Обява

Свий
Няма добавени обяви.

УАЗ 452 СПЕЦИАЛНО ЗА ЛОВ

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • УАЗ 452 СПЕЦИАЛНО ЗА ЛОВ

    НАПРАВЕНА СПЕЦИАЛНО ЗА ЛОВ. Допълнителни фарове зад маската, ладово парно,стерео с тонколони и в задната част на колата. Говорител свързан към стереото за лов на гъски и др. Допълнителни жабки на таблото и върху капака на двигателя. Преграда между водача и пътниците. В задната част на автомобила има направени подвижни пейки в формата на “П” в които има стойки за оръжие/ловни пушки и нарезно оръжие/, ладово парно, тръби на тавана за удобство на пасажерите, дървени сандъци за инструменти, чопове и ключалки на задните врати против отваряне. Цялата задна половина е облицована с пресован талашит. Поставени са допълнителни подвижни затъмнени стъкла. Халоген за заден ход с опция за допълнително включване. Допълнителен под от 5мм ламарина с отдушници. Усилена предна и задна броня, теглич.Багажник от тръбна конструкция със заркепена на него разтегателна маса. Газово устройство с нивомер с извод извън купето. Бутилката е на мястото на левият резервоар в стоманена кутия с дървен капак и уплътнения. Нови зимни гуми тип /меча стъпка/ 2 бр. + 6 бр. всесезонни с джанти.
    Преден двигателен мост със вградени 2 бр. трисчоткови механизами за отделяна на движението на валовете с цел нисък разход на гориво. ЦЕНА 5 000ЛВ.
    РЕШИХ ДА СИ ПРОДАВАМ УАЗКАТА И ДА СИ КУПЯ НИВА, ТАКА ЧЕ АКО НЯКОЙ СЕ НАВИЕ 0889810012

  • #2
    моита я продадох преди няколко години за 500 лв и сега умирам от яд
    успокоява ме само спомена че за 5000 км два пьти правих деференциял
    сега на отпадаци да я бях дал щях да и взема повече пари

    Коментар


    • #3
      ДА БЕ

      Ако я беше дал за скраб щеше да и вземеш по-малко от 500 лв. така, че може да се каже, че си на далавера. Сигурно си правил задния диференциал, там има бъг. Ама слагаш една втулка на опашката на пиньона и край /проблема е решен/. Уазката е перфектната машина служи за всичко а най-вече да вади НИВИ от калта Ама ако ги сравняваме с НИВА-та гори значително повече. Аз основно за това ще я махам. Случвало ми се е 2-3 пъти, качвам 18-19 души с 5-6 кучета отзад, трима отпред, отделно раници, пушки и всякакъв друг "чеиз" и ако знаеш през какви места съм минавал няма да повярваш. Особенно като ходим на границата с Турция на лов там има такива баири, че имаш чувството, че всеки момент нещо ще се случи и ще се обърнеш в дерето а деретата са ужас. Включваш предното, демултипликатора, първа или втора и гледаш сеир. Имаше с нас други джипове, 1 Нива, 1 Чероки ама "нещото" ги навря на ....................... . Ама както и да е.......................?!

      Коментар


      • #4
        ЗАбраВих

        ААААААА забравих. Отзад такава кръчма става, че може да си направиш сватба там.

        Коментар


        • #5
          Аз съм академик в лова и като гледам какви ги пишеш,леле майко.Ми защо въобще е продаваш като спокойно можеш да пуснеш да работи в градски транспорт щом качва по 20 човека.Пък и с тази музика ........А и не ме заяждай ,че дърпаш Ниви,че си имам едно трасе кадето загинаха едно G,едно Дискавари,едно Паджеро и тази неделя ще загива една УАЗ-ка на горското и едно Исузо.

          Коментар


          • #6
            Уважаеми "г-н Академик", надявам се, упоменатото трасе е лично Ваше и изброените автомобили са станали смешни благодарение на Вашите невероятни способности на спринтьор. Дори и на трудни маршрути като Вашият удобните цвички или гумени цървулки са предимство. Успех във всички Ваши бъдещи планове, внимавайте само да не си навехнете някой крак. Благодаря

            Коментар

            Активност за темата

            Свий

            В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

            Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

            Зареждам...
            X