Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Първа въздушна пушка!

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Първа въздушна пушка!

    Здравейте искам да си закупя първата въздушна пушка.Ще си стрелям на на двора (не е предназначена за стрелба по животни).Затова съм решил да е китайче но проблемът ми е че тъкмо си намеря и от фирмата ме осведомяват че моделът се е изчерпал и ми предлагат пак китайска на цена 150лв.Мога да дам около 70лв. за китайска въздушна пушка!Ако някой знае онлайн магазин където да имат в наличност молЯ нека ми изпрати линк.Благодаря предварително!

  • #2
    От: Първа въздушна пушка!

    Значи каквато и да е китайска пушка ще е необходимо после да си а дооправям?!!!

    Коментар


    • #3
      От: Първа въздушна пушка!

      Ако не ти трябва за нещо специално,а просто да имаш и от време на време да "постреляш",ако не ти се дават много пари,ако си почти сигурен,че след време ще ти омръзне и независимо дали е 50 лв или 500 лв ще бъде захвърлена в гаража - китайската ти върши чудесна работа.
      Поради изброените причини си взех китайска - отначало ми беше интересно стрелях повече - по консерви,бутилки,клончета,разпечатах си специални мишени и т.н. , но никога по животни със цел убийство , за сплашване ДА , ясно ми е,че слабата пушка няма да пробие дебелата кожа на голямо,нахално и нападащо куче,но му действа доста "възпитаващо"
      Но после ми омръзна и от години седи на вилата и я се сетя за нея , я не.Затова предпочетох да инвестирам максимално малко пари мисля че бяха около 50 лв.Ще ти изпратя на лични сайта от който я поръчах.Понякога ги има и по пазарите за коли,т.нар. - битаци и то нови,има и втора употреба.
      Сега - BMW R1200RT 2006 г
      Бивш - Suzuki V-Strom 1000 2004 г
      По Бивш - Honda Africa Twin RD04 1992 г
      По По Бивш - Yamaha Virago VLX 500 1983 г

      Коментар


      • #4
        От: Първа въздушна пушка!

        Тва с възд.пушки е много ......... шантаво!!!Бъди сигурен че ако си се зарибил на тая тема,китайката от 50-60-70 лева ще ти омръзне ама мноу бързо!!!Аз така почнАх с първата ми Хатсанка пружинка в 5,5 и и се наситих изключително бързо!Скочих на Хатсан ПЦП в 5,5,кефа беше уникален след като на 60 метра уцелих бирена капачка!Иииии.....тва ми омаля та скочИх на Суматра в 6,35 ПЦП,ееее......още си спомням с носталгия за тва животно!!!На 150 метра проби 5 палетни дъски,поставени една зад друга!Добре че зех Жипа та Суматрата ся е в багажника под формата на газова система.Та........прецени си кво,как и колко!?!?
        Имай в пред вид че в момента ми са разтрепераха пръстетата кат пиша за въздушно оръжие!!!!
        Влез в AIRGUNS.BG и чети.....
        Ай наздраве и честит пиян Валентин.......
        Jeep Grand Cherokee 4.7 WJ V8
        0888854582
        Дизел втора употреба за лична - НЕ!!!!
        Китайска поговорка "Не ти пожелавам да живееш в интересни времена" басси!!!

        Коментар

        Активност за темата

        Свий

        В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

        Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

        Зареждам...
        X