Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Маски за заваряване

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Маски за заваряване

    Ся и аз да си кажа мнението за автоматичните маски.За мен фотосоларните маски са си едно много голямо улеснение в нашата прфесия,и при прихватки на детали е по лесно, и можеш да си настройваш затъмнението в зависимост от атмосферни условия,осветеност на помещението и най важното според заваръчния ток който използваш.А и вече благодарение на хора като Асен има изключително качествени маски и то на достъпни цени.Така че поне за мен няма дилема автоматична или маска с затъмнено стъкло,гласа ми е за автоматичните маски и това е моя избор.Винаги си заслужава да се вложат повече пари за качествена маска защото поне за мен това е инвестиция в здравето ми

    Коментар


    • От: Маски за заваряване

      Много точно казано.

      Коментар


      • От: Маски за заваряване

        Първоначално публикуван от resora Преглед на мнение
        Винаги си заслужава да се вложат повече пари за качествена маска защото поне за мен това е инвестиция в здравето ми
        Ако обичаш да обясниш как по-качествената маска е по-добра за здравето ти?

        И аз имам добра маска, фотосоларна(дето им викате автоматични), марката и е 3М. С кеф си я ползвам, много по-удобна е за работа.

        Обаче нито е по-добра за здравето от презряната ръчка, нито шевовете стават по-добри заради нея.
        Е, по-удобно е за работа, ама само това.
        Има ли желание-има и начин!

        Коментар


        • От: Маски за заваряване

          Кольо, ако правеше кафе щеше ли да се оплачеш, че не прави свирки?
          Росен Спасов (0+) LZ1SMY 0878110730
          Най-добрите ми спомени са предстоящите!

          Коментар


          • От: Маски за заваряване

            Росене, като не ти харесва какво пиша-просто не ме чети.
            Аз пиша елементарни истини, макар и малко хаплив език. Ма такъв съм си, много пъти съм си патил заради устата си.

            Не карам никого да е съгласен с мен, просто коментирам това което АЗ чувствам и виждам.
            Не се чувствай длъжен да отговаряш на всеки мой пост.

            А имах много по-различно мнение за теб, ма каквото...
            Има ли желание-има и начин!

            Коментар


            • От: Маски за заваряване

              В тоя раздел имаш поне петдесет поста, в които обясняваш как хубавия инструмент не е критерий за добри заварки, което е пълна глупост. Като имаш модерна техника с малко умения ще направиш повече от колкото супер майстор с някой кютук. Освен това умения се придобиват, а кютука си остава.

              Радвам се, че съм се издигнал в очите ти
              Росен Спасов (0+) LZ1SMY 0878110730
              Най-добрите ми спомени са предстоящите!

              Коментар


              • От: Маски за заваряване

                Мислех да приключвам с тази тема, ама първо-нямам 50 поста с подобни обяснения, второ, държа си на мнението, че при 90% от шевовете които се ползват на практика изобщо не е нужна добра техника за да се получат добре, и трето-никога не съм отричал, че със съвременна машина добрия заварчик(какъвто аз не съм) има много по-големи шансове да завари и невъзможни шевовое.
                Но винаги ми е било смешно прехласването по супер техника, която се купува за гаражни нужди.
                Където така презираната от теб Кракра ще върши същата работа.

                Все още ми е интересно как висококачествената маска пази здравето на заварчика?
                А и като се добави, че имало "облъчване" става съвсем страшно, да се чудиш как има живи заварцици
                Има ли желание-има и начин!

                Коментар


                • От: Маски за заваряване

                  Първоначално публикуван от Кольо Преглед на мнение
                  Но винаги ми е било смешно прехласването по супер техника, която се купува за гаражни нужди.
                  Където така презираната от теб Кракра ще върши същата работа.

                  Все още ми е интересно как висококачествената маска пази здравето на заварчика?
                  А и като се добави, че имало "облъчване" става съвсем страшно, да се чудиш как има живи заварцици
                  Здравейте,
                  Без каквото и да е заяждане - народа го е казал:
                  "Добрият инструмент е наполовина свършена работа"
                  Ако в края на работния ден си по-малко изморен и/или изнервен, то имаш желание и за други работи......
                  А заварчик, който да се радва на пенсия...... мога да изброя двама - трима (и пръстите на едната ми ръка са много)
                  АИГ-Заваряване ООД
                  Производител на заваръчни апарати "DEL"
                  http://www.aigwelding.com
                  0889 522 036

                  Коментар


                  • От: Маски за заваряване

                    Коле, нямам нищо против кракрата. Дет се вика - до оня ден имах кракра, при това тунингова! Извадил съм с нея толкова пари, че няма как да я нарека "за гаражни нужди". Поне 10 години ми е била от основните апарате в работилницата. От година-две е в заслужена пенсия и е "за гаражни нужди" през продавалника.
                    Росен Спасов (0+) LZ1SMY 0878110730
                    Най-добрите ми спомени са предстоящите!

                    Коментар


                    • От: Маски за заваряване

                      Абе вредна е тая професия.....за това отдавна ползвам обикновенно стъкло.

                      Коментар


                      • От: Маски за заваряване

                        Първоначално публикуван от Кольо Преглед на мнение
                        Ако обичаш да обясниш как по-качествената маска е по-добра за здравето ти?
                        Например, по същия начин, по който един перфектно оборудван съвременен камион с всички удобства из кабината е по-добър за здравето ти от дърт Краз, макар и хиперболизирано.

                        Сега си представи че Краз-а струва колкото 2 бири, а другия колкото каса бира. Дали някой ще иска да работи с Краз?
                        Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

                        Коментар


                        • От: Маски за заваряване

                          Я пак да опитаме
                          Ако обичаш да обясниш как по-качествената маска е по-добра за здравето ти?

                          Коментар


                          • От: Маски за заваряване

                            Първоначално публикуван от gogo77 Преглед на мнение
                            Я пак да опитаме
                            Ми аз обясних. Колко опита ще ти трябват за да го разбереш не е мой проблем.
                            Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

                            Коментар


                            • От: Маски за заваряване

                              Ами хубаво тогава.
                              Обикновенното стъкло обаче, предпазва по-добре здравето на заварчика, от колкото соларното.

                              Коментар


                              • От: Маски за заваряване

                                Първоначално публикуван от gogo77 Преглед на мнение
                                Ами хубаво тогава.
                                Обикновенното стъкло обаче, предпазва по-добре здравето на заварчика, от колкото соларното.
                                Това в кои секретни документи го прочете?
                                Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X