Виждам че не сте много по приказките у групата.
                              Всеки е добре дошъл, сезона предстои!
                              Тел. 0889531237

                              Коментар


                              • #30
                                От: Разходки в Понор планина

                                Първоначално публикуван от faster Преглед на мнение
                                Ако имам време трее се чуеме да изпереме до куклите над Бързия.Обикалям по Родния там Балкан ма или като единак или най много двойка,щото трудно се организира нещо по така ,като има ангажименти.Иначе клонинга ми е Заножко -Зимевишки та за това знам от Петрохан до Издримец и Чукава ,от юноша буеден съм избикалял и пеша .Бъдете здрави !Ще гледам тука често. п.с тоя с кошарите на Понор е от Губислав под Пробойница браточед е на тъста .Голем животновъд е.
                                Заповядай, на куклите ходиме често, а Илийката го срещаме за добро утро и добър ден!
                                Тел. 0889531237

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X