Обява

Свий
Няма добавени обяви.

пробит маркуч за хидравлика

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • пробит маркуч за хидравлика

    Колеги, пробил се е маркуча на хидравликата на Гранда.
    временно съм го увил със самовулканизираща лепенка, ама не може да издържи на налягането

    кажете къде в Сф може да се направи нов маркуч със старите накрайници?
    Прикачени файлове
    ________________________________________________
    Subaru OUTBACK 2,5
    Hyundai TUCSON 2.0

  • #2
    До: пробит маркуч за хидравлика

    Първоначално публикуван от IvanIvanovi Преглед на мнение
    Колеги, пробил се е маркуча на хидравликата на Гранда.
    временно съм го увил със самовулканизираща лепенка, ама не може да издържи на налягането

    кажете къде в Сф може да се направи нов маркуч със старите накрайници?
    В Горубляне след караулката,
    На Ботевградско шосе,
    На улица Сребърна при зоопарка!
    Аз знам за тези места...
    LZ1HKW
    Реглаж на преден и заден мост
    My Jeep is not an SUV ..... your SUV is not a Jeep

    Коментар


    • #3
      До: пробит маркуч за хидравлика

      Първоначално публикуван от IvanIvanovi Преглед на мнение
      Колеги, пробил се е маркуча на хидравликата на Гранда.
      временно съм го увил със самовулканизираща лепенка, ама не може да издържи на налягането

      кажете къде в Сф може да се направи нов маркуч със старите накрайници?
      Някъде където има сервиз за климатици или за водоструйки или трактори.Ако си във Варна ще те закарам на 6 места ама си далеко.
      Неможе да вземаш трезво решение ако мозъкът ти е изгорял от наркотици и алкохол .
      Дий Снайдер

      Коментар


      • #4
        До: пробит маркуч за хидравлика

        На няколко места. Лично аз съм доволен единствено от едни образи зад "мото пфое". Влизаш в уличката пред сервиза, свиваш първата в дясно, след 15тина метра от лявата страна е работилницата. Това ако не са се преместили.
        А иначе що се проби маркуча?

        Коментар


        • #5
          До: пробит маркуч за хидравлика

          ей, че сте бързи и отзивчиви

          незнам що се е пробил може би от старост....... сутринта отворих капака и имаше локвичка червена течност и беше цвъцкало по капака.
          там, където сочи стрелката на снимката има дупчица като от топлийка...... не се е протъркал, не допира никъде, а и не изглежда много стар или напукан............ долях течност и карам така.

          в тези сервизи бързо ли го правят и трябва ли да сваля и да им занеса маркуча или ако отида там, ще стане на место за две-три цигари време..... питам, щото всички са далеч от Овча Купел и ще е голяма разправия да ходя да го нося, пък после да ходя да го взимам......
          ________________________________________________
          Subaru OUTBACK 2,5
          Hyundai TUCSON 2.0

          Коментар


          • #6
            До: пробит маркуч за хидравлика

            ако е свален керноването става за минута,със всички други операции най много 5 мин.
            Неможе да вземаш трезво решение ако мозъкът ти е изгорял от наркотици и алкохол .
            Дий Снайдер

            Коментар


            • #7
              До: пробит маркуч за хидравлика

              Интересно ми е що не си купиш нов а ще правиш тия присадки
              Луд умора нема,само се поти!!!

              Коментар


              • #8
                До: пробит маркуч за хидравлика

                Първоначално публикуван от Tsvetan Преглед на мнение
                Интересно ми е що не си купиш нов а ще правиш тия присадки
                Щот` в Балкан Стар ще му кажат да почака два месеца доставка на целия възел - помпата (щот с елементи не се занимават) и да си приготви 2798 лева без ДДС
                Веднъж влюбен в американски автомобил след време с ужас установяваш че всичко най-прекрасно на този свят е или неикономично, или неекологично, или не се побира в гаража.

