Обява

Свий
Няма добавени обяви.

От Русия (Москва) до България с кола

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    От: От Русия (Москва) до България с кола

    Първоначално публикуван от turtey Преглед на мнение
    У нас май само такъв не съм виждал, затова и питах по-горе

    [ATTACH=CONFIG]850728[/ATTACH]
    Ха, това произвеждало ли се е или е самоделка? В смисъл като кабрио!
    П.С. Сори за спама!
    יעבור
    «И това ще мине»

    Коментар


    • #17
      От: От Русия (Москва) до България с кола

      Първоначално публикуван от turtey Преглед на мнение
      У нас май само такъв не съм виждал, затова и питах по-горе

      [ATTACH=CONFIG]850728[/ATTACH]
      Ха. Виждал съм но не у нас де. Беше бял, в перфектно състояние и в движение та се чудех кой модел е.
      В наши дни Вазов щеше да напише " Под Егото", а Алеко само "До Чикаго".
      В. Иванов

      Коментар


      • #18
        От: От Русия (Москва) до България с кола

        Първоначално публикуван от Skorpion_BG Преглед на мнение
        Ха, това произвеждало ли се е или е самоделка? В смисъл като кабрио!
        П.С. Сори за спама!
        Не е самоделка, ако се вярва на уикито - 17 742 кабриолета са произведени. Има и вариант „кабриолимузина“ - т.е. само горната част на покрива се сваля
        И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

        Коментар


        • #19
          От: От Русия (Москва) до България с кола

          Пътя от Одеса до Галац е гаден, не минавай оттам. На отиване до Киев от България минах оттам /пролетта на 2015/ и съжалявам. На връщане минах през Кишинев, пътя е добре с изключение на стотина километра през Украйна. Ама там друго дърво - Приднестровската республика са пресича, зелена карта не важала там, дрън, дрън, даваш малко долари на импровизирания пункт, позната история. Като не снесох, бавиха ме няколко часа и накрая пак дадох, нямаше как.
          На всеки сложен въпрос има лесен и разбираем за всички грешен отговор.
          "Погледнато формално, всичко е нормално. Погледнато нормално, всичко е формално!"-Радой Ралин

          Коментар


          • #20
            От: От Русия (Москва) до България с кола

            Първоначално публикуван от Skorpion_BG Преглед на мнение
            ... Според мен трябва да е нещо уникално иначе не си струва!
            Точно в момента съвсем не е така. В последно време има бум на внос на немски автомобили втора ръка от ... Русия към Германия.
            А относно вноса тук, не би трябвало да е нищо по-различно от внос от Щатите, Турция и т.н.

            Коментар


            • #21
              От: От Русия (Москва) до България с кола

              Първоначално публикуван от Yaro Преглед на мнение
              Точно в момента съвсем не е така. В последно време има бум на внос на немски автомобили втора ръка от ... Русия към Германия.
              А относно вноса тук, не би трябвало да е нищо по-различно от внос от Щатите, Турция и т.н.
              Заради курса на рублата е възможно да си прав. Знам, че мои познати руснаци имаха проблеми с регистрацията на определени автомобили в България. Например модел да речем 2014 година който е правен специално за Русия с по-ниско ниво ЕВРО (екологичното) от тези които се продават в ЕС не може да бъде регистриран, даже не може да бъде минат технотест.
              יעבור
              «И това ще мине»

              Коментар


              • #22
                От: От Русия (Москва) до България с кола

                Това е малко странно за ЕВРО стандарта .Купувал съм си кола от Дубай и не съм имал никакви проблеми.Закарах си я на технотест и след това я регистрирах.

                Коментар


                • #23
                  От: От Русия (Москва) до България с кола

                  Ако кажеш каква е колата ще е малко по-лесно.
                  И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

                  Коментар


                  • #24
                    От: От Русия (Москва) до България с кола

                    Land Rover Evoque 2.2 190(к.с) дизел 2014г

                    Коментар


                    • #25
                      От: От Русия (Москва) до България с кола

                      Здравей, 2012 докарах Субаруто от там. Тогава минах през киев-житомшр хмелнитски -черновци - Румъния. 2400км до софия. Но и тогава бях с руски номера! С транзити не те съветвам по този маршрут. Руските транзити са квадратни хартиени и се слатат на стъклото (ако не се е променило сега) - виждат се от километри. Руснаците пътуват през полша - виамишелина го дава 2600 км. Но си половината път по магистрала. Тук ще трябва да минеш най вероятно технотест (поне аз съм канадец . в декра го минах без проблеми) плащащ мито и ДДС на договора. Съвет вземи си няколко бланки на договори за покупко продажба! Успех и лек път!

                      Коментар


                      • #26
                        От: От Русия (Москва) до България с кола

                        Първоначално публикуван от buda1986 Преглед на мнение
                        Land Rover Evoque 2.2 190(к.с) дизел 2014г
                        Поинтересувай се предварително с какво ЕВРО е! И се обади в Технотест да питаш за да не береш ядове. Мисля, че трябва да е с ЕВРО 5 иначе няма да стане!
                        Ето един опит на руснаци:
                        У нас в ноябре прошлого года такая же ситуация случилась. Белимитен взнос в таможне оформили и поехали в Софию за синими номерами. Технотест отказал нам по причине, что наш Ниссан Кашкай 2012-го года по нормам ЕС должен был быть 5-го экокласса, а наш, произведенный в Англии! для России - был 4-го экокласса. Бились мы с нашими документами, бились - взывали к доводам разума - ничего не помогло. Сейчас взяли передышку (у нас таможня дала добро до сентября 2016 года) и попробуем зайти с другого конца для решения проблемы - уж очень не хочется выезжать на нашей машинке обратно в Россию и продавать ее там за копейки, чтобы здесь покупать другую.


                        Последно редактирано от Skorpion_BG; 08-02-16, 21:43.
                        יעבור
                        «И това ще мине»

                        Коментар


                        • #27
                          От: От Русия (Москва) до България с кола

                          Не че нещо, ама колко по-евтино е в Москва та да си струва?
                          И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

                          Коментар


                          • #28
                            От: От Русия (Москва) до България с кола

                            Първоначално публикуван от turtey Преглед на мнение
                            Не че нещо, ама колко по-евтино е в Москва та да си струва?
                            Като се включи транспорта, разходите, митото, ДДС-то и т.н. не съм сигурен, че ще излезе сметката, ама знае ли човек!
                            יעבור
                            «И това ще мине»

                            Коментар


                            • #29
                              От: От Русия (Москва) до България с кола

                              Колеги нещо се обърках с тези стандарти.Колата която регистрирах преди няколко години я внесох от Дубай.Сега гледам документите и пише че е стандарт ЕВРО 3 а нямах проблеми с технотеста.
                              Утре ще проверя точно как е .

                              Коментар


                              • #30
                                От: От Русия (Москва) до България с кола

                                Ами точно заради това попитах някой знае ли какво и колко трябва да се плаща тук..? Иначе за 10-11 000 лева W463 96-7 година или "подготвена" 80-тка,пак тия пари ...добре звучи.Тука за тези пари се предлагат кошери 80-ти набор,е,верно,че обявите седят по 2-3 години,но хората си вярват...и искат...числа... Та може и да има смисъл..?
                                Не ме е страх от големи разходи - страх ме е от малки приходи!
                                Най-добрият ром е студеният ром!
                                Кралско правило : Със камила може,с камилар - не!!!

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X