Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Секретни болтове

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    От: Секретни болтове

    Венци, имаш ли снимка на Тойотата с въпросните джанти? Бах мааму, направо се втрещих, чак и уличното осветление да спрат, че да ти гепят джантите! Просто ми стана любопитно и искам да ги видя тези пусти джанти!
    Аз лично карам само със стоманени - грозни, евтини и не ти пука, че си ги надрал в некой камък, а и кражбите все пак. А най ми става гадно кат' ида някъде за баланс и да ме издрусат двойно повече кинти, щото били алуминиеви джанти.
    Преди време имах много наточени петолъчки 16-ки на един мой Мерцедес и като си бях с него в София през отпуската лятото си купих комплект секретни пущини от едно малко частно магазинче в центъра, май на Пиротска беше, или около Сточна гара. Освен шайбата отгоре, вътре имаше някакъв див профил, а в средата стърчеше един чеп, така, че да не може да се вкара плътно желязо, а само тръбовидна хуйовина.
    Като се върнах тук след отпуската през ден ме гонеха разни маймуни да им ги продам! ................. Е, още си ги пазя. Даже мисля да ги занеса на стругар, ако успее да ми направи още един комплект за всеки случай. Ако изобщо успее!
    Последно редактирано от мишоци; 12-02-16, 03:35.
    Ако ще нафтата и без пари да я направят, пак че краднем!
    Само DIESEL !!!

    Мечтата на всеки леопард е да има гащи от курвенска кожа.

    Коментар


    • #17
      От: Секретни болтове

      Джантите бяха "китайските" -40 ЕТ, а гумите бяха се опекли вече и бяха за смяна.

      Коментар


      • #18
        От: Секретни болтове

        Мишо...ако не е било преди 110години, дай поне образна насока къде е бил тоя магазин и как е изглеждал. Ще го издиря и тъкмо ще ти спестя едно ходене на стругар :-)
        ....!

        Коментар


        • #19
          От: Секретни болтове

          Ето ви вариянт за секрети с конус,като той трябва да е над 60гр,за да не може да се захване с чираци или тръбен ключ.Трябва и термична обработка до 60-65HRC,за да не се наранява при механични въдействия от секач примерно.Натиснете снимката за да я уголемите

Име:14552636825821789609716.jpg
Прегледи:1
Размер:61.9 КБ
ID:5702556
          Вива: Което само доказва, че земята е била плоска, преди да я намотаят на глобус...

          Коментар


          • #20
            От: Секретни болтове

            Съвсем хипотетично:

            Какво се случва ако изгубиш ключа на неотвиваемите секрети ?
            ОМ602->Tremec T5WC->Borg Warner 4408E 1:1/2.48:1->DANA30/103.4in/DANA44->29"AT

            Коментар


            • #21
              От: Секретни болтове

              Капваш с електрожена, и започваш мъките
              Вече съм неактивен в този форум и не го следя.
              Но съм насреща през алтернативни средства за комуникация (други форуми, телефон), ако има въпроси по обсъжданите тук теми.

              Коментар


              • #22
                От: Секретни болтове

                Първоначално публикуван от slowtraveler Преглед на мнение
                Капваш с електрожена, и започваш мъките
                В джантите, които продадох преди няколко месеца на Alexfield, може да влезе само тънка вложка, е, и електрод също ,
                и после сядаш, с бира, пред гайката да медитираш, осъзнавайки какво те чака.
                Ако го правиш сам, ше се изкъртиш, а ако го прави някой друг, ше му платиш това, че той ше се изкърти,
                което, + нови шпилки и гайки, ще е почти колкото джантите + нервите по филма,
                и това, евентуално, някой да не ти свали гумите.