                Коментар


                • #9
                  До: пробит маркуч за хидравлика

                  Първоначално публикуван от quadra Преглед на мнение
                  Щот` в Балкан Стар ще му кажат да почака два месеца доставка на целия възел - помпата (щот с елементи не се занимават) и да си приготви 2798 лева без ДДС
                  А беше евтино да поддържаш US автомобили и да караш само с оригинални части
                  LZ1PER

                  Коментар


                  • #10
                    До: пробит маркуч за хидравлика

                    Там дето съм посочил, последния път ми взеха 25 лева за почти метър маркуч. Само ме питаха накъде да сочат тръбите /щото маркуча почва и свършва с разни тръби/. И понеже го занесъх на обяд, чичката ми каза да отида да изям две кюфтета - тогава да се върна, ма аз да им дам време хапнах ъъъъ четири. Нещо се отплеснах.

                    Коментар


                    • #11
                      До: пробит маркуч за хидравлика

                      Първоначално публикуван от peppy Преглед на мнение
                      А беше евтино да поддържаш US автомобили и да караш само с оригинални части
                      Абе ти от майтап разбираш ли бре? Да не мислиш че знам колко струва в Балкан Стар тая х@ня? Просто съм го написал като намек че идиотите не щат да подменят малки детайли а само цели възли, и те на свой ред са ценообразувани като цената на детайла в САЩ се умножи по 30 да речем. Я питай в Дару кар колко е помпата за хидравликата на Рейнджа като твоя и пак напиши тук
                      Веднъж влюбен в американски автомобил след време с ужас установяваш че всичко най-прекрасно на този свят е или неикономично, или неекологично, или не се побира в гаража.

                      Коментар


                      • #12
                        До: пробит маркуч за хидравлика

                        Първоначално публикуван от quadra Преглед на мнение
                        Абе ти от майтап разбираш ли бре? Да не мислиш че знам колко струва в Балкан Стар тая х@ня? Просто съм го написал като намек че идиотите не щат да подменят малки детайли а само цели възли, и те на свой ред са ценообразувани като цената на детайла в САЩ се умножи по 30 да речем. Я питай в Дару кар колко е помпата за хидравликата на Рейнджа като твоя и пак напиши тук
                        Ядоса се а ,
                        Ама помпата мога да я взема от 100 места щот не е хамеракнска. Стига толко, че пак ще стане война.
                        LZ1PER

                        Коментар


                        • #13
                          До: пробит маркуч за хидравлика

                          Първоначално публикуван от peppy Преглед на мнение
                          Ядоса се а ,
                          Ама помпата мога да я взема от 100 места щот не е хамеракнска. Стига толко, че пак ще стане война.
                          Ти що мисилиш че аз пък американска помпа не мога да взема от сто места?
                          Веднъж влюбен в американски автомобил след време с ужас установяваш че всичко най-прекрасно на този свят е или неикономично, или неекологично, или не се побира в гаража.

                          Коментар


                          • #14
                            До: пробит маркуч за хидравлика

                            Първоначално публикуван от quadra Преглед на мнение
                            Я питай в Дару кар колко е помпата за хидравликата на Рейнджа като твоя и пак напиши тук
                            Що помпа бе Дима?В дару има само маркучи от 80 до 135 кинта оригинал и в наличност.Проверено.А помпата за рейнджа е 729 лева с ддс.ей сега я проверих.Според мен за нова и оригинална помпа цената си е ок.
                            В момента пияният гръцки народ се опитва да фокусира дългия лист със сметката, който му подава все по-изнервеният европейски сервитьор. А махмурлука тепърва предстои...

                            Коментар


                            • #15
                              До: пробит маркуч за хидравлика

                              Първоначално публикуван от братчеда Преглед на мнение
                              Що помпа бе Дима?В дару има само маркучи от 80 до 135 кинта оригинал и в наличност.Проверено.А помпата за рейнджа е 729 лева с ддс.ей сега я проверих.Според мен за нова и оригинална помпа цената си е ок.
                              И ти ли се хващаш за измислената цена? Ей, ако знаех че ще го приемете толкова буквално нямаше да пиша такова нещо. Пък и в края на краищата думата ми беше че няма смисъл да се купува маркуч от фирмата вносител при положение че ремонтът му струва 5-10 лева.
                              Веднъж влюбен в американски автомобил след време с ужас установяваш че всичко най-прекрасно на този свят е или неикономично, или неекологично, или не се побира в гаража.

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X