Обява

Свий
Няма добавени обяви.

пробит маркуч за хидравлика

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    До: пробит маркуч за хидравлика

    имаше един дядка на ъгъла на бул. горнобански и тая улица дето се спуска от красно село (не и помня името), красна поляна с други думи, срещу моргата на италианеца, точно на трамвайната линия. та той ми е правил много маркучи навремето и е близо до овча купел.
    Stop fawkin email me! I'm trying to drink....
    http://www.danasoft.com/sig/mitak.jpg
    http://www.youtube.com/watch?v=A53Mx...eature=related

    Коментар


    • #17
      До: пробит маркуч за хидравлика

      На мен за подобно нещо ми обявиха 80 лева.естествено предпочетох нов маркуч.
      В момента пияният гръцки народ се опитва да фокусира дългия лист със сметката, който му подава все по-изнервеният европейски сервитьор. А махмурлука тепърва предстои...

      Коментар


      • #18
        До: пробит маркуч за хидравлика

        Първоначално публикуван от митко Преглед на мнение
        имаше един дядка на ъгъла на бул. горнобански и тая улица дето се спуска от красно село (не и помня името), красна поляна с други думи, срещу моргата на италианеца, точно на трамвайната линия. та той ми е правил много маркучи навремето и е близо до овча купел.
        Ама май не работи много-много последно време.
        Веднъж влюбен в американски автомобил след време с ужас установяваш че всичко най-прекрасно на този свят е или неикономично, или неекологично, или не се побира в гаража.

        Коментар


        • #19
          До: пробит маркуч за хидравлика

          Първоначално публикуван от митко Преглед на мнение
          имаше един дядка на ъгъла на бул. горнобански и тая улица дето се спуска от красно село (не и помня името), красна поляна с други думи, срещу моргата на италианеца, точно на трамвайната линия. та той ми е правил много маркучи навремето и е близо до овча купел.
          да, седи си барачката на ъгъла с големи надписи отгоре "РЕМОНТ ХИДРАВЛИКА< МАРКУЧИ"..... и сутринта го видях от трамвая, ама изглежда необитаемо......... аз поне не помня да съм го виждал отворено скоро.

          по темата - намерих един сервиз за климатици, дето имат машина и чакам да ми кажат дали могат да го направят, ако не - ще търся тези на Сливница или други.

          естествено че няма да поръчвам нов маркуч с накрайници, още по-малко цялата помпа заради един маркуч. това за мен е неприемливо и неоправдано от всякаква гледна точка.
          ________________________________________________
          Subaru OUTBACK 2,5
          Hyundai TUCSON 2.0

          Коментар


          • #20
            До: пробит маркуч за хидравлика

            Първоначално публикуван от quadra Преглед на мнение
            Щот` в Балкан Стар ще му кажат да почака два месеца доставка на целия възел - помпата (щот с елементи не се занимават) и да си приготви 2798 лева без ДДС

            Такава причина и аз предполага

            А интересно ми е тия каде ги правят тия работи дали могат да направят маркуч с какви накрайници аз си харесам.
            Луд умора нема,само се поти!!!

            Коментар


            • #21
              До: пробит маркуч за хидравлика

              Първоначално публикуван от Tsvetan Преглед на мнение
              Такава причина и аз предполага

              А интересно ми е тия каде ги правят тия работи дали могат да направят маркуч с какви накрайници аз си харесам.
              На повечето места има доста голям избор от накрайници, така че само трябва да си харесаш.
              Веднъж влюбен в американски автомобил след време с ужас установяваш че всичко най-прекрасно на този свят е или неикономично, или неекологично, или не се побира в гаража.

              Коментар


              • #22
                До: пробит маркуч за хидравлика

                Незнам дали правилно се изразих по горе ама мисълта ми беше примерно от едната страна накрайник за помпа за Мерцедес,а от другата накрайник за кутия от БМВ.

                Смятам,че такова нещо не е проблем да се изработи,просто тия дето се занимават с това дали ще искат и могат за да не се занимавам да правя преходници.
                Луд умора нема,само се поти!!!

                Коментар


                • #23
                  До: пробит маркуч за хидравлика

                  Първоначално публикуван от Tsvetan Преглед на мнение
                  Незнам дали правилно се изразих по горе ама мисълта ми беше примерно от едната страна накрайник за помпа за Мерцедес,а от другата накрайник за кутия от БМВ.

