Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Кой от двата мотора ще е по издръжлив?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    От: Кой от двата мотора ще е по издръжлив?

    ..
    П.П. В шампионатите по мотокрос карат и 9 годишни, ако не знаете...
    Той пита какъв мотор, от двата, да си купи, ние почваме да го убеждаваме, че не може да кара... Без да го познаваме..?[/QUOTE]

    В шампионата по мотокрос до 12годишни карат 65 кубика,до 14 годишни карат 85 кубика ,след това се качват на 125 и като гледам колко им е трудно в началото едва ли при този момък ще нещо по различно .Но той е достатъчно опитен -нека си чупи главата ,после се чудят как да се отърват от 450-те.

    Коментар


    • #17
      От: Кой от двата мотора ще е по издръжлив?

      Ta по темата.Хондите страдат от клапани,просто трябва да се сменят на определени моточасове.Като цяло са по груби.Ямахите са доста по рехави и чупят скорости и понякога и късат клапани .По леко се карат и някак се усещат по комфортниКТМ е мотора дето може да ти донесе неприятност във всички компоненти.Бих карал такова нещо само ако е служебен.Ако желаеш кросов мотор просто се подготви за сериозна поддръжка($$$$) и да не е КТМ.

      Коментар


      • #18
        От: Кой от двата мотора ще е по издръжлив?

        Първоначално публикуван от Мюнюр Преглед на мнение
        На 14 години съм но не ме подценявайте защото съм карал всякакви мотори с много кубици но не и пистов затова сега мисля да си купя кросов мотор но се чудя кой от двата ще е по издръжлив Yamaha Yz450f 2005г. или Honda CRF 450 2005. Моля за съвети.
        Бих избрал ямаха ако съм на твойте години със сегашният акъл.
        0877 877 297

        Коментар


        • #19
          Re: От: Кой от двата мотора ще е по издръжлив?

          Първоначално публикуван от trajal Преглед на мнение
          П.П. В шампионатите по мотокрос карат и 9 годишни, ако не знаете...
          Той пита какъв мотор, от двата, да си купи, ние почваме да го убеждаваме, че не може да кара... Без да го познаваме..?
          Да, ама тия 9 годишни карат всеки ден, имат учител/треньор и т.н.
          На 14 годишен НЕ ТРЯБВА да се дава 450куб. мотор!

          Коментар


          • #20
            От: Re: От: Кой от двата мотора ще е по издръжлив?

            Не е проблем че хората са смъртни!Проблем е че са внезапно смъртни!
            Нека да си кара колегата/макар и малък го титулувам колега/каквото му кефне,макар и незаконно/докато го хванат и върнат баща му в първи клас....или утрепе някой друг/.
            Добро пожаловат!
            МБ124 200Д седан 5 скорости 88 год. МБ 124 Е300Д Т 24 в 93 год. ОПЕЛ ФРОНТЕРА А ДБ 2,8ТДИ 95год. Не е проблем че човек е смъртен,проблема е че е внезапно смъртен!

            Коментар


            • #21
              От: Кой от двата мотора ще е по издръжлив?

              Няма нищо незаконно в това 14 годишен да кара 450 к.см. мотор , стига това да става на определените за целта места , пистите. Така , че няма кой да го годи , хване , и връща баща му някъде , стига да се спазва това единствено условие. Но пак казвам: с този мотор ще се мъчи , вместо да научи нещо.
              В НАТО - Рамбо го бият , пребоядисан партизанин му носи вода

              Коментар


              • #22
                От: Кой от двата мотора ще е по издръжлив?

                Колега препоръчвам ти Yamahata поради няколко причини първата причина е че Yamahata е сравнително по лека от Hondata с 20 килограма и по-лек мотор, по-лесно се контролира второто както казаха колегите по-нагоре и двата мотора имат проблеми но зависи как го поддържаш аз лично мисля че Yamahata е по-добрия избор

                Коментар


                • #23
                  От: Кой от двата мотора ще е по издръжлив?

                  Първоначално публикуван от Yusi Преглед на мнение
                  Колега препоръчвам ти Yamahata поради няколко причини първата причина е че Yamahata е сравнително по лека от Hondata с 20 килограма и по-лек мотор, по-лесно се контролира второто както казаха колегите по-нагоре и двата мотора имат проблеми но зависи как го поддържаш аз лично мисля че Yamahata е по-добрия избор
                  20 кг. разлика, ихаа ......мечтай си.
                  ТЛК 80 4,2ТД-95г

                  Коментар


                  • #24
                    От: Кой от двата мотора ще е по издръжлив?

                    Първоначално публикуван от Красимир Начев Преглед на мнение
                    20 кг. разлика, ихаа ......мечтай си.
                    Все пак се извинявам колеги погледнах статистическите данни видях че ямахата тежи - 111 кг а Хондата - 123 кг 12 килограма разлика а не 20

                    Коментар

                    Активност за темата

                    Свий

                    В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                    Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                    Зареждам...
                    X