                Заслужава ли си ?
                ОМ602->Tremec T5WC->Borg Warner 4408E 1:1/2.48:1->DANA30/103.4in/DANA44->29"AT

                Коментар


                • #23
                  От: Секретни болтове

                  Първоначално публикуван от Джоу (x3mrjoe) Преглед на мнение
                  ....Заслужава ли си ?
                  Ами заслужава си, ако гумите с джантите струват 3-4х.лв...
                  Вече съм неактивен в този форум и не го следя.
                  Но съм насреща през алтернативни средства за комуникация (други форуми, телефон), ако има въпроси по обсъжданите тук теми.

                  Коментар


                  • #24
                    От: Секретни болтове

                    Първоначално публикуван от slowtraveler Преглед на мнение
                    Ами заслужава си, ако гумите с джантите струват 3-4х.лв...
                    Собствениците на автомобилите с такава стойност на гуми и джанти, по-скоро, трябва да се притесняват за автомобилите, но обикновено са с пълно каско и им е trans penis за джанти и гайки ,
                    а и обикновено, тези автомобили, стоят на места, на които не могат да се пипнат.

                    Притесненията обикновено са за простосмъртните,
                    та към тях ми беше, почти, риторичният въпрос.

                    ... ма нали, все пак, част от света живее от страховете на другите.
                    ОМ602->Tremec T5WC->Borg Warner 4408E 1:1/2.48:1->DANA30/103.4in/DANA44->29"AT

                    Коментар


                    • #25
                      От: Секретни болтове

                      Еми на простосмъртните 4 гуми с джанти ще им излезат между 1000 и 2000 лева. За някой простосмъртни тая сума не е повод за притеснение за други е. Съответно някой слагат секретни болтове други не.

                      Коментар


                      • #26
                        От: Секретни болтове

                        Първоначално публикуван от Джоу (x3mrjoe) Преглед на мнение
                        .., но обикновено са с пълно каско и им е trans penis за джанти и гайки ,
                        ..
                        Каското НЕ покрива гумите и джантите, както и всичко което може да бъде демонтирано лесно и без повреди.

                        Коментар


                        • #27
                          От: Секретни болтове

                          Първоначално публикуван от Джоу (x3mrjoe) Преглед на мнение
                          trans penis
                          И шо пишете на латински като не го владеете
                          И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

                          Коментар


                          • #28
                            От: Секретни болтове

                            Първоначално публикуван от Джоу (x3mrjoe) Преглед на мнение
                            Собствениците на автомобилите с такава стойност на гуми и джанти....
                            Както Венци спомена - КАСКО-то не покрива такъв тип кражба на демонтируема част...
                            А тъй-като сме в форум, в който доста народ тук кара джипове - знаеш ли колко струва една зимна що-годе стандартна и що годе високоскоростна (поне Н) гума 265/50R20 от добра марка?
                            За джантите - да не говорим. TPMS сензора също не е без пари...
                            Уверен съм, че ще прескочиш 4х.лв комплекта
                            Вече съм неактивен в този форум и не го следя.
                            Но съм насреща през алтернативни средства за комуникация (други форуми, телефон), ако има въпроси по обсъжданите тук теми.

                            Коментар


                            • #29
                              От: Секретни болтове

                              Ааа тука са малко хората с 20-ски...макар, че много ме сърби ако си продам 17-ските да пробвам да събера такива
                              Но реално е едни хубави 33-ки на 16" джанта добра минусова пак стъпват на едно 2000-3000лв
                              ....!

                              Коментар


                              • #30
                                От: Секретни болтове

                                Първоначално публикуван от bojurishte Преглед на мнение
                                Ааа тука са малко хората с 20-ски...макар, че много ме сърби ако си продам 17-ските да пробвам да събера такива
                                Но реално е едни хубави 33-ки на 16" джанта добра минусова пак стъпват на едно 2000-3000лв
                                Въпроса бе принципен... 17-ки при мен не влизат, а 20-ките са стокови...
                                18- да, но що годе евтин комплект 18-ки пак излезе над 3500лв... С възможно най-евтините достатъчно здрави джанти...
                                Вече съм неактивен в този форум и не го следя.
                                Но съм насреща през алтернативни средства за комуникация (други форуми, телефон), ако има въпроси по обсъжданите тук теми.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X