Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Сбирка на собствениците на Ленд Ровър

Свий
Това е залепена тема.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Сбирка на собствениците на Ленд Ровър

    Мисля, че е време да се видим и споделим, мнения, опит и впечатления за нашите машини.

    Давайте предложения за дата, място и час.
    Последно редактирано от Lazar; 03-11-07, 18:34. Причина: промяна заради изборите

  • #2
    До: Сбирка на собствениците на ЛР Дискавъри

    Първоначално публикуван от Lazar Преглед на мнение
    Мисля, че е време да се видим и споделим, мнения, опит и впечатления за нашите машини.

    Предлагам сбирката да е утре, неделя 4 ноември, в София.

    Давайте предложения за място и час.
    Браво! Нямам Диско, но това няма значение.. Радвам ви се..

    Коментар


    • RumenL
      RumenL коментира
      Редактиране на коментар
      Няма проблеми колега аз имам 3 бр. мога да те устроя с един....

  • #3
    До: Сбирка на собствениците на ЛР Дискавъри

    Идеята е добра. Ама баш на изборите ли, трябва да се размишлява тогава . Иначе за място мога да предложа горичката срещу шести микрорайон на люлин . На близо има добри кръчми.

    Коментар


    • #4
      До: Сбирка на собствениците на ЛР Дискавъри

      Ако е след 14 часа нещо сериозно трябва да е, за да не дойдем. С място няма грижи, само моля дайте точен адрес. Аплодирам такава идея!!!

      Коментар


      • #5
        До: Сбирка на собствениците на ЛР Дискавъри

        Имайки предвид, че сме много малко хора и всеки има някакви ангажименти, вероятно сбирката ще се осъществи по-трудно.
        Поради това, ще се наложи да изберем нова дата.

        Коментар


        • #6
          До: Сбирка на собствениците на ЛР Дискавъри

          Понеже този коментар докато се публикува може да е късно, ако някой го види моля да ми звънне на 0888 299 722, и ако може да ми казе каде е 6-ти микрорайон, а за горичката ще се ориентирам.

          Мерси!
          Боби
          ---------------------
          Шофирайте разумно!
          [IMG]http://htftp.domainbg.com/zzlatev/LR_enthusiast_resize.jpg[/IMG]

          Коментар


          • #7
            До: Сбирка на собствениците на ЛР Дискавъри

            Първоначално публикуван от Lazar Преглед на мнение
            Имайки предвид, че сме много малко хора и всеки има някакви ангажименти, вероятно сбирката ще се осъществи по-трудно.
            Поради това, ще се наложи да изберем нова дата.
            Не знаех, че сме малко. В такъв случай, идеята може да се развие и да обхване всички притежатели на ЛР. Вероятно, разликите между моделите не са толкова много. Ако има навити, някоя събота или неделя може да се направи еднодневна разходка, съдържаща възможност за лек оффроуд. После - кръчмица, скаричка, споделяне... Такива нещица.

            Коментар


            • #8
              До: Сбирка на собствениците на ЛР Дискавъри

              Датата и часът на срещата вече са ясни:

              Дата: днес
              Час: 15:15
              Място: София, бул. Асен Йорданов (Искърско шосе) № 8

              За сега сме само трима ясни, чакаме попълнения.
              Последно редактирано от Радослав Райчев; 04-11-07, 09:13.
              Клуб Ленд Ровър Ентусиастс България
              LR Discovery 1, 1993, 200 TDI с разбит лагер на раздатката към преден кардан 23.10.2009
              Да живееш над възможностите си води до зависимости вместо до независимост.

              Коментар


              • #9
                До: Сбирка на собствениците на ЛР Дискавъри

                С удоволствие бих се присъединил към вас обаче съм на работа целия ден и много ме е яд.Може би следващия път.Дано да е скоро.


                ПОЗДРАВИ!
                M.P.

                Коментар


                • #10
                  До: Сбирка на собствениците на ЛР Дискавъри

                  Благодаря на Радослав, че ми звънна

                  аз ще дойда, та станахме 4...
                  ---------------------
                  Шофирайте разумно!
                  [IMG]http://htftp.domainbg.com/zzlatev/LR_enthusiast_resize.jpg[/IMG]

                  Коментар


                  • #11
                    До: Сбирка на собствениците на ЛР Дискавъри

                    Всячески ще гледам да дойда. Ще пратя СМС и на qboby. А какво има там, което да търся?

                    Коментар


                    • #12
                      До: Сбирка на собствениците на ЛР Дискавъри

                      Първоначално публикуван от velio Преглед на мнение
                      В такъв случай, идеята може да се развие и да обхване всички притежатели на ЛР.
                      То хубаво,ама вече идеята е развита.Надали има нужда от дублиране.
                      В момента пияният гръцки народ се опитва да фокусира дългия лист със сметката, който му подава все по-изнервеният европейски сервитьор. А махмурлука тепърва предстои...

                      Коментар


                      • #13
                        До: Сбирка на собствениците на ЛР Дискавъри

                        Първоначално публикуван от братчеда Преглед на мнение
                        То хубаво,ама вече идеята е развита.Надали има нужда от дублиране.
                        Знам за клуба, но не знаех, че има и сбирки. Извинявам се!

                        Коментар


                        • #14
                          До: Сбирка на собствениците на ЛР Дискавъри

                          Дайте да се видим след седмица пак. Аз сега не мога, а и други има неможещи като гледам. Клубът пък няма нищо общо със срещите на собственици помежду им. На походите и бездруго е трудно да видиш на снимка ЛР. Все пак темата не е за нов клуб, а за среща на собствениците на Диско, аз бих казал, защо не и не ЛР като цяло. Според мен е добра идея да има срещи от този род. Става дума за идентични или много сходни машини, обмяна на опит и идеи за минали и бъдещи епопеи .
                          Подкрепям напълно идеята, за съжаление не съм свободен сега, но смятам, че ако има интерес за другата седмица, с леко планиране на графиците, ще можем да се видим.

                          Коментар


                          • #15
                            До: Сбирка на собствениците на ЛР Дискавъри

                            За незнаещите - мястото на срещата е в прикачения файл.

                            От Асен Йорданов като влизаш в пряката има един голям надпис Автокъща Автоджет. Минава се през нея и се стига до въпросната сграда с големи празни паркинзи пред нея.
                            Сградата е офис сграда на 12 етажа с бели колони и кафеникакви стенички. В района друга толкова висока сграда няма - вижда се от далече.
                            Прикачени файлове
                            Клуб Ленд Ровър Ентусиастс България
                            LR Discovery 1, 1993, 200 TDI с разбит лагер на раздатката към преден кардан 23.10.2009
                            Да живееш над възможностите си води до зависимости вместо до независимост.

                            Коментар

                            Активност за темата

                            Свий

                            В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                            Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                            Зареждам...
                            X