                  Смятам,че такова нещо не е проблем да се изработи,просто тия дето се занимават с това дали ще искат и могат за да не се занимавам да правя преходници.
                  Не е нужно да са преходници - имат какви ли не размери и форми накрайници - направо им казваш да ти ги запресоват каквито искаш и готово.
                  Веднъж влюбен в американски автомобил след време с ужас установяваш че всичко най-прекрасно на този свят е или неикономично, или неекологично, или не се побира в гаража.

                  Коментар


                  • #24
                    До: пробит маркуч за хидравлика

                    Първоначално публикуван от quadra Преглед на мнение
                    Не е нужно да са преходници - имат какви ли не размери и форми накрайници - направо им казваш да ти ги запресоват каквито искаш и готово.

                    Мерси,те това точно исках да чуя
                    Луд умора нема,само се поти!!!

                    Коментар


                    • #25
                      До: пробит маркуч за хидравлика

                      Първоначално публикуван от Ц. Кръстев Преглед на мнение
                      На няколко места. Лично аз съм доволен единствено от едни образи зад "мото пфое". Влизаш в уличката пред сервиза, свиваш първата в дясно, след 15тина метра от лявата страна е работилницата. Това ако не са се преместили.
                      А иначе що се проби маркуча?
                      точно там отидох, не са се преместили и свършиха работа.

                      обаче кат се запече долната резба.. два часа се въртях, всички ключове пробвах...... заоблих шестостена........ и накрая малко нагряване и вълшебните думички (мамата, мамата) стана работата


                      сега някой да каже, как се сменя хидравличната течност.... изсмуква ли се, източва ли се, м?
                      ________________________________________________
                      Subaru OUTBACK 2,5
                      Hyundai TUCSON 2.0

                      Коментар


                      • #26
                        До: пробит маркуч за хидравлика

                        Първоначално публикуван от IvanIvanovi Преглед на мнение
                        сега някой да каже, как се сменя хидравличната течност.... изсмуква ли се, източва ли се, м?
                        E,от маркуча,бре.Източваш.Задължително на изгасен двигател.Че може да фърли помпата.
                        0885 477 440 "Чибуратор-тЕАм"

                        Коментар


                        • #27
                          До: пробит маркуч за хидравлика

                          Първоначално публикуван от ninja_1 Преглед на мнение
                          E,от маркуча,бре.Източваш.Задължително на изгасен двигател.Че може да фърли помпата.
                          от маркуча за обратната течност ли? щото този за високото налягане, като го развих, нищо не изтече от резервоара - остана си вътре течността
                          ________________________________________________
                          Subaru OUTBACK 2,5
                          Hyundai TUCSON 2.0

                          Коментар


                          • #28
                            До: пробит маркуч за хидравлика

                            Първоначално публикуван от IvanIvanovi Преглед на мнение
                            от маркуча за обратната течност ли? щото този за високото налягане, като го развих, нищо не изтече от резервоара - остана си вътре течността
                            А капачката на казанчето разви ли?
                            0885 477 440 "Чибуратор-тЕАм"

                            Коментар


                            • #29
                              До: пробит маркуч за хидравлика

                              Първоначално публикуван от Ц. Кръстев Преглед на мнение
                              На няколко места. Лично аз съм доволен единствено от едни образи зад "мото пфое". Влизаш в уличката пред сервиза, свиваш първата в дясно, след 15тина метра от лявата страна е работилницата. Това ако не са се преместили.
                              А иначе що се проби маркуча?
                              Мисля, че като ползвах информация от тази тема е редно да дам своя опит и още една препоръка относно конкретно място.

                              Нужно ми беше да удължа хидравличен маркуч за спирачка на мотоциклет. Пробвах на две други места, където ми отказаха. Накрая се обърнах към господата от "зад Мото Пфое". Изключително съм доволен и от отношението и от бързината и от качеството на свършената работа. Наистина при тях няма не може.
                              Следващият път, когато умът ви витае, последвайте го! => www.smehurko.info

                              Коментар


                              • #30
                                От: пробит маркуч за хидравлика

                                Колеги, а кое Мото Пфое?

                                Поздрави!
                                SUBARU OUTBACK 2.5
                                LZ1WLF

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X